Ново
JYW-опфаќа Рака Strengtheners, Зглобовите Strengthener Надлактицата Exerciser Рака Инвеститорот Сила Тренер за Спортисти, Фитнес Ентузијасти, Професионалци,Црна,1426CM

JYW-опфаќа Рака Strengtheners, Зглобовите Strengthener Надлактицата Exerciser Рака Инвеститорот Сила Тренер

Достапност: Залиха
DEN 763.44

☛МАТЕРИЈАЛ : јаглерод жица пролет, ABS пластика. ☛ПРЕНОСНИ & ЛЕСНА : Компактни димензии, лесно да се преземе за да оди во теретана, канцеларија или да го користите дома. ☛ФУНКЦИЈА : Овој зглоб и надлактицата тренер може да се зголеми силата на рака зафат / прст / надлактицата / зглоб, како и ослободување секојдневниот стрес и рекреативни активности. ☛КАРАКТЕРИСТИКИ : Според сеопфатни податоци, дизајн на различни луѓе, главно за вежбање на мускулите на дланката мускулите, надлактицата flexor мускулите, flexor мускулите, итн., особено за врвка за околу зглоб, тенис, пинг-понг, бадминтон и други спортови кои бараат зглоб сила. 2 користете ефекти се подобро!. ☛Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Детали за производот : Материјал : јаглероден челик пролет + ABS plastic Size : 14*26 CMColour : Црна,сина + black Function : може да се зголеми силата на раце, прсти, лактите, wrists Suitable за : голф, тенис, куглање, кошарка, бадминтон, маратон, работи, фитнес.- Наменети за подобрување на лактите, зглобовите и прстите.Ние дизајниран уред за поддршка на вашите лактите и зглобовите за максимална сигурност и удобност.- Лесен за употреба, само се тресат вашиот зглоб постојано да се зголеми силата.Одлична обука алатки кои го подобруваат моќ, сила и флексибилност на вашите раце и рацете.- Погоден за сите видови на мажите и жените.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Радијална На Чело, Висока Задржете Струја, Цврста Состојба.Работата на струјата : 100m A9 A.Излечи, Пламен Reta

110 Супер Контрола Знак Носителот карактеристики поширока база за да се понуди поголема стабилност.Прид�

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

Зависност Мачки Играчка : двете бел топки на патеката да се обезбеди излез за своите и вата инстинкти, и �

ВИСОК КВАЛИТЕТ изработени од ПВЦ материјал,мазна чувство како бебешка кожа спречување тоа од секојдне�

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика,Електрични Part.Net Тежина : 448g; Пакет Содржина : 6 Компјуте

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ис�

1 Перат & Обновливи : 18 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотеки одлична помине поднесување tools да се намали или обликот

Новиот Миг 155 ГД е можеби повеќето способни и разноврсна МИГ заварчик во својата класа.Опремени со карак

Arcylic Шминка за Чување Направени од издржлив акрилик материјал, водоотпорен и moistureproof, совршен за чување

prep GEM Складирање Картичка Крв за Полнење 5000 Preps.Крв.prep GEM ДНК екстракција колекции биле развиени за да обе

Спецификации Компресор Тип : Центрифугални.Напон Оценка : 24 VDC.Преглед Ametek Висок Проток со Низок Напон Blow

Само внеси ја светлината лентата директно во процепот на вратата или инструменттаблата, и споеви на пан

Висококвалитетен CCD боја видео камера со 1 / 3" HD CCD.Далечински контролирани пан главата за 0360 сите насока �

Произведено во Италија од страна на BENERI С п.Европски Лидер на Задржување на Прстените.Дистрибуиран од с�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Печатење со висока дефиниција.Печати јасно, се Згусне.Светла бела, непречено.Големина : 210 X 30мм.Одговара

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

★ПРЕЦИЗНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Изградени на високоодделение 40 CR челик за комбинација на цврстина, отпорност н�

ЗЕМЈАТА ПРИЈАТЕЛСКИ Направен Само Органски и Природни Состојки Од Земјата.Безбедна За Луѓето, Животни�

Легиран Челик рамка.За разлика од потпирач за дизајн, дополнителни првенство дава поголема погодност з�

61 / 2" водоотпорна ситетеренско звучен систем; Морскиодделение звучници со 11 / 2" водоотпорен високотонци;

Рачки лежи рамно за лесно редење 8 инчен длабоко е голема големина за клиент погодност.Жица рачки се сил�

Scroll