Ново
ZYL-YL Силиконски Калапи Компатибилен со Епоксидна Смола Смола Комплет Уметност Калапи Компатибилен со Diy Првенство Пенкало Сапун Свеќа Носителот Ashtray Цвет Тенџере У

ZYL-YL Силиконски Калапи Компатибилен со Епоксидна Смола Смола Комплет Уметност Калапи Компатибилен со Diy

Достапност: Залиха
DEN 1855.20

ОБНОВЛИВИ : безбеден и трајни чисто силиконски од страна на напредни техники.На готовиот производ е прецизна, еднократно, флексибилен и лесно да се чисти, високо ниво на транспарентност, може да се провери кастинг процес во кој било момент.Боја : бела транспарентна.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие кастинг силиконски калапи се компатибилни со повеќето кастинг материјали како што се епоксидна смола, УВ смола, бетон, полимер глина, восок, сапун, свеќа и повеќе.Можете исто така да додадете некои смола пигмент, суви цвеќиња, бисер пигмент, мика прав, sequins,.ЛЕСНО ДА се ДЕ-МУВЛА : Мазна и сјајна внатрешни работи го прави лесно да се де-мувла по целосно да се излечи и ја намалува потребата да се намали и полски (време да се заврши солидификационно зависи од видот на смола течност ќе се користи).Ние сме производот фокусирани на Европскиот пазар.Ако имате било какви прашања, можете да побарате од нас.Ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 3-8 часа.Нашите производи, исто така, ќе бидат внимателно селектирани за вас пред пратката Бидете сигурни дека не постојат проблеми, пред испраќањето на стоката за вас.Совети : Како да се исчисти : ве Молиме чистење на смола комплет калапи со триење на алкохол или сапуница вода,како и употреба на мека крпа за да ги избрише чисти.Како да се продавница : ве Молиме чувајте го силикони уметност смола калапи подалеку од директна сончева светлина и прашина.Како да се demold : Тоа можат да бидат извлечени само со влечење на смола мувла.Можете исто така да користите потреба од брзо ослободување на спреј.Ако немате,можете да ја користите бебе, ја избришат или пад на сапун се меша со малку вода како ослободување агент.Ве молиме бидете сигурни дека вашата смола парче е целосно да се излечи. (Време да се заврши солидификационно зависи од видот на materiel ќе се користи)Предупредување : Компатибилен со мали парчиња,ве молиме да ги задржи подалеку од бебиња,деца,деца.Пакет Содржина : 1* шест еднострани coaster1* круг coaster1* круг пенкало holder1* квадратни пенкало holder1* квадратни ashtray1* Куп големи долго Лента Еден Компатибилен со секој од four1* силиконски мерни првенство (100ml)10 * Дрвени stick10* посочи sticks6* dropper Only над пакет содржина,други производи кои не се опфатени.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Ние сме производот фокусирани на Европскиот пазар.Ако имате било какви прашања, можете да побарате од нас.Ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 3-8 часа.Нашите производи, исто така, ќе бидат внимателно селектирани за вас пред пратката Бидете сигурни дека не постојат проблеми, пред испраќањето на стоката за вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ЗЕМЈАТА ПРИЈАТЕЛСКИ Направен Само Органски и Природни Состојки Од Земјата.Безбедна За Луѓето, Животни�

Главен Материјал : Алуминиум; Пакет Содржина : 8pcs x Челичното Јаже Алуминиум Ракав.Име на производ : Челич

Тоа е, главно, погоден за автомобил површина за чистење, а исто така дамки за отстранување стакло прозор�

Тешкидолжност 1.5" дијаметар од не ' рѓосувачки челик или цевки контури решетка и светлата област.Лесно т�

Прилагодливи рамо ремени за удобност и флексибилност : флексибилни рамо ремени, здрав и сигурен токи, пр

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Џонатан Loaisiga.Над 2 милиони тргување

Опис на производот Максимален дијаметар од 305 mm Конус дијаметар 215 мм дупка со дијаметар е разговарано с�

Истражуваат 3Д форми со масовно пак сет на 12 различни солидна блокови.Форми мерка помеѓу 1инчен и 3инчи н�

Само внеси ја светлината лентата директно во процепот на вратата или инструменттаблата, и споеви на пан

61 / 2" водоотпорна ситетеренско звучен систем; Морскиодделение звучници со 11 / 2" водоотпорен високотонци;

1100 КГ ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ Нашите тешкидолжност вежба клупа е направена од комерцијални одделение задебел

ЕПА во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови.Не правниот за продажба или користење на СА & КО.�

Големина : 4.69 мм дијаметар.CollectorEmitter напон : 70 V.Колекторска струја : 50m A.Моќ дисипација : 250m W.ДА18 NPN силикон

Радијална На Чело, Висока Задржете Струја, Цврста Состојба.Работата на струјата : 100m A9 A.Излечи, Пламен Reta

Сатен.Ниво нагоре на вашиот изглед во овој флорални песна јакна.Мини цветни печати : дигитална комбинир�

Должина 11"дијаметар; Ширина 12 1 / 2"w; Монтажа се Бара Да, Стилот на Современата; Материјал Челик; Висина 10"h;

Репродукција на моделот на скала Ова е празник подарок за луѓе кои сакаат готови модели.Модел големина :

9 инчен предвметната emitter проред, 1 / 2 GPH проток од секоја emitter, 100 метри Должина.Се користи за колонист кути

【Батеријата Параметар】Замена за Милвоки.со батерија 18v Надграден Капацитет : 6000m Ah Батерија Тип : Liion На�

Спецификации Компресор Тип : Центрифугални.Напон Оценка : 24 VDC.Преглед Ametek Висок Проток со Низок Напон Blow

Scroll