Ново
XJAXY Кафе Кригла Сет од 4 Керамички Чаши Кафе, Модерен Купот на Чинијата Порцелански Сет Чај Првенство во Собата, Кафе Чинијата Наместете Чаша Чај со Екранот Стојат,Б

XJAXY Кафе Кригла Сет од 4 Керамички Чаши Кафе, Модерен Купот на Чинијата Порцелански Сет Чај Првенство во

Достапност: Залиха
DEN 259.20

Кафе чашата и чинијата наместете со силна Јапонски стил текстура е едноставен и елегантен, деликатна и издржливи, како и светли форма може да донесе добро расположение за целиот ден.На ретро чашата и чинијата наместете ја задржува суштината на животот за вас.Еспресото првенство во собата е направен од професионална одделение lead-free керамика.На површината се покрива со глазура слој да се изолира на храна и боја слој.Тоа е здрава и безбедна, и нема да исчезнат за долго време.На задебелена се справи со е погодно да се одржи, и дебела рачка е погодно да се одржи, ефикасна топлинска изолација и не е лесно да се изгори.На дното не е стаклен и не се лизга функција.Исклучителна 13-парче сет чај пакет е исклучителна, без разлика дали тоа е свадба, роденден, семејство, партија или друга собир, тоа е секогаш најдобриот подарок за вашите пријатели, семејство, чај или кафе љубовници.Уживајте во попладне чај време со пријатели, оваа Нордиска стил чај во собата може да уживаат попладне чај со пријателите за да ви помогнат да се опуштите.Нашето кафе проекти се направени од порцелан, олово-слободен и лесен за чистење.Со доделување послужавник, тоа го прави на кафе поставите лесно да се движите и лесно може да се донесе топол чај или кафе од кујната со дневната соба или двор.Сите овие моменти го направи одличен избор за вашето семејство е секојдневна употреба.Атрактивен избор за секој gathering Our кафе сет со исклучителна смарагд глазура, со рака-насликани златни рабови, создава alluring атмосфера и незаборавно време за вашата партија, а во исто време е атрактивен избор на вашата маса.Совршен капацитет!Секој кафе може да се одржи 230ml.Тие се совршени за cappuccino, кафе, чај, какао, топли пијалаци, шише капи, житарки, овес, протеин кој се тресе или супи, вашиот guests Housewarming gift For пријатели' родендени, Божиќ, денот на Благодарноста и други незаборавни дена, ова е одличен и внимателен подарок.Вашите искрени желби и вид мисли ќе импресионира нив длабоко.Precaution Not препорачува за употреба во микробранови печки или dishwashers.Име : Чаша & Чинијата Sets Material : Ceramic Process : Underglaze Type : чаша, чинијата, spoon Application : дезинфекција кабинет √микробранова √машина за миење садови √рерна √фрижидер √Потсетување : Поради комплициран процесот на производство на керамички производи, нормално е да личи на мала количина на мали црни точки, мали порите, и тече глазура.Тоа не влијае на нормалната употреба, ве молиме да земете во тоа внимателно!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Бренд : Boekel Научни.Mpn : 241000 ACD.Оваа Напредна Мобилен Дијагностика ACD Hyb EZ Хибридизација Печка е во одлична с

ИЗВЕДБАТА го СЛЕДИ : Останете информирани и во тек на вашиот фитнес.Мониторот прикажува : Брзина на ВРТЕ

ИЗОЛИРАНИ СПОРТСКИ ШИШЕ за ВОДА : Збогум пот!Тесниот устата двоен ѕид изолација прави Железо Колба потб

Молибден обложени да се кандидира ладилникот и престој остри подолго.Висок степен на 1060 јаглероден чел

МАТЕРИЈАЛИ : Ние професионално дизајн и прецизностнамалување на сите наши stencils на 7 мили, лесно затемнет

Топката зглобовите функција тешки челик случаи со ПОМM90 имајќи куп дека изолатите на челична прачка од

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

Професионални Морски Алатки Сет : Вкупно 8 производи, вклучувајќи 2 Hummer Рак Крекери, 2 Црвени Hummer Школка П

★Андроид Автомобил Стерео : двојно din стерео систем во автомобилот е опремен со android 9 систем, опремен со

Пакетот вклучува : 1 Сет x Јасно Печат (други додатоци демо на сликата не е вклучен) 4 Модели Факултативна :

48 инчи сечилото издржам.Влажни оценет за внатрешна или надворешна употреба.Земја на Потекло : Кина.Паке

Нашите разноврсна поставите емора да има во секоја кујна, ресторан или страни и прави фантастичен подар

【V7 Замена на Батеријата】:Батерија тип : Литиумјонска Капацитет : 5000m Ah Напон : 21.6 V висок капацитет го пр

10pcs Мешани Восок Столари и Spatulas Сет за Накит Восок Резба.Квалитетот Резба Меша Во Собата...

СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Топката studs се топлина третираат за да одговара или да надмине OE барања за да ја спреч

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.953 cm L X9.144 cm W X1.777 см Х Точка Пакет

Највисок Квалитет, Целосна Боја, АнтиСе Лизга На ЗафатКако Винил Налепница.Ги опфаќа сите круг на клупа

Scroll