Ново
2 Парчиња Универзална Игра Контролер Стојат Носителот Компатибилен со Xbox ЕДЕН PS5 PS4 Nintendo Вклучите PC Кристал Акрилик Универзална Игри Gamepad Додатоци (Црвено)

2 Парчиња Универзална Игра Контролер Стојат Носителот Компатибилен со Xbox ЕДЕН PS5 PS4 Nintendo Вклучите PC

Достапност: Залиха
DEN 215.76

Напомена : пред инсталацијата, ве молиме да се откине акрилик површината филм заедно аглите; Открие некоја заштитна фолија, можете да ги видите кристал сјај, кои ќе ви обезбеди со убаво употреба на сила.Квалитет на материјалот : во овој контролер застане е направен на квалитетот акрил, кристално текстура материјал со висока цврстина и отпор да падне, целата стојат тежи 0.3 lb, кој ќе не е лесно да се нарушат кога контролорот не е за тоа.Едноставен за инсталација и употреба : нема завртки и алатките кои се потребни, едноставна комбинација за употреба, миење и бришење може да се чистат switch стојат на површината, погодно за да го инсталирате и користите застане.Компатибилност : оваа игра контролер стојат носителот може да се работи за Xbox Еден, PS4, PS3, Nintendo Switch контролер, десктоп КОМПЈУТЕР gamepads и повеќето други трети лица, направени игра контролори.Пакет содржина : ќе добиете 2 парчиња на контролорот стојат носители во пакет, и ја заврши својата игри за забава област со правилно организирање и изложен вашата игра контролори.Еден за сите : силна, лесни и стилски контролер застане е погодна да се вклопи во широк спектар на играта контролори.Ова внимание на деталите се создава побезбедно и посигурно дом за вашата игра контролори.Практичен дизајн : контролорот носител е направена од акрилик, и има кристално текстура, висок сјај кристал текстура материјал со висока цврстина и отпор да падне, која може да се примени за долго време.Спецификации : Боја : како на сликата покажува Материјал : акрилик Големина : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 2 x Игра контролер стојат носители Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку големина грешки.Спомнувањето на бренд имиња и сите поврзани со модели погоре е само за цели на демонстрирање на компатибилност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Репродукција на моделот на скала Ова е празник подарок за луѓе кои сакаат готови модели.Модел големина :

Прилагодливи рамо ремени за удобност и флексибилност : флексибилни рамо ремени, здрав и сигурен токи, пр

♥РУНДА ПРЕВОЗОТ Забрзана Испорака : 510 Дена.� Стандард на превозот : 725 Дена.� Во Рок Од 24 Часа Превозот Н

Не се препорачува за деца под 7 Мерки : 2.5".Јасно топката со многу скокаат и светлинаup постапка.Минијатурн

Медиум должност редење сила плус најсигурен кутија затворање на располагање.До 25% поголема редење јачи�

Машина моќност : 35 W / 50 W / 80 W / 100 W.Спецификација : 28 CM*1 8СМ*8 CM.Температура на бојата : 6500 к.Топлина дисипациј�

?【РК АВИОН ЗА ПОЧЕТНИЦИ】може да го избере најдобриот на владата да работи за вас, Моќен надодделение мо

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

ЗЕМЈАТА ПРИЈАТЕЛСКИ Направен Само Органски и Природни Состојки Од Земјата.Безбедна За Луѓето, Животни�

ОБНОВЛИВИ : безбеден и трајни чисто силиконски од страна на напредни техники.На готовиот производ е пре�

Сатен.Ниво нагоре на вашиот изглед во овој флорални песна јакна.Мини цветни печати : дигитална комбинир�

УБАВА ИСЧИСТИТЕ ЕКРАНОТ : Чувајте ги сите вашите омилени козметика, парична казна накит, секојдневно ко�

Одговара на Kawasaki 1400 GTR ве Молиме наведете го точниот модел и година на вашиот велосипед во проверете.Ова

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив Дрвени ,тоа не изгледа евтино,може да бидат цврсто поставени каде �

SDI да Аудио ДеВградува од SDI до 4 ch аналогни или 8 ch на AES / ЕБУ аудио.Добиете слобода и заштедата на отворен

Scroll