Ново
【Надградба】 6.0 Ах 18V Замена на Батеријата за Милвоки.со М-18 Батеријата 48-11-1810 48-11-1820 48-11-1850 48-11-1828 48-11-1860 Висок Капацитет на Батеријата XC Литиум Јонска Cordless Моќ Алатка Б

【Надградба】 6.0 Ах 18V Замена на Батеријата за Милвоки.со М-18 Батеријата 48-11-1810 48-11-1820 48-11-1850

Достапност: Залиха
DEN 1075.20

【Батеријата Параметар】Замена за Милвоки.со батерија 18v Надграден Капацитет : 6000m Ah Батерија Тип : Li-ion Напон : 18 Volts Количина : 2 Пакети Сосема Нов. 【Широко Компатибилност】:Компатибилен со Милвоки.со 18 V XC литиум cordless алат, замена за Милвоки.со М-18 батеријата М-18 B 48-11-10 48-11-1815 48-11-1820 48-11-1828 48-11-1840 48-11-1850 48-11-1852. 【LED Индикатор Светлото】:4 LED индикатори за корисници за надгледување на моќта.Екранот останатите се кандидира време и за намалување на ризикот од прекини на работа и веднаш да ве потсетам дека треба да ја полните. 【Обезбедување на квалитет】:Изградена-во коло заштита гарантира и безбедноста и стабилноста.Без мемориска ефект, може да се чува, обвинет или празни како што е потребно, без губење на капацитетот. (CE/ ROHS / PSE сертификат.). 【По продажба на Услуги】30 Дена за враќање на пари, 12 месеци за замена на време.ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Батеријата Спецификации : . · Батеријата модел : 18 V 6.0 Ах батеријата за Милвоки.со. · Напон : 18 V. · Капацитет : 6000 m Ah/6.0 Ах. · Wattage : 108 Wh. · Батерија Тип : Литиум.Замена На Батеријата P/N : . 48-11-1860 / 48-11-1852 / 48-11-1850 / 48-11-1841/ 48-11-1840 / 48-11-1828 /. 48-11-1822/ 48-11-1820 / 48-11-1815 / 48-11-1811. 2646-22 CT, 2643-21 CT, 2641-21 CT, 2646-21 CT, 2646-20, 2642-21 CT, 2641-20. 2729-22, 2629-22, 2729-20, 2729-21, 2629-20, 2706-22, 2705-20, 2705-22, 2704-20, 2787-22. 2702-20, 2701-20, 2656-22 CT, 2707-22, 2708-22 2607-22, 2603-22 CT, 2601-21, 2615-20, 2602-22 DC. 2606-20, 2604-22 CT 2706-20, 2704-22, 2788-22, 2702-22 CT, 2701-22 CT, 2707-20, 2708-20. 2607-22 CT, 2607-20, 2603-20, 2603-22, 2615-21 CT, 2615-21, 2606-22 CT, 2604-22, 2604-20. Пакетот Вклучува : . 2 X 6.0 Ах Замени за Милвоки.со 18 V Литиум Батерија. 1 X Батеријата Прирачник За Корисникот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Игра Додека го Полните]може да се игра додека се полни преку USBC кабел (Пакет се вклучуваат), па вие не мор

Печатење со висока дефиниција.Печати јасно, се Згусне.Светла бела, непречено.Големина : 210 X 30мм.Одговара

Црна Кујна организаторите Кујна додатоци организатор Прибор за јадење фиока организаторот.Вклучува 3 Ut

Оценка : AC напон 220 V, 50 A.Ue : 250 V 4 Столбови.Монтажа Тип : 35mm DIN Rail Монтажа.Големина : 82 x 36 x 62mm / 3.4" x 1.4" x 2.4"(LWT); Т�

За Користење со директни и појас се вози пропелер фанови.Чувари во согласност со OSHA прописи.Поцинкуван �

SSS стил 913 M, 316 L не 'рѓосувачки челик спирала рана дихтунзи со 316 L не' рѓосувачки челик внатрешниот прстен

1100 КГ ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ Нашите тешкидолжност вежба клупа е направена од комерцијални одделение задебел

Достапни во 3 бои (Црна, Светло Кафена и Сива боја) како и 3 големина options (2'X3', 3'X5', и 24"X68") најдобро да ги зад�

Дијаметар : 5 / 8 инчи.Должина : 10 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Хексадецимален (15 / 16 клуч).Н�

BLOOCO Бебе Помине Комплет 4во1 Бебето Помине Clippers, Бебе Помине Ножици, Ноктите File & Пинцети Бебе Чешлање Ко

Полиестер, Зелена Бенд со Сива Ленти.Пена нитрилна слој на дланка и прсти.Одлични суви сила и отпорност �

Предмет : Радијална Топката Имајќи.Unmounted Имајќи Предмет : Радијална Топката Имајќи.Еден Ред / Двоен Ред : �

Вкупно 12pcs алатки за да ги задоволат вашите потреби.Dualзаврши дизајн, поинаква форма на лента за глава на�

ВИСОК КВАЛИТЕТ изработени од ПВЦ материјал,мазна чувство како бебешка кожа спречување тоа од секојдне�

【Снимање на Звук Копче】 Ова гласовен снимач е совршен за снимање говорни содржини до 30 секунди, и квали

Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ист материјал : Изработени од Памук Мешавина,Мека ткаенина,comforle да се

ПОЛНЕЊЕ ДОДЕКА ИГРААТ : Можете да играте игри додека се полни со pefect агол и не треба да се отстрани вашио�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Висококвалитетен CCD боја видео камера со 1 / 3" HD CCD.Далечински контролирани пан главата за 0360 сите насока �

Хијалуронска Киселина е означен со AMCA (aminomethylcoumarin ацетат) сина флуоресцентна боја (Ex : 345350 nm, Ем : 440460 nm), чи

вклучува Елегантни Компактно Огледало за вашите дневни патувања и убавина потреби!.Формулиран со камил

Следете QIUsujing, се најде на вашиот сопствен стил.3.Ако имате било каков проблем на нашите производи,ги спо�

Зависност Мачки Играчка : двете бел топки на патеката да се обезбеди излез за своите и вата инстинкти, и �

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

CRMO легиран челик за долг живот.Доживотна гаранција.Тешки удар моделирани за чување (над 30 инчи висок).Тр�

neoprene 【УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА】 Универзална воланот покрие погоден за стандард средни волан тркала од 14.5"

Scroll