Ново
Westin 40-0085 Sportsman Тешки Црна Powdercoat Заврши Челична Решетка Guard - 1 Парче

Westin 40-0085 Sportsman Тешки Црна Powdercoat Заврши Челична Решетка Guard - 1 Парче

Достапност: Залиха
DEN 1888.80

Тешки-должност 1.5" дијаметар од не ' рѓосувачки челик или цевки контури решетка и светлата област.Лесно топ-за инсталација без дупчење.Имаат тешка црна прав грб заврши.Поддржани од страна на 5 годишна гаранција.Отстранлив светлина штитници за лесно headlamp пристап.Westin Sportsman 1 Парче Решетката Чувари обезбеди персоналните пред крајот заштита за светлата и решетката области на камиони и спорт комунални возила.Тие се посебно конструирани за возило за специфични апликации.Тие контура на редови на возила и да се обезбеди лесно и кавга бесплатна инсталација.Тие се прилагодени за монтажа голема заграда, кој обезбедува совршено се вклопуваат и да ги користат постоечките дупки во возило рамка за супериорна сила со најниска вибрации.Овие решетката чувари имаат заварени 1.25" хауба гарда.Тие се тешки-должност или челик не ' рѓосувачки челик uprights со гума extrusions. 2.5" крстот цевки следат контура на возилото пред крајот за кориснички одговара.Тие имаат 1.5 заварени крстот бар, кој го подобрува цврстина и стабилност.Дупките се приспособат на повеќето помошни светлина стилови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Оценка : AC напон 220 V, 50 A.Ue : 250 V 4 Столбови.Монтажа Тип : 35mm DIN Rail Монтажа.Големина : 82 x 36 x 62mm / 3.4" x 1.4" x 2.4"(LWT); Т�

neoprene 【УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА】 Универзална воланот покрие погоден за стандард средни волан тркала од 14.5"

【Тоа како да го Користите】Отвори пакетот и се одвиваат со мала крпа,Избрише надвор од прашина и магла

Висококвалитетен CCD боја видео камера со 1 / 3" HD CCD.Далечински контролирани пан главата за 0360 сите насока �

Тешки тркала упатуваа овозможува за полесно се тркалаат.Ров на пластични намирници кеси, оди Екопријат�

Arcylic Шминка за Чување Направени од издржлив акрилик материјал, водоотпорен и moistureproof, совршен за чување

SSS стил 913 M, 316 L не 'рѓосувачки челик спирала рана дихтунзи со 316 L не' рѓосувачки челик внатрешниот прстен

ВИСОК КВАЛИТЕТ изработени од ПВЦ материјал,мазна чувство како бебешка кожа спречување тоа од секојдне�

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

BLOOCO Бебе Помине Комплет 4во1 Бебето Помине Clippers, Бебе Помине Ножици, Ноктите File & Пинцети Бебе Чешлање Ко

【Снимање на Звук Копче】 Ова гласовен снимач е совршен за снимање говорни содржини до 30 секунди, и квали

Истражуваат 3Д форми со масовно пак сет на 12 различни солидна блокови.Форми мерка помеѓу 1инчен и 3инчи н�

Следете QIUsujing, се најде на вашиот сопствен стил.3.Ако имате било каков проблем на нашите производи,ги спо�

1100 КГ ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ Нашите тешкидолжност вежба клупа е направена од комерцијални одделение задебел

65% Полиестер, 30% Памук, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Материјали : 30%памук, 5% spandex и 65% полиестер.До�

Одлична заштита за вашиот лаптоп екран.АнтиОтсјај, Анти Нула, Анти Отпечаток, филтер за лаптоп со екран �

110 Супер Контрола Знак Носителот карактеристики поширока база за да се понуди поголема стабилност.Прид�

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

Scroll