Ново
ИБЕ Научни FM-200 Microinjection Зебра Риба Мувла Плоча со Акрил Knob, Dual Базен Комора

ИБЕ Научни FM-200 Microinjection Зебра Риба Мувла Плоча со Акрил Knob, Dual Базен Комора

Достапност: Залиха
DEN 979.20

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 12.953 cm L X9.144 cm W X1.777 см Х Точка Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Microinjection на зебра риба ембриони е рутинска постапка во денешниот зебра риба лаборатории.Без разлика дали сте инјектирање лоза трагач бои или ДНК; лесно, точни alignmentand ND ixation на ембрионот е од клучно значење во донесувањето на оваа мачна процес полесно.ИНСТИТУТОТ има развиено четири калапи за изработка на ембрионот фиксација коцки од agarose кашеста маса.Овие калапи функција мала тежина ody, лесно да се справи со knob, и прецизни повторливи обработка за consistant резултати.Изградена од хемиски отпорни на екипа акрил, овие калапи ќе трае многу подолго отколку повеќето други на пазарот денес.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакетот вклучува : 1 Сет x Јасно Печат (други додатоци демо на сликата не е вклучен) 4 Модели Факултативна :

10pcs Мешани Восок Столари и Spatulas Сет за Накит Восок Резба.Квалитетот Резба Меша Во Собата...

Најлон перење влошки се достапни во три видови : парична казна, средни и крупни.Тие имаат извонредни пер

Материјалот е висока класа не ' рѓосувачки челик 100% Здрав за контакт со храна.Лесно & погодно за кора рак

Одговара За Mazda CX9 SUV 20072015.Ве молиме проверете ја фотографијата за да ја видите ако цртичка одговара за ва

Тоа може да се конвертира 4 игли на високо страна на 4 игли на ниско страна со два влезови и два излези пре

Минимална дизајн, може да се состави во секунди 4нивоа дизајн за прикажување на стока.Секој правоаголна

Професионални Морски Алатки Сет : Вкупно 8 производи, вклучувајќи 2 Hummer Рак Крекери, 2 Црвени Hummer Школка П

Најголемиот Дел Од Пакување.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Лента Вози 385885001 30 дневна гаранција.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Ле

24pc за Полнење за сите вашиот Hummer Празникот Потреби.Hummer Празникот Комплет.Hummer Вари Додатоци 24pc Hummer Компл

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 6.0" L X3.25" W X1.75" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.769996 Lbs.Moog

Највисок Квалитет, Целосна Боја, АнтиСе Лизга На ЗафатКако Винил Налепница.Ги опфаќа сите круг на клупа

Топката зглобовите функција тешки челик случаи со ПОМM90 имајќи куп дека изолатите на челична прачка од

Одличен вкус почнува со голема вода.Оваа едноставна филтрација комплет се вклопува право во вашиот Keurig

Молибден обложени да се кандидира ладилникот и престој остри подолго.Висок степен на 1060 јаглероден чел

100 Одделение 1А точноста класа.100 Одделение A).No Shok произведува температура и притисок мерни инструменти,

Scroll