Ново
Ноктите Onda Кристал Датотеки, XL Кристал Датотека 7, Маникир И Педикир Совршен Придружник, да ги Задржи на Нокти Трим И Мазна, Без Грапав Рабови (Без Придружник Случај)

Ноктите Onda Кристал Датотеки, XL Кристал Датотека 7, Маникир И Педикир Совршен Придружник, да ги Задржи на

Достапност: Залиха
DEN 239.76

Професионални одделение Нокти Датотека Мора да се Има : Обликот на вашите нокти да се вклопи во вашиот стил!Оваа нокти датотека помага мазна груби рабови, и да насочите било крупни области во висок сјај, беспрекорна помине изглед.Ова работи со двете природни и вештачки нокти и ги остава со мазна, убава, заврши!.Ја спречува Разделување & Пилинг : Карактеристики на трајни, двострано абразивни површина и на заострените крајот дека е во право дебелина за чистење на под слободни работ на ноктите.Мека на ноктите за да се избегне поделбата, но сепак има силна ронки дека датотеки брзо да се спречи оштетување!.Издржливи & Направен да Трае : Ноктите Onda Кристал Датотека е светлосни години подалеку од метал или emery одбор датотеки.Тоа е здрав и носат-отпорни, со совршен износ на abrasiveness за непречено поднесување површина по повеќе намени.Ова не предизвикуваат корозија и ' рѓа, како и други нокти датотеки!.Ноктите Одржување On-the-Go : Доаѓа во многу корисна кога го прави вашиот сопствен mani-pedi, така што секогаш ќе бидете подготвени за итни случаи помине snags, случајно крши, и чипс!Ноктите Onda Кристал Датотека чисти рабовите - совршен прилог за СОС убавина скривам!.Наградуваниот Помине Терапија & Направени во САД : Ноктите Onda е прогласен како "Најдобра Природни Нокти Третман" од Салон Професионалци!Тоа е оди-да бренд за производи кои се третираат, обликување и зајакнување на природни нокти како и разубават раце. 7" издржливи, со цел да трае.Хигиенски и лесен за чистење.Пријател на ноктите.Практичен и лесен за употреба.Совршен за салон и во домашна употреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Сатен.Ниво нагоре на вашиот изглед во овој флорални песна јакна.Мини цветни печати : дигитална комбинир�

SDI да Аудио ДеВградува од SDI до 4 ch аналогни или 8 ch на AES / ЕБУ аудио.Добиете слобода и заштедата на отворен

Избрани од легиран челик материјали, обложени со анти‑корозија боја, не е лесно да се оштети.Усвојување

9 инчен предвметната emitter проред, 1 / 2 GPH проток од секоја emitter, 100 метри Должина.Се користи за колонист кути

★ Врвот Одделение од Нерѓосувачки Челик Медицински 316 од не ' рѓосувачки челик е највисок степен на чел�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 97% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Предвремени з

УБАВА ИСЧИСТИТЕ ЕКРАНОТ : Чувајте ги сите вашите омилени козметика, парична казна накит, секојдневно ко�

Големина : 4.69 мм дијаметар.CollectorEmitter напон : 70 V.Колекторска струја : 50m A.Моќ дисипација : 250m W.ДА18 NPN силикон

Прилагодливи рамо ремени за удобност и флексибилност : флексибилни рамо ремени, здрав и сигурен токи, пр

★Големина : 5.5 * 2.8 * 11cm ★Временската прогноза функција.Месечината Екранот.Часовникот за аларм Надворешн

★ПРЕЦИЗНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Изградени на високоодделение 40 CR челик за комбинација на цврстина, отпорност н�

prep GEM Складирање Картичка Крв за Полнење 5000 Preps.Крв.prep GEM ДНК екстракција колекции биле развиени за да обе

【Мултистандард】 : Фиока dividers се достапни во 12 различни големини, погоден за сите фиоки, бела 【Висококв�

Одговара на Kawasaki 1400 GTR ве Молиме наведете го точниот модел и година на вашиот велосипед во проверете.Ова

Легиран Челик рамка.За разлика од потпирач за дизајн, дополнителни првенство дава поголема погодност з�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив Дрвени ,тоа не изгледа евтино,може да бидат цврсто поставени каде �

Машина моќност : 35 W / 50 W / 80 W / 100 W.Спецификација : 28 CM*1 8СМ*8 CM.Температура на бојата : 6500 к.Топлина дисипациј�

Опис на производот Максимален дијаметар од 305 mm Конус дијаметар 215 мм дупка со дијаметар е разговарано с�

?【РК АВИОН ЗА ПОЧЕТНИЦИ】може да го избере најдобриот на владата да работи за вас, Моќен надодделение мо

♥РУНДА ПРЕВОЗОТ Забрзана Испорака : 510 Дена.� Стандард на превозот : 725 Дена.� Во Рок Од 24 Часа Превозот Н

Спецификации Компресор Тип : Центрифугални.Напон Оценка : 24 VDC.Преглед Ametek Висок Проток со Низок Напон Blow

Должина 11"дијаметар; Ширина 12 1 / 2"w; Монтажа се Бара Да, Стилот на Современата; Материјал Челик; Висина 10"h;

Семејство : А / HC / T / U; Logic Circuit Type : Multivibrator; Numberof Functions : 2; Supply VoltageОколија(Vsup) : 2 и 6 V; #ofinputs : 4; 74 HC Серија 6 V Дво�

Стандард Малина Пи Пико насловот, поддржува Малина Пи Пико серија.Одборот TSL25911 FN дигитални амбиентниот

Цена по 860 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees F9 VI8 Y Коцка Број Нумеричка 2 Лабава Монистра А

Исклучителна декорација : Овие шарени бел декорации може да бидат заменети со било дома декорација, мно�

ПРЕНОСНИ : Овие домаќинство кантите функција лесно да се носи се справува да се направи едноставна за тр

ЗЕМЈАТА ПРИЈАТЕЛСКИ Направен Само Органски и Природни Состојки Од Земјата.Безбедна За Луѓето, Животни�

Тоа е, главно, погоден за автомобил површина за чистење, а исто така дамки за отстранување стакло прозор�

Scroll