Ново
Vishay Intertechnology BPW77NA Phototransistor Силиконски Чип, NPN Транзистори, Видлива Светлина, 850 nm 3-Pin, 5.5 мм W x 6.15 mm H x 5.5 мм L (Пакување од 2)

Vishay Intertechnology BPW77NA Phototransistor Силиконски Чип, NPN Транзистори, Видлива Светлина, 850 nm 3-Pin,

Достапност: Залиха
DEN 200.64

Големина : 4.69 мм дијаметар.Collector-Emitter напон : 70 V.Колекторска струја : 50m A.Моќ дисипација : 250m W.ДА-18 NPN силикон phototransistor, карактеристики : големина : 4.69 мм дијаметар, собирач-emitter, напон : 70 V, колекторска струја : 50m A, бранова должина : 850nm, моќ дисипација : 250m W.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Не се препорачува за деца под 7 Мерки : 2.5".Јасно топката со многу скокаат и светлинаup постапка.Минијатурн

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Произведено во Италија од страна на BENERI С п.Европски Лидер на Задржување на Прстените.Дистрибуиран од с�

Репродукција на моделот на скала Ова е празник подарок за луѓе кои сакаат готови модели.Модел големина :

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив Дрвени ,тоа не изгледа евтино,може да бидат цврсто поставени каде �

Црна Кујна организаторите Кујна додатоци организатор Прибор за јадење фиока организаторот.Вклучува 3 Ut

Тоа е, главно, погоден за автомобил површина за чистење, а исто така дамки за отстранување стакло прозор�

【Мултистандард】 : Фиока dividers се достапни во 12 различни големини, погоден за сите фиоки, бела...

61 / 2" водоотпорна ситетеренско звучен систем; Морскиодделение звучници со 11 / 2" водоотпорен високотонци;

Легиран Челик рамка.За разлика од потпирач за дизајн, дополнителни првенство дава поголема погодност з�

CRMO легиран челик за долг живот.Доживотна гаранција.Тешки удар моделирани за чување (над 30 инчи висок).Тр�

Медиум должност редење сила плус најсигурен кутија затворање на располагање.До 25% поголема редење јачи�

110 Супер Контрола Знак Носителот карактеристики поширока база за да се понуди поголема стабилност.Прид�

Занает Styrofoam Писмо Отсечени "F".Додадете овие styrofoam писма до вашиот занает проекти!.Совршен за прикажувањ�

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

【Батеријата Параметар】Замена за Милвоки.со батерија 18v Надграден Капацитет : 6000m Ah Батерија Тип : Liion На�

prep GEM Складирање Картичка Крв за Полнење 5000 Preps.Крв.prep GEM ДНК екстракција колекции биле развиени за да обе

Спецификации Компресор Тип : Центрифугални.Напон Оценка : 24 VDC.Преглед Ametek Висок Проток со Низок Напон Blow

Само внеси ја светлината лентата директно во процепот на вратата или инструменттаблата, и споеви на пан

♥РУНДА ПРЕВОЗОТ Забрзана Испорака : 510 Дена.� Стандард на превозот : 725 Дена.� Во Рок Од 24 Часа Превозот Н

Предмет : Радијална Топката Имајќи.Unmounted Имајќи Предмет : Радијална Топката Имајќи.Еден Ред / Двоен Ред : �

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

TOPSKY DF02.01 : 1 година гаранција и погоден за домашна употреба (office use (Биро одбор на сликата не е вклучена.Мож

Новиот Миг 155 ГД е можеби повеќето способни и разноврсна МИГ заварчик во својата класа.Опремени со карак

ЕПА во СОГЛАСНОСТ За употреба на OBDII возила, 1996 и понови.Не правниот за продажба или користење на СА & КО.�

Тешкидолжност 1.5" дијаметар од не ' рѓосувачки челик или цевки контури решетка и светлата област.Лесно т�

ПРЕНОСНИ : Овие домаќинство кантите функција лесно да се носи се справува да се направи едноставна за тр

Scroll