Ново
Denali Перформанси Мажите UPF 50+ ProtectUV Мега Соларни Долг Ракав Т-Маица Трофеј Коски Колекција од Маркос Аугусто: Marlin

Denali Перформанси Мажите UPF 50+ ProtectUV Мега Соларни Долг Ракав Т-Маица Трофеј Коски Колекција од Маркос

Достапност: Залиха
DEN 815.76

Увезени.Увезени.Постојана UPF 50+ Protect UV А&Б Мега Соларна Заштита.Melanaoma Меѓународната Фондација Препорачува за Ефикасно УВ Заштита.Изграден Со Wikz Живот-За Време На Влага Управување Со Технологии.Совршен за Риболов, Едриличарскиот, Сурфањето, Пливање, Веслање, Планинарење или било Мега-Енергија Спорт.Нашата Мега Соларни ткаенина е дизајниран за да се обезбеди чувствувате UPF 50+ заштита од сонце за животот на кошулата.Ова е еден од најлесните, повеќето удобно ткаенини во индустријата и обезбедува она што Denali се однесува како МЕГА СОЛАРНА заштита од сонце.Нашите ткаенина е толку ефикасен во заштита од сонце, тоа постигне највисока оценка е можно од страна на Американската Асоцијација на Текстилни Хемичари и Colorists Независен Тест #183. Protect UV Мега Соларни е вашиот клуч за безбедноста во сонцето.Denali развиена Protect UV Мега Соларни околу две основни цели : ВАШАТА удобност и заштита.Ќе го заслужуваат А+!.Wi KZ Влага Систем за Управување со е Denali е трајно решение за одржување ќе се исуши и удобно во дури и највисоките температури на екваторијалниот географски широчини.На Wi KZ систем е постојана влага wicking систем кој ќе трае во текот на животот на облека и нема да се мијат надвор, дури и по продолжен за перење пари.Кои се занимаваат со вода и добивање на влажни е факт на животот со професионална капетани и водичи, дали потење надвор на сонце или пловењето риба, Denali е Wi KZ прави сигурни дека оваа влага EVAPORATES брзо за да се задржи вашето тело удобно и сува, ден по работен ден.Задржи кул со Wi KZ.Третиот столб на Denali систем е Zyptron Дамка Ослободување Систем.Ние знаеме rigors ти си ставање на нашите кошули низ време и време повторно и ние инженер нашите ткаенина со Zyptron да бидете сигурни дека тие продолжуваат да изгледа свежо и чистење, миење после миење.Риба крв и црева, заедно со повеќето други flotsam ќе се судрите на вода се cinch за Zyptron да се елиминира.Zyptron е ваш сојузник, па не се одржи назад.Оди напред и да продолжат со вашата страст денес и да имаат доверба дека утре ќе може да го направи тоа повторно – свежа и чиста!.Denali е тим од инженери разви линија на извршување облека што надминува индустриски стандарди за квалитет.Нашите производи и облека се создадени со нашиот комерцијален материјали кои се карактеризираат четири уникатни, врвни технологии.Нашите УВ заштитна облека е изборот за активен живот на професионалци и на аматери слично.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

TOPSKY DF02.01 : 1 година гаранција и погоден за домашна употреба (office use (Биро одбор на сликата не е вклучена.Мож

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Медиум должност редење сила плус најсигурен кутија затворање на располагање.До 25% поголема редење јачи�

УБАВА ИСЧИСТИТЕ ЕКРАНОТ : Чувајте ги сите вашите омилени козметика, парична казна накит, секојдневно ко�

Напомена : пред инсталацијата, ве молиме да се откине акрилик површината филм заедно аглите; Открие неко

9 инчен предвметната emitter проред, 1 / 2 GPH проток од секоја emitter, 100 метри Должина.Се користи за колонист кути

1.Големина : 3.14 x 3.14 x 4.33 инчи (L x W x H) 2.Квалитетот Бамбус Материјал Со Carboniztion Третман е Нетоксични и без Мир�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

ПРЕНОСНИ : Овие домаќинство кантите функција лесно да се носи се справува да се направи едноставна за тр

8 x 18 фт Депонија Tarp Комплет : Изграден за едноставни депонија тело и депонија приколка tarp апликации; и На�

Избрани од легиран челик материјали, обложени со анти‑корозија боја, не е лесно да се оштети.Усвојување

Одговара за 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Тојота Такома 4 Runner Земјиште Крстарење PriV 3 Копчиња Smart Клуч, тојота копче фо�

Божиќ украси,2022 ѕидниот календар,уметност резерви,бебе,бебе играчки,бебе играчки од 6 до 12 месеци,ранец,�

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

Дебел памук и лен ткаенини : 100% полиестер платно, удобно на допир, абразијаотпорен и издржлив, природни dr

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 97% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Предвремени з

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Одговара на Kawasaki 1400 GTR ве Молиме наведете го точниот модел и година на вашиот велосипед во проверете.Ова

Прилагодливи рамо ремени за удобност и флексибилност : флексибилни рамо ремени, здрав и сигурен токи, пр

Сатен.Ниво нагоре на вашиот изглед во овој флорални песна јакна.Мини цветни печати : дигитална комбинир�

Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само [Подобро Материјал] Секси 2 парче облека за жени се напра�

Големина : 4.69 мм дијаметар.CollectorEmitter напон : 70 V.Колекторска струја : 50m A.Моќ дисипација : 250m W.ДА18 NPN силикон

?【РК АВИОН ЗА ПОЧЕТНИЦИ】може да го избере најдобриот на владата да работи за вас, Моќен надодделение мо

80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Во тешка категорија руно.Мека бранеа внат�

Scroll