Ново
UXZDX CUJUX Соба Термометар - Прогноза на време Часовник Температура Hygrometer Електронски Соба Термометар

UXZDX CUJUX Соба Термометар - Прогноза на време Часовник Температура Hygrometer Електронски Соба Термометар

Достапност: Залиха
DEN 2308.08

★Големина : 5.5 * 2.8 * 11cm. ★Временската прогноза функција.Месечината Екранот.Часовникот за аларм Надворешна Температура Опсег : -40℃-70℃. ★Влажност Опсег : 20% до 95%. 100% сосема нов и висок quality Specifications : Школка Материјал : ABSIndoor Температура Опсег : - 9℃-50℃ Надворешна Температура Опсег : -40℃-70℃Влажност Опсег : 20% до 95%На температура Точност : ±1.5℃Количина : 1 Pc Package Содржина : 1 x Термо-hygrometer Станица.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тешкидолжност 1.5" дијаметар од не ' рѓосувачки челик или цевки контури решетка и светлата област.Лесно т�

Репродукција на моделот на скала Ова е празник подарок за луѓе кои сакаат готови модели.Модел големина :

ПРЕНОСНИ : Овие домаќинство кантите функција лесно да се носи се справува да се направи едноставна за тр

Големина : 4.69 мм дијаметар.CollectorEmitter напон : 70 V.Колекторска струја : 50m A.Моќ дисипација : 250m W.ДА18 NPN силикон

Медиум должност редење сила плус најсигурен кутија затворање на располагање.До 25% поголема редење јачи�

prep GEM Складирање Картичка Крв за Полнење 5000 Preps.Крв.prep GEM ДНК екстракција колекции биле развиени за да обе

Легиран Челик рамка.За разлика од потпирач за дизајн, дополнителни првенство дава поголема погодност з�

TOPSKY DF02.01 : 1 година гаранција и погоден за домашна употреба (office use (Биро одбор на сликата не е вклучена.Мож

★ПРЕЦИЗНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Изградени на високоодделение 40 CR челик за комбинација на цврстина, отпорност н�

ОБНОВЛИВИ : безбеден и трајни чисто силиконски од страна на напредни техники.На готовиот производ е пре�

Arcylic Шминка за Чување Направени од издржлив акрилик материјал, водоотпорен и moistureproof, совршен за чување

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 97% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Предвремени з

Тоа е, главно, погоден за автомобил површина за чистење, а исто така дамки за отстранување стакло прозор�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Џонатан Loaisiga.Над 2 милиони тргување

Радијална На Чело, Висока Задржете Струја, Цврста Состојба.Работата на струјата : 100m A9 A.Излечи, Пламен Reta

Предмет : Радијална Топката Имајќи.Unmounted Имајќи Предмет : Радијална Топката Имајќи.Еден Ред / Двоен Ред : �

Не се препорачува за деца под 7 Мерки : 2.5".Јасно топката со многу скокаат и светлинаup постапка.Минијатурн

Црна Кујна организаторите Кујна додатоци организатор Прибор за јадење фиока организаторот.Вклучува 3 Ut

Совршен за Младите & Старо На Лесен начин да Купуваат и да Патува!.Големина : 56 × 45 × 100cm,Тежина од 3,5 kg,То

Само внеси ја светлината лентата директно во процепот на вратата или инструменттаблата, и споеви на пан

Стандард Малина Пи Пико насловот, поддржува Малина Пи Пико серија.Одборот TSL25911 FN дигитални амбиентниот

☛МАТЕРИЈАЛ : јаглерод жица пролет, ABS пластика ☛ПРЕНОСНИ & ЛЕСНА : Компактни димензии, лесно да се презем

УБАВА ИСЧИСТИТЕ ЕКРАНОТ : Чувајте ги сите вашите омилени козметика, парична казна накит, секојдневно ко�

Новиот Миг 155 ГД е можеби повеќето способни и разноврсна МИГ заварчик во својата класа.Опремени со карак

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

ЗЕМЈАТА ПРИЈАТЕЛСКИ Направен Само Органски и Природни Состојки Од Земјата.Безбедна За Луѓето, Животни�

Истражуваат 3Д форми со масовно пак сет на 12 различни солидна блокови.Форми мерка помеѓу 1инчен и 3инчи н�

9 инчен предвметната emitter проред, 1 / 2 GPH проток од секоја emitter, 100 метри Должина.Се користи за колонист кути

110 Супер Контрола Знак Носителот карактеристики поширока база за да се понуди поголема стабилност.Прид�

Scroll