Ново
Cordless Вежба Електрични Занитвам Пиштол Адаптер,М12 Рака Занитвам Пиштол На Главата За Полнење Не Burrs Лесна Инсталација Трајни Легиран Челик Рака Алатка Делови

Cordless Вежба Електрични Занитвам Пиштол Адаптер,М12 Рака Занитвам Пиштол На Главата За Полнење Не Burrs Лесна

Достапност: Залиха
DEN 239.76

Избрани од легиран челик материјали, обложени со анти‑корозија боја, не е лесно да се оштети.Усвојување на еден‑парче калапи дизајн, нема брус, сјајна површина, со дијаметар од 12mm/0.5 во.Со едноставен за инсталација, без комплицирани чекори, лесно е да го замените стариот или скршени оние.Професионални занитвам пиштол на главата, која е идеална chioce да ги задоволи вашите потреби.Изградена на строга контрола на квалитетот на стандардите, дизајн подобрена за висок квалитет и добри перформанси.Функција : 1. Усвојување на еден‑парче калапи дизајн, нема брус, сјајна површина, со дијаметар од 12mm/0.5 во.2. Избрани од легиран челик материјали, обложени со анти‑корозија боја, не е лесно да се оштети.3. Со едноставен за инсталација, без комплицирани чекори, лесно е да го замените стариот или скршени оние.4. Професионални занитвам пиштол на главата, која е идеална chioce да ги задоволи вашите потреби.5. Изградена на строга контрола на квалитетот на стандардите, дизајн подобрена за висок квалитет и добри перформанси.Спецификација : Предмет Тип : Занитвам Орев Пиштол На Главата Kit Material : Легури Steel Color : Black Diameter : Прибл.12mm/0.5 in Package Листа : 1 x Занитвам Орев Пиштол на Главата Комплет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

ПРЕНОСНИ : Овие домаќинство кантите функција лесно да се носи се справува да се направи едноставна за тр

ЗЕМЈАТА ПРИЈАТЕЛСКИ Направен Само Органски и Природни Состојки Од Земјата.Безбедна За Луѓето, Животни�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

★Големина : 5.5 * 2.8 * 11cm ★Временската прогноза функција.Месечината Екранот.Часовникот за аларм Надворешн

?【РК АВИОН ЗА ПОЧЕТНИЦИ】може да го избере најдобриот на владата да работи за вас, Моќен надодделение мо

Дебел памук и лен ткаенини : 100% полиестер платно, удобно на допир, абразијаотпорен и издржлив, природни dr

УБАВА ИСЧИСТИТЕ ЕКРАНОТ : Чувајте ги сите вашите омилени козметика, парична казна накит, секојдневно ко�

Само внеси ја светлината лентата директно во процепот на вратата или инструменттаблата, и споеви на пан

Семејство : А / HC / T / U; Logic Circuit Type : Multivibrator; Numberof Functions : 2; Supply VoltageОколија(Vsup) : 2 и 6 V; #ofinputs : 4; 74 HC Серија 6 V Дво�

【Мултистандард】 : Фиока dividers се достапни во 12 различни големини, погоден за сите фиоки, бела 【Висококв�

Не се препорачува за деца под 7 Мерки : 2.5".Јасно топката со многу скокаат и светлинаup постапка.Минијатурн

☛МАТЕРИЈАЛ : јаглерод жица пролет, ABS пластика ☛ПРЕНОСНИ & ЛЕСНА : Компактни димензии, лесно да се презем

ОБНОВЛИВИ : безбеден и трајни чисто силиконски од страна на напредни техники.На готовиот производ е пре�

Големина : 4.69 мм дијаметар.CollectorEmitter напон : 70 V.Колекторска струја : 50m A.Моќ дисипација : 250m W.ДА18 NPN силикон

Производ 1 : Подигање побрзо.Вчитате датотеки побрзо.Подобрување на целокупниот систем на одговорност.П

Исклучителна декорација : Овие шарени бел декорации може да бидат заменети со било дома декорација, мно�

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив Дрвени ,тоа не изгледа евтино,може да бидат цврсто поставени каде �

Должина 11"дијаметар; Ширина 12 1 / 2"w; Монтажа се Бара Да, Стилот на Современата; Материјал Челик; Висина 10"h;

Машина моќност : 35 W / 50 W / 80 W / 100 W.Спецификација : 28 CM*1 8СМ*8 CM.Температура на бојата : 6500 к.Топлина дисипациј�

ЕПА во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови.Не правниот за продажба или користење на СА & КО.�

♥РУНДА ПРЕВОЗОТ Забрзана Испорака : 510 Дена.� Стандард на превозот : 725 Дена.� Во Рок Од 24 Часа Превозот Н

Тоа е, главно, погоден за автомобил површина за чистење, а исто така дамки за отстранување стакло прозор�

80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Во тешка категорија руно.Мека бранеа внат�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Џонатан Loaisiga.Над 2 милиони тргување

Спецификации Компресор Тип : Центрифугални.Напон Оценка : 24 VDC.Преглед Ametek Висок Проток со Низок Напон Blow

Опис на производот Максимален дијаметар од 305 mm Конус дијаметар 215 мм дупка со дијаметар е разговарано с�

★ПРЕЦИЗНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Изградени на високоодделение 40 CR челик за комбинација на цврстина, отпорност н�

Радијална На Чело, Висока Задржете Струја, Цврста Состојба.Работата на струјата : 100m A9 A.Излечи, Пламен Reta

Scroll