Ново
YJYGR 17 Компјутери Ротари Чекан Вежба Битови во Собата, Висока Цврстина Вежба Битови и Chisels Електрични Ротациони Чекани Конкретни Дупчење Grooving Алатка за Градење, град

YJYGR 17 Компјутери Ротари Чекан Вежба Битови во Собата, Висока Цврстина Вежба Битови и Chisels Електрични

Достапност: Залиха
DEN 599.76

★ПРЕЦИЗНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Изградени на високо-одделение 40 CR челик за комбинација на цврстина, отпорност на топлина, и отпорност на абење.Се користи за бетон, тула, камен и други тешко материјали. ★ВЕЖБА БИТОВИ И CHISELS СЕТ : Ова е сет на моќ алатки, вклучувајќи 12 дупчење делови и 5 chisels во различни големини и форми, висока цврстина, издржливост и долг животен век. ★СО СКЛАДИРАЊЕ СЛУЧАЈ : Сите се добро спакувани и избрани во Алуминиумска легура кутија, го задржува Битови уредни, организиран и лесно да се најде кога ќе им треба.Тенок и компактен за лесно складирање на било лента со алатки, џеб или фиока. ★ПРАКТИЧНА АЛАТКА : Тие се одлични алатки кои се користат со електрични ротациони чекани се користат за бетонски дупчење или grooving.Ако работи во зграда, изградба сајт или внатрешни работи заврши, ова е многу корисна алатка поставени за вие да имате. ★100% SERVICE : Ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања, можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да го реши проблемот за вас.Ако не сте задоволни со производот или не се погодни, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Ова е сет на 17pcs различни големини на вежба битови и chisels, различни спецификации може да ги исполни различните потреби, алуминиумска кутија за складирање можат подобро да ги заштити и чува.ФУНКЦИЈА : ★Ова е сет на моќ алатка додатоци, вклучувајќи 12pcs вежба битови и 5pcs chisels од различни големини и форми.★Двете вежба битови и chisels се направени на парична казна квалитет на алуминиум, висока цврстина, отпорност на абење и имаат долг животен век.★Сите производи се спакувани и избрани во алуминиумска кутија за лесно носење и чување.★Тие се одлични алатки кои се користат со електрични ротациони чекани за дупчење бетон или grooving.★Ако работите во зграда, изградба сајт или внатрешни работи заврши, ова е многу корисна алатка поставени за вие да имате.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : алуминиумски+ aluminum Shank дијаметар : 10мм / 0.4 in SDS електрични чекан вежба малку количина : 12pcs [5mm * 110mm, 6mm * 110mm, 8mm * 110mm, 10мм * 110mm, 6mm * 160mm, 8mm * 160mm, 10мм * 160mm, 12mm * 160mm, 8mm * 210mm, 10мм * 210mm, 10мм * 260mm, 12mm * 260mm]СДС точка длето количина : 2 парчиња [14mm * 140mm, 14mm * 250mm]СДС рамен длето количина : 3pcs [20mm * 135mm, 20mm * 240mm, 40mm * 250mm]Пакет големина : 345 * 230 * 60mm / 13.6 * 9.1 * 2.4 in Package тежина : 2239g / 4.9 lb PACKAGE ВКЛУЧУВА : 12 * Вежба Bit5 * Chisel1 * Алуминиумска Кутија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Спецификации Компресор Тип : Центрифугални.Напон Оценка : 24 VDC.Преглед Ametek Висок Проток со Низок Напон Blow

Новиот Миг 155 ГД е можеби повеќето способни и разноврсна МИГ заварчик во својата класа.Опремени со карак

[Игра Додека го Полните]може да се игра додека се полни преку USBC кабел (Пакет се вклучуваат), па вие не мор

Црна Кујна организаторите Кујна додатоци организатор Прибор за јадење фиока организаторот.Вклучува 3 Ut

Arcylic Шминка за Чување Направени од издржлив акрилик материјал, водоотпорен и moistureproof, совршен за чување

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други Влакна.Увезени.Drawstring затвора

За Користење со директни и појас се вози пропелер фанови.Чувари во согласност со OSHA прописи.Поцинкуван �

Висококвалитетен CCD боја видео камера со 1 / 3" HD CCD.Далечински контролирани пан главата за 0360 сите насока �

110 Супер Контрола Знак Носителот карактеристики поширока база за да се понуди поголема стабилност.Прид�

Интересен дизајн : Со овој Godzilla ткиво кутија сите гости ќе бидат воодушевени.Материјал : Уникатна и висо�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Дора Крилја (DW) Украина.Материјал : Пластика.Услов : се Нови во Кутија.Скала : 1 / 72 Хоби, Собирачи.SavoiaMarchetti С

CRMO легиран челик за долг живот.Доживотна гаранција.Тешки удар моделирани за чување (над 30 инчи висок).Тр�

65% Полиестер, 30% Памук, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Материјали : 30%памук, 5% spandex и 65% полиестер.До�

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

Радијална На Чело, Висока Задржете Струја, Цврста Состојба.Работата на струјата : 100m A9 A.Излечи, Пламен Reta

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

Достапни во 3 бои (Црна, Светло Кафена и Сива боја) како и 3 големина options (2'X3', 3'X5', и 24"X68") најдобро да ги зад�

Не се препорачува за деца под 7 Мерки : 2.5".Јасно топката со многу скокаат и светлинаup постапка.Минијатурн

61 / 2" водоотпорна ситетеренско звучен систем; Морскиодделение звучници со 11 / 2" водоотпорен високотонци;

Рачки лежи рамно за лесно редење 8 инчен длабоко е голема големина за клиент погодност.Жица рачки се сил�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ис�

1 Перат & Обновливи : 18 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотеки одлична помине поднесување tools да се намали или обликот

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

Истражуваат 3Д форми со масовно пак сет на 12 различни солидна блокови.Форми мерка помеѓу 1инчен и 3инчи н�

Полиестер, Зелена Бенд со Сива Ленти.Пена нитрилна слој на дланка и прсти.Одлични суви сила и отпорност �

Предмет : Радијална Топката Имајќи.Unmounted Имајќи Предмет : Радијална Топката Имајќи.Еден Ред / Двоен Ред : �

Само внеси ја светлината лентата директно во процепот на вратата или инструменттаблата, и споеви на пан

Scroll