Ново
Микро Комерцијални Ко Биполарно (BJT) Транзистори NPN - Darlington - Преку Дупка ЗА 220AB (Пакување од 5000) (TIP112-БП)

Микро Комерцијални Ко Биполарно (BJT) Транзистори NPN - Darlington - Преку Дупка ЗА 220AB (Пакување од 5000)

Достапност: Залиха
DEN 1252.80

Биполарно (BJT) Транзистори NPN - Darlington - Преку Дупка ЗА 220 ABProduct Спецификација : Категорија : - Дискретни полупроводнички законот за Производи, Transistors - Bipolar (BJT) - Single Mfr : - Микро Комерцијални Co Series : - -Пакет : - Tube Part Статус : - Последен Пат Buy Transistor Тип : - NPN - Darlington Vce Сатурација (Макс) @ Ib, Ic : - 2.5 V @ 8m A, 2 ACurrent - Колектор Исклучување (Макс) : - 2m ADC Тековната Добивка (h FE) (Min) @ Ic, Vce : - 1000 @ 1А, 4 VFrequency - Транзиција : - -Температурата на работа : - 150°C (TJ)Монтажа Тип : - Преку Hole Package / Случај НА : - -220-3 Supplier Уред Пакет : - ДА-220 ABCurrent - Собирач (Ic) (Макс) : - 2 AVoltage - Колектор Emitter Дефект (Макс) : - 100 VPower - Max : - 50 WBase Производ Број : - TIP112 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8541.29.0095.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Драги Дедо Мраз, Дефинирате Непослушен!Овој убаво дизајниран Божиќ Украс прикажува вашите омилени миле

Божиќ украси,2022 ѕидниот календар,уметност резерви,бебе,бебе играчки,бебе играчки од 6 до 12 месеци,ранец,�

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

ОБНОВЛИВИ : безбеден и трајни чисто силиконски од страна на напредни техники.На готовиот производ е пре�

80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Во тешка категорија руно.Мека бранеа внат�

Главен Материјал : Алуминиум; Пакет Содржина : 8pcs x Челичното Јаже Алуминиум Ракав.Име на производ : Челич

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Сатен.Ниво нагоре на вашиот изглед во овој флорални песна јакна.Мини цветни печати : дигитална комбинир�

9 инчен предвметната emitter проред, 1 / 2 GPH проток од секоја emitter, 100 метри Должина.Се користи за колонист кути

Професионални одделение Нокти Датотека Мора да се Има : Обликот на вашите нокти да се вклопи во вашиот с�

Намалувања лесно со ножици се да се направи свој етикети или фигури.Земја на Потекло : Кина.Пакетот Виси�

1.Големина : 3.14 x 3.14 x 4.33 инчи (L x W x H) 2.Квалитетот Бамбус Материјал Со Carboniztion Третман е Нетоксични и без Мир�

Стандард Малина Пи Пико насловот, поддржува Малина Пи Пико серија.Одборот TSL25911 FN дигитални амбиентниот

Многу високо ниво на детали.Лесно да ги прочитате инструкциите.Decals се вклучени.Собранието е потребно.Бо

Увезени.Повлекување На затворање.Рака Мие Само [Подобро Материјал] Секси 2 парче облека за жени се напра�

TOPSKY DF02.01 : 1 година гаранција и погоден за домашна употреба (office use (Биро одбор на сликата не е вклучена.Мож

Тоа е, главно, погоден за автомобил површина за чистење, а исто така дамки за отстранување стакло прозор�

Исклучителна декорација : Овие шарени бел декорации може да бидат заменети со било дома декорација, мно�

Производ 1 : Подигање побрзо.Вчитате датотеки побрзо.Подобрување на целокупниот систем на одговорност.П

УБАВА ИСЧИСТИТЕ ЕКРАНОТ : Чувајте ги сите вашите омилени козметика, парична казна накит, секојдневно ко�

Големина : 4.69 мм дијаметар.CollectorEmitter напон : 70 V.Колекторска струја : 50m A.Моќ дисипација : 250m W.ДА18 NPN силикон

Репродукција на моделот на скала Ова е празник подарок за луѓе кои сакаат готови модели.Модел големина :

Scroll