Ново
Нова Планета Аудио 6.5 Звучен Систем Со LED Светло Бар - Одговара: 2003-2022 Јамаха 450 Kodiak АТВ

Нова Планета Аудио 6.5 Звучен Систем Со LED Светло Бар - Одговара: 2003-2022 Јамаха 450 Kodiak АТВ

Достапност: Залиха
DEN 1396.80

6-1/2" водоотпорна сите-теренско звучен систем; Морски-одделение звучници со 1-1/2" водоотпорен високотонци; Компатибилен со аудио излез на i Pod/i Phone, паметни телефони и mp3 плеери.Plug-and-play за лесна инсталација; Звучници напојува со внатрешна засилувач; 450-Вати max моќ; Bluetooth аудио стриминг; Лесно спарување со авто поврзе; 3.5 mm помошен. 24 Led диоди во центарот на вниманието модел со custom-tooled зголемувачот леќа; Во линија, мултифункционален управувач; Водоотпорен, поли-вбризгување на конус; Мека купола дијафрагмата, висока-перформанси tweeter; Вклучува две тешки-должност поштенски врски и две тешки-должност Велкро ремени.Димензии : 13.75" H x 30.5" W x 10.25" L; Светлина бар димензии : 24" x 1".Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и каде сакате овој објект да испраќаат.Откако цел е ставен не постои начин да се поправи или да го промените адресата.Компатибилен со аудио излез на i Pod/i Phone, паметни телефони и mp3 плеери. 6-1/2" водоотпорна сите-теренско звучен систем Морски-одделение звучници со 1-1/2" водоотпорен високотонци 450-Вати max моќ 24 Led диоди во центарот на вниманието модел со custom-tooled зголемувачот леќа Bluetooth аудио стриминг Во линија, мултифункционален управувач Лесно спарување со авто поврзе Водоотпорен, поли-вбризгување на конус Мек купола дијафрагмата, висока-перформанси tweeter 3,5 мм помошен Звучници напојува со внатрешна антена Plug-and-play за лесна инсталација Вклучува две тешки-должност поштенски врски и две тешки-должност ремени со Велкро Идеален за АТВ/UTV, џет ски или моторни санки Димензии : 13.75" H x 30.5" W x 10.25" L Светлина бар димензии : 24" x 1".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Тоа како да го Користите】Отвори пакетот и се одвиваат со мала крпа,Избрише надвор од прашина и магла

Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ист материјал : Изработени од Памук Мешавина,Мека ткаенина,comforle да се

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ис�

【Батеријата Параметар】Замена за Милвоки.со батерија 18v Надграден Капацитет : 6000m Ah Батерија Тип : Liion На�

вклучува Елегантни Компактно Огледало за вашите дневни патувања и убавина потреби!.Формулиран со камил

BLOOCO Бебе Помине Комплет 4во1 Бебето Помине Clippers, Бебе Помине Ножици, Ноктите File & Пинцети Бебе Чешлање Ко

Зависност Мачки Играчка : двете бел топки на патеката да се обезбеди излез за своите и вата инстинкти, и �

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Колумбо Сини Јакни.Elvis Merzlikins.Над 2 милиони тр�

Оценка : AC напон 220 V, 50 A.Ue : 250 V 4 Столбови.Монтажа Тип : 35mm DIN Rail Монтажа.Големина : 82 x 36 x 62mm / 3.4" x 1.4" x 2.4"(LWT); Т�

SSS стил 913 M, 316 L не 'рѓосувачки челик спирала рана дихтунзи со 316 L не' рѓосувачки челик внатрешниот прстен

1100 КГ ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ Нашите тешкидолжност вежба клупа е направена од комерцијални одделение задебел

Рачки лежи рамно за лесно редење 8 инчен длабоко е голема големина за клиент погодност.Жица рачки се сил�

Вкупно 12pcs алатки за да ги задоволат вашите потреби.Dualзаврши дизајн, поинаква форма на лента за глава на�

Тешки тркала упатуваа овозможува за полесно се тркалаат.Ров на пластични намирници кеси, оди Екопријат�

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

Полиестер, Зелена Бенд со Сива Ленти.Пена нитрилна слој на дланка и прсти.Одлични суви сила и отпорност �

Новиот Миг 155 ГД е можеби повеќето способни и разноврсна МИГ заварчик во својата класа.Опремени со карак

Овој сет содржи : 2 мл / 60 m L Најдете Вашиот Биланс на Нафта за Контрола на Чистење 2 мл / 60 m L Балансирање

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Произведено во Италија од страна на BENERI С п.Европски Лидер на Задржување на Прстените.Дистрибуиран од с�

Scroll