Ново
Subwoofer Конус 4` 12` Јаглерод Сендвич Ребрести

Subwoofer Конус 4` 12` Јаглерод Сендвич Ребрести

Достапност: Залиха
DEN 1696.80

Опис на производот Максимален дијаметар од 305 mm Конус дијаметар 215 мм дупка со дијаметар е разговарано со клиентот.Diffuser висина со дупка за 4 " серпентина 37mm Diffuser материјал карбонски влакна Суспензија материјал PPU.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Вкупно 12pcs алатки за да ги задоволат вашите потреби.Dualзаврши дизајн, поинаква форма на лента за глава на�

Поправка Алатка Сет : Шрафцигер За мобилни Телефони, Таблет КОМПЈУТЕР.Материјал : Хромvanadium Челик.Погодн�

1100 КГ ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ Нашите тешкидолжност вежба клупа е направена од комерцијални одделение задебел

65% Полиестер, 30% Памук, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Материјали : 30%памук, 5% spandex и 65% полиестер.До�

Дора Крилја (DW) Украина.Материјал : Пластика.Услов : се Нови во Кутија.Скала : 1 / 72 Хоби, Собирачи.SavoiaMarchetti С

Тешки тркала упатуваа овозможува за полесно се тркалаат.Ров на пластични намирници кеси, оди Екопријат�

Достапни во 3 бои (Црна, Светло Кафена и Сива боја) како и 3 големина options (2'X3', 3'X5', и 24"X68") најдобро да ги зад�

Спецификации Компресор Тип : Центрифугални.Напон Оценка : 24 VDC.Преглед Ametek Висок Проток со Низок Напон Blow

[Игра Додека го Полните]може да се игра додека се полни преку USBC кабел (Пакет се вклучуваат), па вие не мор

За Користење со директни и појас се вози пропелер фанови.Чувари во согласност со OSHA прописи.Поцинкуван �

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

Само внеси ја светлината лентата директно во процепот на вратата или инструменттаблата, и споеви на пан

Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ист материјал : Изработени од Памук Мешавина,Мека ткаенина,comforle да се

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други Влакна.Увезени.Drawstring затвора

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Колумбо Сини Јакни.Elvis Merzlikins.Над 2 милиони тр�

Scroll