Ново
mDesign Модерна Пластовидно Метал Храна Складирање Организатор Бин Кошница со Рачки, се Отвори Фронт за Кујната Кабинети, Провизии, Плакари, Спални соби, Бањи - Големи -

mDesign Модерна Пластовидно Метал Храна Складирање Организатор Бин Кошница со Рачки, се Отвори Фронт за Кујната

Достапност: Залиха
DEN 719.76

ПРЕНОСНИ : Овие домаќинство кантите функција лесно да се носи се справува да се направи едноставна за транспорт на стока од провизии да полица да маса; Само го дофати и да одат; совршен за складирање и организирање на решение за модерните кујни и pantries; Совршен за овошје, зеленчук, кромид, компири, тестенини, супи, конзервирана стоки, шишиња, лименки, печива и многу други кујната провизии предмети; Одлични за чување валани кујнски крпи, свеќи и други додатоци.ПЛАСТОВИДНО СКЛАДИРАЊЕ : Рачки пати увоз за да се направи кантите лесно да магацинот за да се создаде простор за заштеда, вертикална чување во кујната простори; отворени фронтови се обезбеди лесен пристап до зачуваните предмети; Класичен open-жица дизајн нуди пространа и лесно складирање за секоја соба во вашиот дом, се Обидуваме овие во плакари, спални соби, бањи, перална соби, занает соби, mudrooms, канцеларии, playrooms, гаражи и повеќе.ФУНКЦИОНАЛНА можностите се бескрајни; Одлични за колеџ dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs, кабини и campers, исто така, Користењето на овој мулти-цел кошница каде што треба да додадете складирање и се организира.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик жица со трајни рѓа-отпорни заврши; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 10.7" x 15.5" x 8.7" висока.Се прилагодите фиоките и да ја задржите кујна essentials одделени со compartmentalized коцки.Spatulas, торба клипови, фурна mitts, гранки, лажици и ножеви остане наоѓа кога прибор и опрема се подредени.Елиминирање на нередот и задржи мали простори уредни и чисти со тави, кои доаѓаат во пластика, метал, или бамбус и натпревар речиси никакви естетски.Служат за ужина, мезе, или десерти со стил со декоративен послужавник послужавник.Овие он-тренд одбори дојде во стакло, бамбус, шкрилец, камен, акрилик, или во мулти-ниво опција, со еден лесен-носат справи.На разноврсна дизајн е одлична за сирење, чоколадо, месо, крекери, мини колачи, пијалаци, овошје, и повеќе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

61 / 2" водоотпорна ситетеренско звучен систем; Морскиодделение звучници со 11 / 2" водоотпорен високотонци;

Тоа е, главно, погоден за автомобил површина за чистење, а исто така дамки за отстранување стакло прозор�

Зависност Мачки Играчка : двете бел топки на патеката да се обезбеди излез за своите и вата инстинкти, и �

Репродукција на моделот на скала Ова е празник подарок за луѓе кои сакаат готови модели.Модел големина :

prep GEM Складирање Картичка Крв за Полнење 5000 Preps.Крв.prep GEM ДНК екстракција колекции биле развиени за да обе

Достапни во 3 бои (Црна, Светло Кафена и Сива боја) како и 3 големина options (2'X3', 3'X5', и 24"X68") најдобро да ги зад�

【Батеријата Параметар】Замена за Милвоки.со батерија 18v Надграден Капацитет : 6000m Ah Батерија Тип : Liion На�

☛МАТЕРИЈАЛ : јаглерод жица пролет, ABS пластика ☛ПРЕНОСНИ & ЛЕСНА : Компактни димензии, лесно да се презем

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика,Електрични Part.Net Тежина : 448g; Пакет Содржина : 6 Компјуте

Опис на производот Максимален дијаметар од 305 mm Конус дијаметар 215 мм дупка со дијаметар е разговарано с�

Новиот Миг 155 ГД е можеби повеќето способни и разноврсна МИГ заварчик во својата класа.Опремени со карак

Истражуваат 3Д форми со масовно пак сет на 12 различни солидна блокови.Форми мерка помеѓу 1инчен и 3инчи н�

CRMO легиран челик за долг живот.Доживотна гаранција.Тешки удар моделирани за чување (над 30 инчи висок).Тр�

Радијална На Чело, Висока Задржете Струја, Цврста Состојба.Работата на струјата : 100m A9 A.Излечи, Пламен Reta

Само внеси ја светлината лентата директно во процепот на вратата или инструменттаблата, и споеви на пан

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Колумбо Сини Јакни.Elvis Merzlikins.Над 2 милиони тр�

Овој сет содржи : 2 мл / 60 m L Најдете Вашиот Биланс на Нафта за Контрола на Чистење 2 мл / 60 m L Балансирање

За Користење со директни и појас се вози пропелер фанови.Чувари во согласност со OSHA прописи.Поцинкуван �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 97% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Предвремени з

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Џонатан Loaisiga.Над 2 милиони тргување

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив Дрвени ,тоа не изгледа евтино,може да бидат цврсто поставени каде �

★ПРЕЦИЗНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Изградени на високоодделение 40 CR челик за комбинација на цврстина, отпорност н�

BLOOCO Бебе Помине Комплет 4во1 Бебето Помине Clippers, Бебе Помине Ножици, Ноктите File & Пинцети Бебе Чешлање Ко

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

ЗЕМЈАТА ПРИЈАТЕЛСКИ Направен Само Органски и Природни Состојки Од Земјата.Безбедна За Луѓето, Животни�

【Тоа како да го Користите】Отвори пакетот и се одвиваат со мала крпа,Избрише надвор од прашина и магла

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други Влакна.Увезени.Drawstring затвора

Дора Крилја (DW) Украина.Материјал : Пластика.Услов : се Нови во Кутија.Скала : 1 / 72 Хоби, Собирачи.SavoiaMarchetti С

Scroll