Ново
Windfulogo 2 Парчиња Ingrown Ноктот Алатки Lifter и Датотека од не ' Рѓосувачки Челик Педикир Сет

Windfulogo 2 Парчиња Ingrown Ноктот Алатки Lifter и Датотека од не ' Рѓосувачки Челик Педикир Сет

Достапност: Залиха
DEN 167.76

Не ' рѓосувачки Челик : подножјето алатки се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик; анти-пропадна, без деформација и нема рѓа.Рационална Координација : Пакет со ноктот датотека и ноктот lifter, можете да нокти на ingrown ноктот лесно со lifter, и користи ја датотеката прави ноктот неспокојот.Antiskid Рачка : Antiskid дизајн рачки, со Не се лизга зафат текстура тело, можете лесно да го одржи.Преносни : мини големина, лесен за носење, тоа Одговара за професионална и домашна употреба.Големина : датотека 14.7 cm долги, lifter 16.5 cm долги, тежина : 40g.Примена : Совршен за дома и салон за употреба, многу безбедно, ефикасно олеснување на ingrown ноктот болка.Тоа е корисно ноктот tools.Се обрне внимание : ве Молиме чистење по употребата и чувајте надвор од децата се постигне.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Боја : Сребро; Тежина : 40g; Големина : датотека 14.7 cm, lifter 16.5 cm; Примена : Ingrown ноктот lifter и датотека Пакет се Вклучени : 1 x Ingrown Ноктот Датотека 1 x Ingrown Ноктот Lifter.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100 Одделение 1А точноста класа.100 Одделение A).No Shok произведува температура и притисок мерни инструменти,

СТРАТЕШКА СТАБИЛНОСТ низок, рамен и широк пета сега има отстранлив Hyperlift вметнете кој додава форумот да

【Голем Екран во Боја & Воздухот се Пропустливи Клип】Нашиот нов автомобил bluetooth адаптер донесува голем

Бренд : Boekel Научни.Mpn : 241000 ACD.Оваа Напредна Мобилен Дијагностика ACD Hyb EZ Хибридизација Печка е во одлична с

Мачките имаат природен инстинкт за лов.Мачките сакаат да се движат работите, да ги види ја преместите, а

Пакетот вклучува : 1 Сет x Јасно Печат (други додатоци демо на сликата не е вклучен) 4 Модели Факултативна :

24pc за Полнење за сите вашиот Hummer Празникот Потреби.Hummer Празникот Комплет.Hummer Вари Додатоци 24pc Hummer Компл

Висок обновување ultracel регенериран целулоза мембрана во опсег на молекуларна тежина cutoff; висок retentate обн

Највисок Квалитет, Целосна Боја, АнтиСе Лизга На ЗафатКако Винил Налепница.Ги опфаќа сите круг на клупа

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

Самостојна : Ова палто решетката може да се расклопуваат и се пресели.Да зачувате простор : за Разлика од

【V7 Замена на Батеријата】:Батерија тип : Литиумјонска Капацитет : 5000m Ah Напон : 21.6 V висок капацитет го пр

Минимална дизајн, може да се состави во секунди 4нивоа дизајн за прикажување на стока.Секој правоаголна

Топката зглобовите функција тешки челик случаи со ПОМM90 имајќи куп дека изолатите на челична прачка од

FITMENT Пониски Топката Зглобовите 2002 2003 2004 За Џип Слобода.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за 2 K3199 Пред Долниот Топката

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Земја На Потекло : Сад.Пакетот Должина На Производот Е Од 1,5 Инчи.П

Висок Квалитет на Изградба : Lo Gest е Челик Вежба Клуб е дизајниран да издржи вашиот најтешко вежбање, стру

Се користи за да се создаде двоен hangrail решетката.За да додадете капацитет.Популарната за деца облека, бл

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 5.38" L X4.0" W X3.25" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 5.0 Lbs.Moog Про

Модел : Берберот Стол.Боја : црна капацитет : 400lbs.Ширина на седиште : 20.8" Чаир ширина : 24.2" Мин / макс висина

3043016 B Augr Малку 11 / 2" X 17" Weldtec БродГолемо.Weld Tec Брод дупчалка со спирална бургија битови се НАПРАВИ ПОСИЛНО

Scroll