Ново
Автомобил Внатрешни работи Светлина Бар LED Атмосфера Светлина Неонски Светлина Табла Вратата Линија Светлина USB (Боја : 5M, Температура на Бојата : USB Диск)

Автомобил Внатрешни работи Светлина Бар LED Атмосфера Светлина Неонски Светлина Табла Вратата Линија Светлина

Достапност: Залиха
DEN 874.56

Само внеси ја светлината лентата директно во процепот на вратата или инструмент-таблата, и споеви на панелот.Возилото декорација : декорација на автомобили, велосипеди и чамци.Ентериерно уредување : се користи за коридорот/соба атмосфера светла.Празник украси : Божиќ, ноќта на Вештерките, итн.Тоа ќе ви даде различни романтична визуелно уживање.Работен напон : 12 V/5 V.Животен век : > 30.000 часа.Кабел должина : 1/2/3/5 метри.Температура на бојата : 3500-10000k.Работна температура : -30℃ ~ 80℃.10 Боја : бела/red/сино/зелено/портокал/розова/виолетова/мраз сина/жолта/флуоресцентно зелена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

CRMO легиран челик за долг живот.Доживотна гаранција.Тешки удар моделирани за чување (над 30 инчи висок).Тр�

Рачки лежи рамно за лесно редење 8 инчен длабоко е голема големина за клиент погодност.Жица рачки се сил�

100 компјутери 100 ронки за Еднократна употреба Заменливи нокти датотеки 100 ронки идеален за поднесување �

65% Полиестер, 30% Памук, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Материјали : 30%памук, 5% spandex и 65% полиестер.До�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Колумбо Сини Јакни.Elvis Merzlikins.Над 2 милиони тр�

Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ист материјал : Изработени од Памук Мешавина,Мека ткаенина,comforle да се

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ис�

【Снимање на Звук Копче】 Ова гласовен снимач е совршен за снимање говорни содржини до 30 секунди, и квали

Печатење со висока дефиниција.Печати јасно, се Згусне.Светла бела, непречено.Големина : 210 X 30мм.Одговара

Занает Styrofoam Писмо Отсечени "F".Додадете овие styrofoam писма до вашиот занает проекти!.Совршен за прикажувањ�

ВИСОК КВАЛИТЕТ изработени од ПВЦ материјал,мазна чувство како бебешка кожа спречување тоа од секојдне�

1 Перат & Обновливи : 18 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотеки одлична помине поднесување tools да се намали или обликот

Овој сет содржи : 2 мл / 60 m L Најдете Вашиот Биланс на Нафта за Контрола на Чистење 2 мл / 60 m L Балансирање

neoprene 【УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА】 Универзална воланот покрие погоден за стандард средни волан тркала од 14.5"

110 Супер Контрола Знак Носителот карактеристики поширока база за да се понуди поголема стабилност.Прид�

Тешкидолжност 1.5" дијаметар од не ' рѓосувачки челик или цевки контури решетка и светлата област.Лесно т�

Зависност Мачки Играчка : двете бел топки на патеката да се обезбеди излез за своите и вата инстинкти, и �

Оценка : AC напон 220 V, 50 A.Ue : 250 V 4 Столбови.Монтажа Тип : 35mm DIN Rail Монтажа.Големина : 82 x 36 x 62mm / 3.4" x 1.4" x 2.4"(LWT); Т�

Новиот Миг 155 ГД е можеби повеќето способни и разноврсна МИГ заварчик во својата класа.Опремени со карак

Arcylic Шминка за Чување Направени од издржлив акрилик материјал, водоотпорен и moistureproof, совршен за чување

[Игра Додека го Полните]може да се игра додека се полни преку USBC кабел (Пакет се вклучуваат), па вие не мор

Scroll