Ново
TOPSKY Двоен Мотор Електрично Прилагодливи Стои Компјутер Биро за Дома и за Статистика (Црна Рамка само)

TOPSKY Двоен Мотор Електрично Прилагодливи Стои Компјутер Биро за Дома и за Статистика (Црна Рамка само)

Достапност: Залиха
DEN 1077.60

TOPSKY DF02.01 : 1 година гаранција и погоден за домашна употреба (office use. (Биро одбор на сликата не е вклучена.Може да се купи целата заврши одбор одделно од TOPSKY.).Dual-Мотор : Моќен dual-моторни лифт систем за прилагодување на висината непречено, рамномерно и брзо, при брзина од 1"/втор со ниско ниво на бучава.На тивок и брзо движење се подобрува фокус и ефикасност.Цврстата Конструкција : Тешки-должност боени челична рамка е стабилна и солидна доволно за да се овозможи за 225lbs/102kg капацитет, силна поддршка за вашиот идеален работен простор.Поддршка до 70.8"x31.5"/180x80cm tabletop за секојдневна употреба.Прилагодлива Висина : висината на рамката е прилагодлив од 27.6" 47,3"/70cm-120cm и широчина на рамка од 43" до 59"/108.8 см-150cm, слободно да се прилагоди за оптимален ергономски позиција и различни работни места.Мулти-Функција : Лесен и удобен за да ја прилагодите удобно висина и спаси 3 меморија позиции.Анти-судир функција штити маса од судир во пречки.LCD дисплеј јасно покажува дека точната висина на масата.Единица за конверзија функција ви помага да ја промените единицата помеѓу инчен и cm.Сад и авто-стоп позиции се користи за да се ограничи движењето областа на десктоп.Забелешка : Тоа се вклопува за напон спектар од 100-240 V.Овој двоен електричен мотор биро е идеална за вас, за да ја поставите удобно позиции и да се создаде свој биро простор.Тоа е брзо и лесно да се прилагоди на висината и да се префрлате седат мирување на телото.Ова биро liberates од нездрава работна навика и ја подобрува вашата работна ефикасност.DF02.01 Спецификации.Електрични Лифт Систем : Двоен Мотор.Прилагодлива Висина : 27.6"- за 47,3"/70cm-120cm.Прилагодливи Ширина : 43" - 59" /108.8 см-150cm.Поддршка Tabletop Големина(Min) : 47.2"x23.6"/120x60cm.Поддршка Tabletop Големина(Макс) : 70.8"x31.5"/180x80cm.Капацитет : 225lbs/102kg.Брзина : 1"/втор(2.5 cm/s).Рамка Тежина : 47.4 lbs (21.5 kg).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

Само внеси ја светлината лентата директно во процепот на вратата или инструменттаблата, и споеви на пан

Новиот Миг 155 ГД е можеби повеќето способни и разноврсна МИГ заварчик во својата класа.Опремени со карак

Спецификации Компресор Тип : Центрифугални.Напон Оценка : 24 VDC.Преглед Ametek Висок Проток со Низок Напон Blow

Достапни во 3 бои (Црна, Светло Кафена и Сива боја) како и 3 големина options (2'X3', 3'X5', и 24"X68") најдобро да ги зад�

Занает Styrofoam Писмо Отсечени "F".Додадете овие styrofoam писма до вашиот занает проекти!.Совршен за прикажувањ�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други Влакна.Увезени.Drawstring затвора

Тоа е, главно, погоден за автомобил површина за чистење, а исто така дамки за отстранување стакло прозор�

★ПРЕЦИЗНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Изградени на високоодделение 40 CR челик за комбинација на цврстина, отпорност н�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Колумбо Сини Јакни.Elvis Merzlikins.Над 2 милиони тр�

61 / 2" водоотпорна ситетеренско звучен систем; Морскиодделение звучници со 11 / 2" водоотпорен високотонци;

prep GEM Складирање Картичка Крв за Полнење 5000 Preps.Крв.prep GEM ДНК екстракција колекции биле развиени за да обе

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

【Батеријата Параметар】Замена за Милвоки.со батерија 18v Надграден Капацитет : 6000m Ah Батерија Тип : Liion На�

☛МАТЕРИЈАЛ : јаглерод жица пролет, ABS пластика ☛ПРЕНОСНИ & ЛЕСНА : Компактни димензии, лесно да се презем

Не се препорачува за деца под 7 Мерки : 2.5".Јасно топката со многу скокаат и светлинаup постапка.Минијатурн

Зависност Мачки Играчка : двете бел топки на патеката да се обезбеди излез за своите и вата инстинкти, и �

Scroll