Ново
DMCMX Готовиот Модел 86 Висока надморска Височина Автомобил Свет Возило Модел Статични Соба Украси Компјутер Шасија Декорација Симулација Многу Погодна

DMCMX Готовиот Модел 86 Висока надморска Височина Автомобил Свет Возило Модел Статични Соба Украси Компјутер

Достапност: Залиха
DEN 3764.88

Репродукција на моделот на скала Ова е празник подарок за луѓе кои сакаат готови модели.Модел големина : За 24 CM*10СМ*8 CM.Исклучителна изработка : точно реставрација на прототип, исклучителна симулација, повеќе историски разум, помалку burrs, висок квалитет на изработка, заврши детален дизајн.Материјал подароци : не-токсични, невкусна, безбедни и здрави во животната средина, влага-доказ, wipeable (не се за јадење од страна на децата), може да се користи како декоративни украси, подароци играчки, е многу завидна и завидна подарок.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или нарачки, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви послужи wholeheartedly и нека ви одговори во рок од 24 часа. -Треба да се соберат и бојата со рака-Исклучителна симулација, помалку burrs, висок квалитет на изработка, стерео рендерирање, 3 D effects, заврши детален дизајн-Материјал безбедноста, заштитата на животната средина и здравје (не за деца)-Влага-доказ брише-International certification : професионална сертификација, како што се EN71, ASTM, IS08124 Product параметри : -Модел : Заврши product Material : Алуминиумски + Plastic Warning : Не се погодни за деца под 3 години, ве молиме да користите под надзор на возрасни! !Пакувањето на производот : Модел тело.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1 Перат & Обновливи : 18 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотеки одлична помине поднесување tools да се намали или обликот

CRMO легиран челик за долг живот.Доживотна гаранција.Тешки удар моделирани за чување (над 30 инчи висок).Тр�

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика,Електрични Part.Net Тежина : 448g; Пакет Содржина : 6 Компјуте

Поправка Алатка Сет : Шрафцигер За мобилни Телефони, Таблет КОМПЈУТЕР.Материјал : Хромvanadium Челик.Погодн�

Висококвалитетен CCD боја видео камера со 1 / 3" HD CCD.Далечински контролирани пан главата за 0360 сите насока �

ВИСОК КВАЛИТЕТ изработени од ПВЦ материјал,мазна чувство како бебешка кожа спречување тоа од секојдне�

Произведено во Италија од страна на BENERI С п.Европски Лидер на Задржување на Прстените.Дистрибуиран од с�

Црна Кујна организаторите Кујна додатоци организатор Прибор за јадење фиока организаторот.Вклучува 3 Ut

Тоа е, главно, погоден за автомобил површина за чистење, а исто така дамки за отстранување стакло прозор�

1100 КГ ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ Нашите тешкидолжност вежба клупа е направена од комерцијални одделение задебел

Достапни во 3 бои (Црна, Светло Кафена и Сива боја) како и 3 големина options (2'X3', 3'X5', и 24"X68") најдобро да ги зад�

Опис на производот Максимален дијаметар од 305 mm Конус дијаметар 215 мм дупка со дијаметар е разговарано с�

Само внеси ја светлината лентата директно во процепот на вратата или инструменттаблата, и споеви на пан

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Колумбо Сини Јакни.Elvis Merzlikins.Над 2 милиони тр�

Главен Материјал : Алуминиум; Пакет Содржина : 8pcs x Челичното Јаже Алуминиум Ракав.Име на производ : Челич

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

110 Супер Контрола Знак Носителот карактеристики поширока база за да се понуди поголема стабилност.Прид�

Легиран Челик рамка.За разлика од потпирач за дизајн, дополнителни првенство дава поголема погодност з�

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ис�

Arcylic Шминка за Чување Направени од издржлив акрилик материјал, водоотпорен и moistureproof, совршен за чување

Спецификации Компресор Тип : Центрифугални.Напон Оценка : 24 VDC.Преглед Ametek Висок Проток со Низок Напон Blow

Не се препорачува за деца под 7 Мерки : 2.5".Јасно топката со многу скокаат и светлинаup постапка.Минијатурн

【Тоа како да го Користите】Отвори пакетот и се одвиваат со мала крпа,Избрише надвор од прашина и магла

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други Влакна.Увезени.Drawstring затвора

Занает Styrofoam Писмо Отсечени "F".Додадете овие styrofoam писма до вашиот занает проекти!.Совршен за прикажувањ�

Рачки лежи рамно за лесно редење 8 инчен длабоко е голема големина за клиент погодност.Жица рачки се сил�

Scroll