Ново
XLEVE Шрафцигер Поставите 45 во 1 Torx Хексадецимален Шрафцигер Алатки Малку Сет Прецизност Демонтажа и Поправка Алатка за Поставување

XLEVE Шрафцигер Поставите 45 во 1 Torx Хексадецимален Шрафцигер Алатки Малку Сет Прецизност Демонтажа и Поправка

Достапност: Залиха
DEN 813.60

Поправка Алатка Сет : Шрафцигер За мобилни Телефони, Таблет КОМПЈУТЕР.Материјал : Хром-vanadium Челик.Погодна за репарација на различни електронска опрема.Едно парче калапи, големината е само во право за рака форма, погодна и за труд заштеда.Срце облик на база со вграден-во мали делови и завртки за одржување.Поправка Алатка Сет : Шрафцигер За мобилни Телефони, Таблет PCType : Шрафцигер Set Material : Хром-vanadium Steel Phillips : PH000, PH00, PH0, PH1 Socket : 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 4.5, 5.0 Хексадецимален : 0.9, 1.5, 2.0, 4.5, 5.0, 6.0 Torx : T2, T4, T5, T6, T7, T8 Slotted : 1.0, 2.0, 4.0 G-Тип : 3.8, 4.55-Точка : 0.8, 1.2 Spanner : U2.6 Triangle : 2.3 Y-Тип : Y0.6 MID : 1.51*PH1.3 Screwdriver1*5-Точка 0.8 Screwdriver1*Дупчиња 2.0 Screwdriver1*Y-Тип Y0.6 Screwdriver1*Torx T2 Screwdriver1*Продолжување bar1*Handle1*Tweezer1*Вшмукување cup2*Отворање picks Attention : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење;Боја може да бидат малку различни, поради монитори.Ве молиме да земете вистински производ како стандард, ви благодариме за разбирањето!Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ВИСОК КВАЛИТЕТ изработени од ПВЦ материјал,мазна чувство како бебешка кожа спречување тоа од секојдне�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други Влакна.Увезени.Drawstring затвора

65% Полиестер, 30% Памук, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Материјали : 30%памук, 5% spandex и 65% полиестер.До�

Одлична заштита за вашиот лаптоп екран.АнтиОтсјај, Анти Нула, Анти Отпечаток, филтер за лаптоп со екран �

Применливи модели : погодна за репарација на големи области на учениците на автомобили.Да се задоволат �

Дора Крилја (DW) Украина.Материјал : Пластика.Услов : се Нови во Кутија.Скала : 1 / 72 Хоби, Собирачи.SavoiaMarchetti С

Дијаметар : 5 / 8 инчи.Должина : 10 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Хексадецимален (15 / 16 клуч).Н�

Овој сет содржи : 2 мл / 60 m L Најдете Вашиот Биланс на Нафта за Контрола на Чистење 2 мл / 60 m L Балансирање

SSS стил 913 M, 316 L не 'рѓосувачки челик спирала рана дихтунзи со 316 L не' рѓосувачки челик внатрешниот прстен

【Батеријата Параметар】Замена за Милвоки.со батерија 18v Надграден Капацитет : 6000m Ah Батерија Тип : Liion На�

【Снимање на Звук Копче】 Ова гласовен снимач е совршен за снимање говорни содржини до 30 секунди, и квали

За Користење со директни и појас се вози пропелер фанови.Чувари во согласност со OSHA прописи.Поцинкуван �

1 Перат & Обновливи : 18 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотеки одлична помине поднесување tools да се намали или обликот

100 компјутери 100 ронки за Еднократна употреба Заменливи нокти датотеки 100 ронки идеален за поднесување �

【Тоа како да го Користите】Отвори пакетот и се одвиваат со мала крпа,Избрише надвор од прашина и магла

Зависност Мачки Играчка : двете бел топки на патеката да се обезбеди излез за своите и вата инстинкти, и �

[Игра Додека го Полните]може да се игра додека се полни преку USBC кабел (Пакет се вклучуваат), па вие не мор

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

【ДВОЈНО СЛОЕВИ & ДОБРО ОРГАНИЗИРАН】 Ова патување електроника организатор е дизајниран со повеќе џебов

Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ист материјал : Изработени од Памук Мешавина,Мека ткаенина,comforle да се

Следете QIUsujing, се најде на вашиот сопствен стил.3.Ако имате било каков проблем на нашите производи,ги спо�

110 Супер Контрола Знак Носителот карактеристики поширока база за да се понуди поголема стабилност.Прид�

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

1100 КГ ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ Нашите тешкидолжност вежба клупа е направена од комерцијални одделение задебел

Scroll