Ново
Blackmagic Дизајн openGear Конвертор - SDI да Аудио

Blackmagic Дизајн openGear Конвертор - SDI да Аудио

Достапност: Залиха
DEN 549.60

SDI да Аудио - Де-Вградува од SDI до 4 ch аналогни или 8 ch на AES/ЕБУ аудио.Добиете слобода и заштедата на отворен стандард во комбинација со централизирана мрежа контрола и следење, со користење на Open Gear Табла софтвер за Windows, Mac OS X и Linux!.Со напредни 3 Gb/s SDI технологија, секоја картичка е целосно компатибилен со сите ваши SD и HD опрема, плус вие можете да го ажурирате нови формати на датотеки преку USB.На Blackmagic Дизајн CONVOGCSAUD вклучува сè што ви треба да се де-вградување на 4 канали на аналогни аудио или 8 канали на AES/ЕБУ дигитален аудио од кој било SDI видео врска.Сега можете лесно може да пристапите до аудио во било SDI видео конекција за излез за аудио.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Главен Материјал : Алуминиум; Пакет Содржина : 8pcs x Челичното Јаже Алуминиум Ракав.Име на производ : Челич

TOPSKY DF02.01 : 1 година гаранција и погоден за домашна употреба (office use (Биро одбор на сликата не е вклучена.Мож

ОБНОВЛИВИ : безбеден и трајни чисто силиконски од страна на напредни техники.На готовиот производ е пре�

Тоа е, главно, погоден за автомобил површина за чистење, а исто така дамки за отстранување стакло прозор�

Само внеси ја светлината лентата директно во процепот на вратата или инструменттаблата, и споеви на пан

Прилагодливи рамо ремени за удобност и флексибилност : флексибилни рамо ремени, здрав и сигурен токи, пр

★Големина : 5.5 * 2.8 * 11cm ★Временската прогноза функција.Месечината Екранот.Часовникот за аларм Надворешн

Цена по 860 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees F9 VI8 Y Коцка Број Нумеричка 2 Лабава Монистра А

Тешкидолжност 1.5" дијаметар од не ' рѓосувачки челик или цевки контури решетка и светлата област.Лесно т�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Радијална На Чело, Висока Задржете Струја, Цврста Состојба.Работата на струјата : 100m A9 A.Излечи, Пламен Reta

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Џонатан Loaisiga.Над 2 милиони тргување

ПРЕНОСНИ : Овие домаќинство кантите функција лесно да се носи се справува да се направи едноставна за тр

Божиќ украси,2022 ѕидниот календар,уметност резерви,бебе,бебе играчки,бебе играчки од 6 до 12 месеци,ранец,�

Големина : 4.69 мм дијаметар.CollectorEmitter напон : 70 V.Колекторска струја : 50m A.Моќ дисипација : 250m W.ДА18 NPN силикон

Стандард Малина Пи Пико насловот, поддржува Малина Пи Пико серија.Одборот TSL25911 FN дигитални амбиентниот

Scroll