Ново
Стакло Wiper Прозорецот за Чистење Стакло Wiper Магнетни Прозорец за Миење За Двојно или Тројно Застаклување 20-45mm Windows Надвор Чистење Бела Чистење Алатката Window Scrubber

Стакло Wiper Прозорецот за Чистење Стакло Wiper Магнетни Прозорец за Миење За Двојно или Тројно Застаклување

Достапност: Залиха
DEN 6558.48

Тоа е, главно, погоден за автомобил површина за чистење, а исто така дамки за отстранување стакло прозорци, кат-стои windows, бањи, tiled ѕидови, чаша за кафе маси и слично.Тоа им помага да ги автомобил пред шофершајбната и го стори работа.Вкупно 10 брзини дизајн,како што е прикажано во триаголник покажува насоката на магнетното големина може да бидат фино подесени помеѓу брзини.Која е погодна за очила дебелини 20-45mm,Дополнителни Подароци :Тока*12,Чистење на Памук*6,Wiper*6. Големина на : 5.51*5.91*4.33 инч.Доаѓа со 2m долго јаже, кога користите оваа магнетна стакло почиста, јажето ќе биде поврзано со вашата рака, никогаш не паѓа.Име на производ : Стакло wiper/Прозорец Wiper/Туш Squeegee /Двојно Страна Стакло Cleaner Color : како што е прикажано Материјал : Полиестер се Справи и Полиестер Yarn Size : 5.51*5.91*4.33 inch Notice : 1.Кога прозорецот за чистење не е во употреба, ве молиме да не притиснете на анти-краен случај, апликацијата префрлување, па како не, да стиснете на вашите раце или да направи прозорецот почиста си го цица заедно и не може да се одвои.2.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.3.Поради monitor settings и осветлувањето, боите може да се разликува малку од останатите фотографии.4.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе трпеливо одговор за вас!Ве молиме не двоумете се да не контактирате со било какви прашања може да имате, ние сме тука за поддршка и совети!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тешкидолжност 1.5" дијаметар од не ' рѓосувачки челик или цевки контури решетка и светлата област.Лесно т�

Достапни во 3 бои (Црна, Светло Кафена и Сива боја) како и 3 големина options (2'X3', 3'X5', и 24"X68") најдобро да ги зад�

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

[Игра Додека го Полните]може да се игра додека се полни преку USBC кабел (Пакет се вклучуваат), па вие не мор

Произведено во Италија од страна на BENERI С п.Европски Лидер на Задржување на Прстените.Дистрибуиран од с�

Печатење со висока дефиниција.Печати јасно, се Згусне.Светла бела, непречено.Големина : 210 X 30мм.Одговара

Новиот Миг 155 ГД е можеби повеќето способни и разноврсна МИГ заварчик во својата класа.Опремени со карак

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Колумбо Сини Јакни.Elvis Merzlikins.Над 2 милиони тр�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ис�

Радијална На Чело, Висока Задржете Струја, Цврста Состојба.Работата на струјата : 100m A9 A.Излечи, Пламен Reta

61 / 2" водоотпорна ситетеренско звучен систем; Морскиодделение звучници со 11 / 2" водоотпорен високотонци;

Поправка Алатка Сет : Шрафцигер За мобилни Телефони, Таблет КОМПЈУТЕР.Материјал : Хромvanadium Челик.Погодн�

Легиран Челик рамка.За разлика од потпирач за дизајн, дополнителни првенство дава поголема погодност з�

【Батеријата Параметар】Замена за Милвоки.со батерија 18v Надграден Капацитет : 6000m Ah Батерија Тип : Liion На�

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив Дрвени ,тоа не изгледа евтино,може да бидат цврсто поставени каде �

Истражуваат 3Д форми со масовно пак сет на 12 различни солидна блокови.Форми мерка помеѓу 1инчен и 3инчи н�

ЗЕМЈАТА ПРИЈАТЕЛСКИ Направен Само Органски и Природни Состојки Од Земјата.Безбедна За Луѓето, Животни�

prep GEM Складирање Картичка Крв за Полнење 5000 Preps.Крв.prep GEM ДНК екстракција колекции биле развиени за да обе

Рачки лежи рамно за лесно редење 8 инчен длабоко е голема големина за клиент погодност.Жица рачки се сил�

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика,Електрични Part.Net Тежина : 448g; Пакет Содржина : 6 Компјуте

Висококвалитетен CCD боја видео камера со 1 / 3" HD CCD.Далечински контролирани пан главата за 0360 сите насока �

【Тоа како да го Користите】Отвори пакетот и се одвиваат со мала крпа,Избрише надвор од прашина и магла

За Користење со директни и појас се вози пропелер фанови.Чувари во согласност со OSHA прописи.Поцинкуван �

Зависност Мачки Играчка : двете бел топки на патеката да се обезбеди излез за своите и вата инстинкти, и �

Овој сет содржи : 2 мл / 60 m L Најдете Вашиот Биланс на Нафта за Контрола на Чистење 2 мл / 60 m L Балансирање

Црна Кујна организаторите Кујна додатоци организатор Прибор за јадење фиока организаторот.Вклучува 3 Ut

Не се препорачува за деца под 7 Мерки : 2.5".Јасно топката со многу скокаат и светлинаup постапка.Минијатурн

Arcylic Шминка за Чување Направени од издржлив акрилик материјал, водоотпорен и moistureproof, совршен за чување

CRMO легиран челик за долг живот.Доживотна гаранција.Тешки удар моделирани за чување (над 30 инчи висок).Тр�

110 Супер Контрола Знак Носителот карактеристики поширока база за да се понуди поголема стабилност.Прид�

Scroll