Ново
PRODUIT КРАЛСКАТА 2 ПАРЧИЊА Стадион Седиште Bleacher Стол Перница Црна | Долгорочните Здрав Тешки Ергономски Backrest Потпирач Чаша Носителот 5 Полулегнал Позиции Преносни Св?

PRODUIT КРАЛСКАТА 2 ПАРЧИЊА Стадион Седиште Bleacher Стол Перница Црна | Долгорочните Здрав Тешки Ергономски

Достапност: Залиха
DEN 3358.80

Легиран Челик рамка.За разлика од потпирач за дизајн, дополнителни првенство дава поголема погодност за пиење.И покрај цврстата челична рамка, својата handiness ви овозможува може да се движи лесно.По играта, кога ќе сакате да ги чувате до следното, овој стадион седиште може да биде укината и заштедете повеќе простор.Овој пренослив стадион седиште е направен со 420 D полиестер опфатени перница со внатрешен памук кутии, за удобност на било отворено настан како што се на пикник, на плажа, на стадионот, парк, патио итн.Овој преклопен седиште ќе ти се одморат во стил кога имате отворено пикник, да се види на деца водење на спортски терен или само да се направи сончање на плажа.Карактеристики ●【Високо Квалитетни, Трајни и Удобно】Овој пренослив стадион седиште е направен со 420 D полиестер опфатени перница со внатрешен памук кутии, за удобност на било отворено настан како што се на пикник, на плажа, на стадионот, парк, патио итн. ●【5 Полулегнал Позиции】Овој преклопен седиште ќе ти се одморат во стил кога имате отворено пикник, да се види на деца водење на спортски терен или само да се направи сончање на плажа. 5 навалите назад во можност позиции помош во наоѓање на соодветна агол за било раст. ●【Дополнителни Чаша Носителот】за Разлика од потпирач за дизајн, дополнителни првенство дава поголема погодност за пиење.Тоа може да се прилагодат за да се долго време длабоко загрижен за конкуренција. ●【Лесни Преносни】и Покрај цврстата челична рамка, својата handiness ви овозможува може да се движи лесно.Покрај тоа, постои gallus на грбот како ранец. ●【Свитлива Простор за Заштеда на енергија】По играта, кога ќе сакате да ги чувате до следното, овој стадион седиште може да биде укината и заштедете повеќе простор.Спецификација ●Боја : Црна ●Тежина : Околу.7.27 кг ●Тежина Капацитет : До 280 килограми ●Објект Материјали : Челик + 420 D полиестер+памук+ПВЦ ●Задно Димензии : Прибл. 33" x 2" x 21.2" ●Седиште Димензии : Прибл. 18.8" x 15.7" x 20.4".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други Влакна.Увезени.Drawstring затвора

【Батеријата Параметар】Замена за Милвоки.со батерија 18v Надграден Капацитет : 6000m Ah Батерија Тип : Liion На�

【Тоа како да го Користите】Отвори пакетот и се одвиваат со мала крпа,Избрише надвор од прашина и магла

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ис�

Arcylic Шминка за Чување Направени од издржлив акрилик материјал, водоотпорен и moistureproof, совршен за чување

1 Перат & Обновливи : 18 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотеки одлична помине поднесување tools да се намали или обликот

Балансирање Формула.Со Маслото од Јојоба, Panthenol, Биотин и Argan Масло.Брави во Влага.Ја Подобрува Движењето

Новиот Миг 155 ГД е можеби повеќето способни и разноврсна МИГ заварчик во својата класа.Опремени со карак

65% Полиестер, 30% Памук, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Материјали : 30%памук, 5% spandex и 65% полиестер.До�

Тешки тркала упатуваа овозможува за полесно се тркалаат.Ров на пластични намирници кеси, оди Екопријат�

[Игра Додека го Полните]може да се игра додека се полни преку USBC кабел (Пакет се вклучуваат), па вие не мор

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

Занает Styrofoam Писмо Отсечени "F".Додадете овие styrofoam писма до вашиот занает проекти!.Совршен за прикажувањ�

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

Висококвалитетен CCD боја видео камера со 1 / 3" HD CCD.Далечински контролирани пан главата за 0360 сите насока �

Овој сет содржи : 2 мл / 60 m L Најдете Вашиот Биланс на Нафта за Контрола на Чистење 2 мл / 60 m L Балансирање

61 / 2" водоотпорна ситетеренско звучен систем; Морскиодделение звучници со 11 / 2" водоотпорен високотонци;

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Колумбо Сини Јакни.Elvis Merzlikins.Над 2 милиони тр�

Рачки лежи рамно за лесно редење 8 инчен длабоко е голема големина за клиент погодност.Жица рачки се сил�

Поправка Алатка Сет : Шрафцигер За мобилни Телефони, Таблет КОМПЈУТЕР.Материјал : Хромvanadium Челик.Погодн�

Тешкидолжност 1.5" дијаметар од не ' рѓосувачки челик или цевки контури решетка и светлата област.Лесно т�

110 Супер Контрола Знак Носителот карактеристики поширока база за да се понуди поголема стабилност.Прид�

1100 КГ ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ Нашите тешкидолжност вежба клупа е направена од комерцијални одделение задебел

Црна Кујна организаторите Кујна додатоци организатор Прибор за јадење фиока организаторот.Вклучува 3 Ut

neoprene 【УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА】 Универзална воланот покрие погоден за стандард средни волан тркала од 14.5"

Полиестер, Зелена Бенд со Сива Ленти.Пена нитрилна слој на дланка и прсти.Одлични суви сила и отпорност �

Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ист материјал : Изработени од Памук Мешавина,Мека ткаенина,comforle да се

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

【Снимање на Звук Копче】 Ова гласовен снимач е совршен за снимање говорни содржини до 30 секунди, и квали

Scroll