Ново
TPCYAN Дрвени Кафе Фармацевт,Купот на Капакот на Држачот за Фармацевт,Кафе Пијалаци Caddy Countertop Организатор (Колона 3/4 Колона/6 Колона) (Големина : Шест ребра)

TPCYAN Дрвени Кафе Фармацевт,Купот на Капакот на Држачот за Фармацевт,Кафе Пијалаци Caddy Countertop Организатор

Достапност: Залиха
DEN 770.40

МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив Дрвени ,тоа не изгледа евтино,може да бидат цврсто поставени каде што сакате да го поставите.Големина : 3 Колони (26.5*12*32cm );4 Колони (35*12*45cm);6 Колони(26.5*23*32cm).Лесно да се Чисти со благ сапун и вода..буквално не breakable.Погоден за еднократна употреба чаши, десктоп дизајн, може да бидат поставени на десктоп за употреба.Употреба : Во домот, дневна соба, кујна, канцеларија, ресторан, хотел и други видови на ситуацијата која треба хартија првенство за лесен за користење, идеален за кафулиња, храна камиони, партии, како и други видови на пијалоци услуга.Забелешка : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Arcylic Шминка за Чување Направени од издржлив акрилик материјал, водоотпорен и moistureproof, совршен за чување

Произведено во Италија од страна на BENERI С п.Европски Лидер на Задржување на Прстените.Дистрибуиран од с�

prep GEM Складирање Картичка Крв за Полнење 5000 Preps.Крв.prep GEM ДНК екстракција колекции биле развиени за да обе

Оценка : AC напон 220 V, 50 A.Ue : 250 V 4 Столбови.Монтажа Тип : 35mm DIN Rail Монтажа.Големина : 82 x 36 x 62mm / 3.4" x 1.4" x 2.4"(LWT); Т�

Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ист материјал : Изработени од Памук Мешавина,Мека ткаенина,comforle да се

ВИСОК КВАЛИТЕТ изработени од ПВЦ материјал,мазна чувство како бебешка кожа спречување тоа од секојдне�

Спецификации Компресор Тип : Центрифугални.Напон Оценка : 24 VDC.Преглед Ametek Висок Проток со Низок Напон Blow

Занает Styrofoam Писмо Отсечени "F".Додадете овие styrofoam писма до вашиот занает проекти!.Совршен за прикажувањ�

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

【Снимање на Звук Копче】 Ова гласовен снимач е совршен за снимање говорни содржини до 30 секунди, и квали

【Тоа како да го Користите】Отвори пакетот и се одвиваат со мала крпа,Избрише надвор од прашина и магла

☛МАТЕРИЈАЛ : јаглерод жица пролет, ABS пластика ☛ПРЕНОСНИ & ЛЕСНА : Компактни димензии, лесно да се презем

CRMO легиран челик за долг живот.Доживотна гаранција.Тешки удар моделирани за чување (над 30 инчи висок).Тр�

110 Супер Контрола Знак Носителот карактеристики поширока база за да се понуди поголема стабилност.Прид�

Рачки лежи рамно за лесно редење 8 инчен длабоко е голема големина за клиент погодност.Жица рачки се сил�

Зависност Мачки Играчка : двете бел топки на патеката да се обезбеди излез за своите и вата инстинкти, и �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други Влакна.Увезени.Drawstring затвора

[Игра Додека го Полните]може да се игра додека се полни преку USBC кабел (Пакет се вклучуваат), па вие не мор

Печатење со висока дефиниција.Печати јасно, се Згусне.Светла бела, непречено.Големина : 210 X 30мм.Одговара

Истражуваат 3Д форми со масовно пак сет на 12 различни солидна блокови.Форми мерка помеѓу 1инчен и 3инчи н�

Достапни во 3 бои (Црна, Светло Кафена и Сива боја) како и 3 големина options (2'X3', 3'X5', и 24"X68") најдобро да ги зад�

Легиран Челик рамка.За разлика од потпирач за дизајн, дополнителни првенство дава поголема погодност з�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ис�

Тешкидолжност 1.5" дијаметар од не ' рѓосувачки челик или цевки контури решетка и светлата област.Лесно т�

Scroll