Ново
Хексадецимален Кап Завртки 316 од не 'Рѓосувачки Челик - 1-1/8-7 x 6 PT КОЛИЧИНА 25

Хексадецимален Кап Завртки 316 од не 'Рѓосувачки Челик - 1-1/8-7 x 6 PT КОЛИЧИНА 25

Достапност: Залиха
DEN 883.20

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 1-1/4".Тие имаат хексагонална главата, со цел да биде раководена од страна на клуч.Попознат како завртки или завртки.Овие завртки се уникатни бидејќи на нивните провира.Хексадецимален кап завртки се целосно навој во пократки должини (обично до околу 1-1/4 инчен, во зависност од гром дијаметар), и делумно навој со рамо под fastener хексадецимален глава во повеќе должини. 316 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Кап Завртки се погодни за солена вода, морски и хаш средина инсталации.Да се направи наоѓање на она што треба полесно, секој производ големина е проследено со PT или FT.PT се залага за делумно навој и FT се залага за целосно навој.За подолго, целосно навој хексадецимален завртки видите Хексадецимален Допрете Завртки.Хексагонална главата дизајниран да биде раководена од клуч или штекер.Исто така, повика хексадецимален кап завртки, хексадецимален завртки, допрете завртки, или хексадецимален кап завртки. 316 од не ' Рѓосувачки челик хексадецимален кап завртки се погодни за saltwater, морски и суровата средина инсталации.FT : Целосно Навој PT : Делумно Навој.Чамци.Доковите.На столбовите.Други груби средини.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Главен Материјал : Алуминиум; Пакет Содржина : 8pcs x Челичното Јаже Алуминиум Ракав.Име на производ : Челич

ПРЕНОСНИ : Овие домаќинство кантите функција лесно да се носи се справува да се направи едноставна за тр

Овој сет содржи : 2 мл / 60 m L Најдете Вашиот Биланс на Нафта за Контрола на Чистење 2 мл / 60 m L Балансирање

【Мултистандард】 : Фиока dividers се достапни во 12 различни големини, погоден за сите фиоки, бела 【Висококв�

TOPSKY DF02.01 : 1 година гаранција и погоден за домашна употреба (office use (Биро одбор на сликата не е вклучена.Мож

Спецификации Компресор Тип : Центрифугални.Напон Оценка : 24 VDC.Преглед Ametek Висок Проток со Низок Напон Blow

1100 КГ ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ Нашите тешкидолжност вежба клупа е направена од комерцијални одделение задебел

61 / 2" водоотпорна ситетеренско звучен систем; Морскиодделение звучници со 11 / 2" водоотпорен високотонци;

Големина : 4.69 мм дијаметар.CollectorEmitter напон : 70 V.Колекторска струја : 50m A.Моќ дисипација : 250m W.ДА18 NPN силикон

ЕПА во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови.Не правниот за продажба или користење на СА & КО.�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 97% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Предвремени з

Медиум должност редење сила плус најсигурен кутија затворање на располагање.До 25% поголема редење јачи�

Не се препорачува за деца под 7 Мерки : 2.5".Јасно топката со многу скокаат и светлинаup постапка.Минијатурн

★ПРЕЦИЗНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Изградени на високоодделение 40 CR челик за комбинација на цврстина, отпорност н�

Репродукција на моделот на скала Ова е празник подарок за луѓе кои сакаат готови модели.Модел големина :

ЗЕМЈАТА ПРИЈАТЕЛСКИ Направен Само Органски и Природни Состојки Од Земјата.Безбедна За Луѓето, Животни�

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика,Електрични Part.Net Тежина : 448g; Пакет Содржина : 6 Компјуте

Легиран Челик рамка.За разлика од потпирач за дизајн, дополнителни првенство дава поголема погодност з�

Опис на производот Максимален дијаметар од 305 mm Конус дијаметар 215 мм дупка со дијаметар е разговарано с�

Прилагодливи рамо ремени за удобност и флексибилност : флексибилни рамо ремени, здрав и сигурен токи, пр

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

9 инчен предвметната emitter проред, 1 / 2 GPH проток од секоја emitter, 100 метри Должина.Се користи за колонист кути

Зависност Мачки Играчка : двете бел топки на патеката да се обезбеди излез за своите и вата инстинкти, и �

110 Супер Контрола Знак Носителот карактеристики поширока база за да се понуди поголема стабилност.Прид�

Семејство : А / HC / T / U; Logic Circuit Type : Multivibrator; Numberof Functions : 2; Supply VoltageОколија(Vsup) : 2 и 6 V; #ofinputs : 4; 74 HC Серија 6 V Дво�

Scroll