Ново
Купувачи на Производи DTR8018 Алуминиум Tarp Системот со Мрежа Tarp, 8 x 18 Нозе

Купувачи на Производи DTR8018 Алуминиум Tarp Системот со Мрежа Tarp, 8 x 18 Нозе

Достапност: Залиха
DEN 6052.08

8 x 18 фт Депонија Tarp Комплет : Изграден за едноставни депонија тело и депонија приколка tarp апликации; и Нашата трајни tarps имаат месинг grommets и тешки двојно-stitched и засилен hems; Сите монтажа хардвер вклучени.Тешки Tarps : Кој месинг grommets со засилен, двојно-stitched hems, tarps се направени од 1,000 denier полиестер мрежа; Секој tarp има стандарден пораби-во задниот џеб за да ги собере изборен, не се вклучени, анти-плови на задржување на лак.Сите Колекции Вклучуваат : 7-во виткање чудак со аретир, tarp ролери, 20 ft се повлече-јаже, јаже вратоврска надолу куки, монтажа голема заграда, и 2 гума tarp ремени со S-куки; Алуминиумска tarp ролери телескопи ширина на вашиот камион.Ние ги Правиме Работите На Вистинскиот Начин : Ние дизајн на производи како што ние сме градење на нив за нас, затоа што ние сме.Нашите екипи се екипирани со инженери и стручњаци кои знаат како да се направи производот исклучителни.Трајни и Сигурни : Основана во 1946 година, на Купувачите на Производи стана лидер во камион опрема индустрија иако нашата определба за грижа за корисници, иновации, и вредноста низ нашата палета на производи.Купувачи на Производи DTR Серија Депонија Tarp Колекции се изградени за едноставни депонија тело и депонија приколка tarp апликации.На трајни екструдиран алуминиум tarp ролери телескопи да точната ширина на вашиот камион.За нарачување на погодност, tarp колекции може да се нарача со tarps a la carte, или како еден дел број со обичните големини на решетката или цврсти tarps.На тешки tarps функција месинг grommets со засилен, двојно-stitched hems.Солидна винил tarps се оценети да 400 F.Секој tarp има стандарден пораби-во задниот џеб за да ги собере изборен анти-плови на задржување на лак (се продава одделно).Сите колекции вклучуваат : 7.виткање чудак со аретир, tarp ролери, 20 ft се повлече-јаже, јаже вратоврска надолу куки, монтажа голема заграда, и две гумени tarp ремени со S-куки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

?【РК АВИОН ЗА ПОЧЕТНИЦИ】може да го избере најдобриот на владата да работи за вас, Моќен надодделение мо

Дебел памук и лен ткаенини : 100% полиестер платно, удобно на допир, абразијаотпорен и издржлив, природни dr

▶КОРИСТИ – Ова tricep притиснете надолу лентата за придава на вашиот дом салата, Смит машина, итн.; Изградб

ОБНОВЛИВИ : безбеден и трајни чисто силиконски од страна на напредни техники.На готовиот производ е пре�

Совршен за Младите & Старо На Лесен начин да Купуваат и да Патува!.Големина : 56 × 45 × 100cm,Тежина од 3,5 kg,То

☛МАТЕРИЈАЛ : јаглерод жица пролет, ABS пластика ☛ПРЕНОСНИ & ЛЕСНА : Компактни димензии, лесно да се презем

Медиум должност редење сила плус најсигурен кутија затворање на располагање.До 25% поголема редење јачи�

ПРЕНОСНИ : Овие домаќинство кантите функција лесно да се носи се справува да се направи едноставна за тр

Напомена : пред инсталацијата, ве молиме да се откине акрилик површината филм заедно аглите; Открие неко

ЕПА во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови.Не правниот за продажба или користење на СА & КО.�

Должина 11"дијаметар; Ширина 12 1 / 2"w; Монтажа се Бара Да, Стилот на Современата; Материјал Челик; Висина 10"h;

УБАВА ИСЧИСТИТЕ ЕКРАНОТ : Чувајте ги сите вашите омилени козметика, парична казна накит, секојдневно ко�

Семејство : А / HC / T / U; Logic Circuit Type : Multivibrator; Numberof Functions : 2; Supply VoltageОколија(Vsup) : 2 и 6 V; #ofinputs : 4; 74 HC Серија 6 V Дво�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Цена по 860 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees F9 VI8 Y Коцка Број Нумеричка 2 Лабава Монистра А

★ВИСОК КВАЛИТЕТ на КОСА : Четки направени од Kolinsky sable коса се надалеку познати се најдобрите достапни, н�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Избрани од легиран челик материјали, обложени со анти‑корозија боја, не е лесно да се оштети.Усвојување

Тоа е, главно, погоден за автомобил површина за чистење, а исто така дамки за отстранување стакло прозор�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 97% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Предвремени з

Scroll