Ново
Наводнување капка по капка Заеднички Поврзување на Цевки 4 6 8 10 12 14 16 19mm Црево Barb Црево Намалување Директно Преку Намалување на Цевка Адаптер за Пренос Месинг Монтир

Наводнување капка по капка Заеднички Поврзување на Цевки 4 6 8 10 12 14 16 19mm Црево Barb Црево Намалување

Достапност: Залиха
DEN 448.56

Лесен за инсталација : брз и лесен врска технологија го прави конекција особено лесно.Материјал : Месинг.Конекција : Црево barb.Максимум притисок : 8 бар.Максимална температура : 90 C. Прецизно одредување на : практична прицврстување систем им овозможува на сите други цевки да биде лесно connected Material : Brass Connection : Црево barb6mm да 4mm barbs8mm да 4mm barbs8mm да 5mm barbs8mm да 6mm barbs10mm да 6mm barbs10mm да 8мм barbs12mm да 6mm barbs12mm да 8мм barbs12mm да 10мм barbs14mm да 8мм barbs14mm да 10мм barbs14mm да 12mm barbs16mm да 8мм barbs16mm да 10мм barbs16mm да 12mm barbs19mm да 10мм barbs19mm да 12mm barbs19mm да 16mm barbs25mm да 19mm Maximum притисок : 8 bar Maximum температура : 90 CIncluded пакување : 1 КОМПЈУТЕР додаток.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Машина моќност : 35 W / 50 W / 80 W / 100 W.Спецификација : 28 CM*1 8СМ*8 CM.Температура на бојата : 6500 к.Топлина дисипациј�

Медиум должност редење сила плус најсигурен кутија затворање на располагање.До 25% поголема редење јачи�

Одговара за 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Тојота Такома 4 Runner Земјиште Крстарење PriV 3 Копчиња Smart Клуч, тојота копче фо�

Исклучителна декорација : Овие шарени бел декорации може да бидат заменети со било дома декорација, мно�

Стандард Малина Пи Пико насловот, поддржува Малина Пи Пико серија.Одборот TSL25911 FN дигитални амбиентниот

1.Големина : 3.14 x 3.14 x 4.33 инчи (L x W x H) 2.Квалитетот Бамбус Материјал Со Carboniztion Третман е Нетоксични и без Мир�

★ВИСОК КВАЛИТЕТ на КОСА : Четки направени од Kolinsky sable коса се надалеку познати се најдобрите достапни, н�

Прилагодливи рамо ремени за удобност и флексибилност : флексибилни рамо ремени, здрав и сигурен токи, пр

9 инчен предвметната emitter проред, 1 / 2 GPH проток од секоја emitter, 100 метри Должина.Се користи за колонист кути

Џерси,Памук,Spandex.Направени во САД или Увезуваат 100% САД Расте Памук.Лесни џерси во ред предиво за додаде dr

Многу високо ниво на детали.Лесно да ги прочитате инструкциите.Decals се вклучени.Собранието е потребно.Бо

Биполарно (BJT) Транзистори NPN Darlington Преку Дупка ЗА 220 ABProduct Спецификација : Категорија : Дискретни полупр

Сатен.Ниво нагоре на вашиот изглед во овој флорални песна јакна.Мини цветни печати : дигитална комбинир�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

▶КОРИСТИ – Ова tricep притиснете надолу лентата за придава на вашиот дом салата, Смит машина, итн.; Изградб

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

ЕПА во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови.Не правниот за продажба или користење на СА & КО.�

Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само [Подобро Материјал] Секси 2 парче облека за жени се напра�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

8 x 18 фт Депонија Tarp Комплет : Изграден за едноставни депонија тело и депонија приколка tarp апликации; и На�

Драги Дедо Мраз, Дефинирате Непослушен!Овој убаво дизајниран Божиќ Украс прикажува вашите омилени миле

Намалувања лесно со ножици се да се направи свој етикети или фигури.Земја на Потекло : Кина.Пакетот Виси�

?【РК АВИОН ЗА ПОЧЕТНИЦИ】може да го избере најдобриот на владата да работи за вас, Моќен надодделение мо

Големина : 4.69 мм дијаметар.CollectorEmitter напон : 70 V.Колекторска струја : 50m A.Моќ дисипација : 250m W.ДА18 NPN силикон

Совршен за Младите & Старо На Лесен начин да Купуваат и да Патува!.Големина : 56 × 45 × 100cm,Тежина од 3,5 kg,То

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Scroll