Ново
Аудио Видео Фаќање Картичка, 4K HDMI Фотографирање на Уредот, USB 3.0 1080P Full HD 60FPS Видео Игра Снимање & Складирање,Видео Конференции, Live Streaming за PS4, Nintendo Прекинувач, видео ка?

Аудио Видео Фаќање Картичка, 4K HDMI Фотографирање на Уредот, USB 3.0 1080P Full HD 60FPS Видео Игра Снимање

Достапност: Залиха
DEN 287.76

【HDMI Сигнал Јамка Од】 : Уживајте во радост, кога снимате видео.Со HDMI сигнал јамка out функција, ќе може да уживаат во забавата со вашите пријатели, додека снимање на видео, може да биде поврзан за да се Одбележи и Ветер, со TYPEC полначот, со 4 K30 HZ јамка излез. 【Plug and Play, Без Потреба да се Инсталира Драјверот, USB3.0 Видео Фотографирање Уред】HDMI фаќање картичка е компатибилен со Linux, Mac OS, windows 7/8/10, нема потреба да се инсталира драјверот, тоа е вистински Pn P.нема да се извршува на ПРОЦЕСОРОТ.Не замрзне со правилно поставување.Врз основа на high speed USB 3.0 технологија, чувствувате ниска латентност технологија за да ги споделите со вашите живо стриминг да го витка, Youtube, Facebook, Twitter, ПРЕ, Potplayer и VLC и сл повеќе лесно. 【1080 P 60fps Видео Фотографирање Уред】Висок квалитет на видео-снимка, 1080 P 60fps видео фотографирање и стриминг.тоа е многу погоден за телевизија игри.Евиденција, измените и трансфер игри во висока резолуција од 1080p @ 60fps на Facebook, Грч, You Tube итн. 【3,5 мм Микрофон и Аудио Влез/Излез Пристаниште】можете да го поврзете аудио видео фотографирање уред со вашата слушалка со 3.5.мм аудио излез порта ,исто така можете да се поврзете на видео фотографирање уред со 3.5 мм Микрофон, така што можете да пренесете вашиот глас и снимајте ги вашите гласовни од страна на пристаништа лесно.можете исто така да го користите за да додадете надворешни коментар кога играте игра. 【Посилни компатибилност】HDMI 1080 P фаќање картичка компатибилна со 1080 P 720 P HDMI порт уред, на пример : PS3, PS4 Xbox Еден Xbox 360, Wili Wii U, Nintendo Прекинувач, DVD, ZOSI Безбедносна Камера, dslr фото, веб Камера, Set Top Box, dslr фото, итн.USB 3.0 high speed port компатибилен со USB 2.0. Овој USB 3.0 фаќање картичка може да се фати и HDMI видео и HDMI аудио во исто време, и може да се пренесува аудио и видео сигнали со компјутери и паметни телефони за преглед и складирање.Тоа е погоден за high-definition стекнување, предавање на снимањето, медицински слики, итн.Тоа може да биде поврзан за да се Одбележи и Ветер, со TYPEC полначот, со 4 K30 HZ јамка излез.Карактеристики : 1. Тоа може да се фати една HD HDMI видео сигнал;2. Снимање на видео сигнал до 1080 P/30 Hz, HDMI влез поддржува 4 K/60 Hz; јамка од излез 4 K60 HZ3. Компатибилен со UVC видео фотографирање и YUV422 видео излез;4. Поддршка UAC5. Нема потреба да се инсталира драјверот, тоа е навистина plug and play (репродуцирај); 6. Компатибилен со Windows 7, 8, 8.1, 10 или подоцна, Линукс, Mac OS оперативен систем;7. USB3.0, 300~350 MB/s пропусен опсег, компатибилен со USB 2.0;8. Со МИКРОФОН микрофон аудио влез; со приклучок за слушалки output9. Тоа може автоматски да детектира внесување на видео формат и автоматски ќе се прилагоди за да го поставите излезна големина и рамка го оценувате;10. Тоа може автоматски да детектира внесување на аудио формат и да го конвертирате да 48 KHz PCM аудио;11. Повеќе стекнување стапови може да се користи на еден КОМПЈУТЕР;12. Квалитетот на сликата е појасно, на RGB колор опсег е 0~255, како и одложувањето е подобро;13. Поддршка на сите трети лица player софтверот е компатибилен со UVC и UAC протоколи;Пакување Листа : 1.HDMI Фаќање Картичка * 12.USB 3.0 машки да машки кабел*13.USB3.0 Фаќање Картичка Прирачник*14.Тип-c адаптер*1 Free Далечински Насоки : 1.Ние нудиме бесплатно далечински насоки да ви помогне да се реши користите проблем кога ќе има проблем со тоа.2.Ве молиме обидете се да добие повеќе помош преку е-пошта или e-mail адреса за поддршка картичка, ако е потребно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Машина за Миење,собори сува ниска.Мазен и

Perma Lock fastener елиминира орев и гром неуспех.CHANNELLOCK СИНА костец за удобност 140424НАЛИВНО Карактеристики : Лас�

Одговара : за повеќето Хонда,Suzuki,Kawasaki,Јамаха метрички круизери или било сопствени апликации.Добар челик

[БОИ И МАТЕРИЈАЛИ] Селски салфетка прстени се изработени од кожа, Злато, Сребрена, Розева, Зелена, Виолет

✔️ КОМПАТИБИЛНОСТ : само 11,6 инчен за приватност екран заштитник, Сите поддршка за 1366x768 / 1920x1080 / 16 : 9, Пр

Појас 15.44 x 41.57 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На рем�

Канцеларија Стол Мат Големина : Големи продолжен биро mouse pad е 31.5 X 11,8 X 0.1 инчен (800mm X 300мм X 3мм), ви обезбеди

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 80% Најлон, 20% Spandex.Увезени.Се повлече На

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Компатибилност : Jiunai Оклоп Случај е САМО за Samsung Галакси A12 5 G 2020 година НЕМА Екран Заштитник Вклучени!!Ве

√ НАМАЛИ ТОКМУ Ексклузивен дизајн за RV 890 8" RV GPS Navigator Екран, Нема потреба да се намали на рабовите,100% комп

Специјално дизајниран за i Pad Про 11 инчен 2021 3та Генерација(Модел : A2377 / A2459 / A2301 / A2460),2 Генерација 2020 Година

【2 Големини Одговараат на Сите Потреби】Голема торба : L11.8"*W14.2",Мала торба : L5.9"*W8.7"; може да се користи как�

Висока заштита ниво на IP54,многу издржливи и сигурни.Медиумот на прекинувачот е воздухот со притисок спе

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Нерѓосувачки челик резервоарот со svx 2 моторни технологија.Позитивни капак latch систем.ДОБИ НЕЧИСТОТИЈА?�

Дава сè што треба да се применуваат emitter цевки во градина области и на самото место за полевање за да шир�

Природно Вкусни домашно Милениче 'n Форма третира не содржат вештачки адитиви, бои и конзерванси, без пч

Scroll