Ново
Keurig К-Класичен Вода Филтер Дополнителен Комплет За Замена

Keurig К-Класичен Вода Филтер Дополнителен Комплет За Замена

Достапност: Залиха
DEN 1711.20

Одличен вкус почнува со голема вода.Оваа едноставна филтрација комплет се вклопува право во вашиот Keurig К-Купот бруер вода резервоарот.Комплет вклучува : Еден филтер се справи и два вода филтер касети (4-месец снабдување).Филтри за вода помогне да се отстрани хлорот од вода.Касети Треба да се менува на секои 2 месеци, или 60 резервоарот refills - Дополнителни замена на филтер касети се продава одделно.Компатибилност : За употреба со Keurig К-Купот подготовка системи само (модели пред да Keurig 2.0 brewers).Не се компатибилни со Keurig 2.0 подготовка системи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Земја На Потекло : Сад.Пакетот Должина На Производот Е Од 1,5 Инчи.П

Оперативен Систем : Android 10.0, Octa Core CPU Processor 2 GB RAM меморија+32 GB ROM.Екран : 2.5 D+IPS, 1280*720 HD QLED Резолуцијата на Екра

【V7 Замена на Батеријата】:Батерија тип : Литиумјонска Капацитет : 5000m Ah Напон : 21.6 V висок капацитет го пр

★Андроид Автомобил Стерео : двојно din стерео систем во автомобилот е опремен со android 9 систем, опремен со

Се користи за да се создаде двоен hangrail решетката.За да додадете капацитет.Популарната за деца облека, бл

3043016 B Augr Малку 11 / 2" X 17" Weldtec БродГолемо.Weld Tec Брод дупчалка со спирална бургија битови се НАПРАВИ ПОСИЛНО

Топката зглобовите функција тешки челик случаи со ПОМM90 имајќи куп дека изолатите на челична прачка од

Најголемиот Дел Од Пакување.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Лента Вози 385885001 30 дневна гаранција.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Ле

ИЗВЕДБАТА го СЛЕДИ : Останете информирани и во тек на вашиот фитнес.Мониторот прикажува : Брзина на ВРТЕ

Молибден обложени да се кандидира ладилникот и престој остри подолго.Висок степен на 1060 јаглероден чел

СМИРУВАЊЕ : Сладок Сон Етерично Масло Комбинација помага смири, да се смири и да се релаксираат немирни

Тоа може да се конвертира 4 игли на високо страна на 4 игли на ниско страна со два влезови и два излези пре

Материјал : секој ампер нокти датотека се состои од квалитетот sandpaper и дрвен стап, кој е поздрава и може д

Одговара За Mazda CX9 SUV 20072015.Ве молиме проверете ја фотографијата за да ја видите ако цртичка одговара за ва

Висок Квалитет на Изградба : Lo Gest е Челик Вежба Клуб е дизајниран да издржи вашиот најтешко вежбање, стру

СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Топката studs се топлина третираат за да одговара или да надмине OE барања за да ја спреч

Scroll