Ново
EuisdanAA 6 Компјутери DC Џек Конектор за Батерија Носителот Случај за 8 x 1.5 V AA Батерија(Caja del soporte де ла batería del conector DC Џек де 6 piezas став batería АА де 8 x 1,5 V

EuisdanAA 6 Компјутери DC Џек Конектор за Батерија Носителот Случај за 8 x 1.5 V AA Батерија(Caja del soporte

Достапност: Залиха
DEN 467.76

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика,Електрични Part.Net Тежина : 448g; Пакет Содржина : 6 Компјутери x Батеријата Држачот.Главната Боја : Црна; Напојување : 12 V.Име на производ : Батеријата Држач; Одговара за : 8 x 1.5 V AA Батерија (Батерија не е вклучена овде.)(Nombre del producto : soporte де batería; Apto para : 8 pilas АА од 1,5 V (la batería не está incluida aquí).Жица Должина : 175mm / 6.89"; Случај Големина : 127 x 72 x 19mm / 5" x 2.83" x 0.75" (L*W*H)(Longitud del кабел : 175 мм / 6,89"; Tamaño де ла caja : 127 x 72 х 19 мм / 5" x 2,83" x 0,75" (L * W * H).Euisdan AA 6 Компјутери DC Џек Конектор за Батерија Носителот Случај за 8 x 1.5 V AA Battery The случај може да се одржи 8 x 1.5 V AAA батерии, и да се обезбеди 12 V моќност за вашиот уред.Изработени од пластични материјали, лесен, удобен за носење.Совршен за Лемење /Поврзување.Се користи како одличен надворешен извор на енергија.Батеријата не е вклучена тука!Напомена : не се одвоени, одржување, или ремонтирам производот.На жици се тенки и структурата на овој производ е само погодна за многу мали моменталното оптоварување, НЕ се поврзете на оптоварување, што ќе предизвика големи струја, престанете да го користите овој производ, ако жици се топли.1. Кога батеријата случај се работи, максимална моќност треба да биде помалку од 5 W, работната тековната треба да биде помалку од 2 A.2.Ве молиме обрнете внимание на вашата батерија топлина при користење на овој производ и не користете лошиот квалитет на батеријата.Опис на Spanish Caja del soporte де ла batería del conector DC Џек де 6 piezas став batería АА де 8 x 1,5 VPaís де fabricación : Кина; Материјал : plástico, parte eléctrica Peso neto : 448g; Contenido del paquete : 6 piezas x soporte де batería Color директорот : гора; Fuente де alimentación : 12 VNombre del producto : soporte де batería; Apto para : 8 pilas АА од 1,5 V (la batería не está incluida aquí).Longitud del кабел : 175 мм / 6,89"; Tamaño де ла caja : 127 x 72 х 19 мм / 5" x 2,83" x 0,75" (L * W * H).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Достапни во 3 бои (Црна, Светло Кафена и Сива боја) како и 3 големина options (2'X3', 3'X5', и 24"X68") најдобро да ги зад�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Колумбо Сини Јакни.Elvis Merzlikins.Над 2 милиони тр�

Тешкидолжност 1.5" дијаметар од не ' рѓосувачки челик или цевки контури решетка и светлата област.Лесно т�

Поправка Алатка Сет : Шрафцигер За мобилни Телефони, Таблет КОМПЈУТЕР.Материјал : Хромvanadium Челик.Погодн�

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

Arcylic Шминка за Чување Направени од издржлив акрилик материјал, водоотпорен и moistureproof, совршен за чување

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

Легиран Челик рамка.За разлика од потпирач за дизајн, дополнителни првенство дава поголема погодност з�

110 Супер Контрола Знак Носителот карактеристики поширока база за да се понуди поголема стабилност.Прид�

Предмет : Радијална Топката Имајќи.Unmounted Имајќи Предмет : Радијална Топката Имајќи.Еден Ред / Двоен Ред : �

1100 КГ ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ Нашите тешкидолжност вежба клупа е направена од комерцијални одделение задебел

Црна Кујна организаторите Кујна додатоци организатор Прибор за јадење фиока организаторот.Вклучува 3 Ut

Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ист материјал : Изработени од Памук Мешавина,Мека ткаенина,comforle да се

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ис�

【Тоа како да го Користите】Отвори пакетот и се одвиваат со мала крпа,Избрише надвор од прашина и магла

Scroll