Ново
VVPONMEIQS Далечински Управувач Авион 2.4 Ghz 4CH РК Авион Авионот Подготвени да Летаат РК Авион Подготвени да Летаат Хоби РК Авиони Летаат Модел Одличен Подарок Играчка за

VVPONMEIQS Далечински Управувач Авион 2.4 Ghz 4CH РК Авион Авионот Подготвени да Летаат РК Авион Подготвени

Достапност: Залиха
DEN 2037.60

?【РК АВИОН ЗА ПОЧЕТНИЦИ】-може да го избере најдобриот на владата да работи за вас, Моќен над-одделение моторен систем овозможува лесно контролирање да се направи aerobatic летање thisrc авионот ќе бидете навистина уживајте во вашиот целиот ден со вашето семејство и пријатели. ?【ПОДГОТВЕНИ ДА ги ТРГНЕМЕ】не треба да се купи други додатоци Само што ги заврши едноставна собрани кога ќе го добиете ова рк авион потоа ќе може да игра веднаш толку лесно да се реализира својата летаат соништа greatrc авион за надворешна авантура. ?【РАДИО СИСТЕМ за КОНТРОЛА】-2.4 Ghz Радио Контрола на растојание од над 320 Ft Летање време до 12-15 мин.2.4 Ghz Далечински Управувач 3.7 V/300mah Li Po Батеријата за рк авион Полнење кабел Тркала и Упатство за користење. ?【ВИСОКА QUALITYprevent џем заштита,се судрите со Пречки автоматски се напојува од надвор,и на maple leaf е блокиран за време на летот.Системот автоматски ќе исклучете за заштита на децата.Тоа е безбедно за употреба и ефективно се избегнува феноменот на клик burnout;ултра-долго траење на батеријата,батерија може да лета за 20 минути,а тоа може да се игра за долго време Двојна батеријата пак се опционални (можете да нè контактирате за да ја инсталирате преку е-маил);трупот на авионот е направен од алуминиум +висока цврстина ABS,кој не е лесно да се пробие и да ги оштети плочките во сериозни судири.Опремен со нова генерација на мотори,има доволно моќ и добра стабилност.Конечно,јас се надевам дека ќе може да се купи стока ви се допаѓа!【Спецификација】Производ Големина : 19 x 20 inches Remote Растојание : околу 100 ft Playing Време : 10+mins Charging време : 2 часа【Пакување Листа】:1*рк airplane1 *remote1*3.7 V/300m Ah литиум battery1*полнење преку usb кабел【ве Молиме да Се Напомене Пред Купување】:1.Ве молиме целосно да ја наполните батеријата пред летање на авион.Децата првата операција бара возрасни водство и надзор.2.Ве молиме лета авионот во широк место, така што нема влијание нешто и се оштетени лесно.Авионот е светлината-пондерирани тоа не може да лета во правец на брзина над 3 m/s.3.Пракса е од суштинско значење за почетник за контрола на авион, добро.4.Авионот на носот може да ја прекинеме ако се урна во ѕидот или во земјата во голема мера.Ќе мора да се држи носот со лепак ако тоа се случи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

61 / 2" водоотпорна ситетеренско звучен систем; Морскиодделение звучници со 11 / 2" водоотпорен високотонци;

Црна Кујна организаторите Кујна додатоци организатор Прибор за јадење фиока организаторот.Вклучува 3 Ut

Произведено во Италија од страна на BENERI С п.Европски Лидер на Задржување на Прстените.Дистрибуиран од с�

Медиум должност редење сила плус најсигурен кутија затворање на располагање.До 25% поголема редење јачи�

prep GEM Складирање Картичка Крв за Полнење 5000 Preps.Крв.prep GEM ДНК екстракција колекции биле развиени за да обе

Тешкидолжност 1.5" дијаметар од не ' рѓосувачки челик или цевки контури решетка и светлата област.Лесно т�

TOPSKY DF02.01 : 1 година гаранција и погоден за домашна употреба (office use (Биро одбор на сликата не е вклучена.Мож

♥РУНДА ПРЕВОЗОТ Забрзана Испорака : 510 Дена.� Стандард на превозот : 725 Дена.� Во Рок Од 24 Часа Превозот Н

Должина 11"дијаметар; Ширина 12 1 / 2"w; Монтажа се Бара Да, Стилот на Современата; Материјал Челик; Висина 10"h;

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Предмет : Радијална Топката Имајќи.Unmounted Имајќи Предмет : Радијална Топката Имајќи.Еден Ред / Двоен Ред : �

Сатен.Ниво нагоре на вашиот изглед во овој флорални песна јакна.Мини цветни печати : дигитална комбинир�

Стандард Малина Пи Пико насловот, поддржува Малина Пи Пико серија.Одборот TSL25911 FN дигитални амбиентниот

Совршен за Младите & Старо На Лесен начин да Купуваат и да Патува!.Големина : 56 × 45 × 100cm,Тежина од 3,5 kg,То

【Батеријата Параметар】Замена за Милвоки.со батерија 18v Надграден Капацитет : 6000m Ah Батерија Тип : Liion На�

★Големина : 5.5 * 2.8 * 11cm ★Временската прогноза функција.Месечината Екранот.Часовникот за аларм Надворешн

Божиќ украси,2022 ѕидниот календар,уметност резерви,бебе,бебе играчки,бебе играчки од 6 до 12 месеци,ранец,�

9 инчен предвметната emitter проред, 1 / 2 GPH проток од секоја emitter, 100 метри Должина.Се користи за колонист кути

Новиот Миг 155 ГД е можеби повеќето способни и разноврсна МИГ заварчик во својата класа.Опремени со карак

Само внеси ја светлината лентата директно во процепот на вратата или инструменттаблата, и споеви на пан

УБАВА ИСЧИСТИТЕ ЕКРАНОТ : Чувајте ги сите вашите омилени козметика, парична казна накит, секојдневно ко�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Џонатан Loaisiga.Над 2 милиони тргување

Опис на производот Максимален дијаметар од 305 mm Конус дијаметар 215 мм дупка со дијаметар е разговарано с�

【Мултистандард】 : Фиока dividers се достапни во 12 различни големини, погоден за сите фиоки, бела...

ОБНОВЛИВИ : безбеден и трајни чисто силиконски од страна на напредни техники.На готовиот производ е пре�

★ПРЕЦИЗНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Изградени на високоодделение 40 CR челик за комбинација на цврстина, отпорност н�

Scroll