Ново
OLEHENRIKSEN Масла Henriksen Биланс Сите Essentials Сет

OLEHENRIKSEN Масла Henriksen Биланс Сите Essentials Сет

Достапност: Залиха
DEN 1176.00

Овој сет содржи : . - 2 мл/ 60 m L Најдете Вашиот Биланс на Нафта за Контрола на Чистење. - 2 мл/ 60 m L Балансирање Сила Масло Контрола Тонер. - 0.5 мл/ 15 m L Контра Биланс на Нафта Контрола Hydrator.Решенија за : - Oiliness - Порите - Акни и флеки.Кој типот на кожата е добро за него? ✔ Нормалното ✔ Мрсна ✔ Комбинација ✔ Сува ✔ Чувствителни Што е тоа : три-парче патување сет на масло-контрола нега на кожата essentials да mattify, намалување на изгледот на порите, и рамнотежа на тен.Решенија за : - Oiliness - Порите - Акни и флеки Ако сакате да знаете повеќе.. Донесе за состојбата со ова мора да се има колекција дека mattifies и видливо го подобрува порите во еден напор рутина која остава кожата чувство на удобност—никогаш не се одземени.Најдете Вашиот Биланс на Нафта за Контрола на Чистење е лесен, lathering чистење со длабоко прочистувачките акција за да им помогне на unclog и прочисти порите.Балансирање на Сила Масло Контрола Тонер е концентрирана на лицето astringent која се отстранува вишокот на нафта и рафинира порите, освежувачки и invigorating на тен.Контра Биланс на Нафта Контрола Hydrator е иновативен лесен крем кој помага да се задржи порите јасно, додека одржување на оптимална хидратација и здрав баланс.Овој иновативен формула исто така значително се подобрува носат на било која основа за најмногу до осум часа, што го шминка криза нешто од минатото.Секој од овие essentials е формулиран со Зелена Фузија Комплекс, neem семе на нафта, и AHAs, и карактеристики освежување, еукалиптус-мента мирис.Овој сет го прави лесно да се очисти, тон, и хидрат за освежен, здрав изглед Масла Сјај.Она што е формулиран БЕЗ : - Parabens - Сулфати - Phthalates Што друго треба да знаете : Биланс Колекција е инспирирана од нега на кожата производи кои Масла Henriksen сака тој имаше во својата борба со мрсна кожа.Зелена Фузија Комплекс содржи комерцијален мешавина од потентен активни растенија, вклучувајќи ги и зелен чај, еукалиптус, алги (алги), и Ирски мов екстракти—и природно антисептички својства за да го апсорбираат вишокот на нафта и подобрување на порите.Овие производи се noncomedogenic.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Полиестер, Зелена Бенд со Сива Ленти.Пена нитрилна слој на дланка и прсти.Одлични суви сила и отпорност �

Идеален непропадна душеци за траен носат од тешка нога сообраќај и опрема.Издржлива и ефикасна комерци�

Вкупно 12pcs алатки за да ги задоволат вашите потреби.Dualзаврши дизајн, поинаква форма на лента за глава на�

Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ист материјал : Изработени од Памук Мешавина,Мека ткаенина,comforle да се

1 Перат & Обновливи : 18 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотеки одлична помине поднесување tools да се намали или обликот

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

[Игра Додека го Полните]може да се игра додека се полни преку USBC кабел (Пакет се вклучуваат), па вие не мор

Оценка : AC напон 220 V, 50 A.Ue : 250 V 4 Столбови.Монтажа Тип : 35mm DIN Rail Монтажа.Големина : 82 x 36 x 62mm / 3.4" x 1.4" x 2.4"(LWT); Т�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други Влакна.Увезени.Drawstring затвора

DIY Себе Слободно Како Во Салон : Професионални нокти датотека и да амортизира во собата,тие имаат груба р

【Тоа како да го Користите】Отвори пакетот и се одвиваат со мала крпа,Избрише надвор од прашина и магла

Печатење со висока дефиниција.Печати јасно, се Згусне.Светла бела, непречено.Големина : 210 X 30мм.Одговара

✅Налепници Вклучува : Лево и право Радостлошите страни, Радостлошите страни справи со багажник, на задн

SSS стил 913 M, 316 L не 'рѓосувачки челик спирала рана дихтунзи со 316 L не' рѓосувачки челик внатрешниот прстен

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

BLOOCO Бебе Помине Комплет 4во1 Бебето Помине Clippers, Бебе Помине Ножици, Ноктите File & Пинцети Бебе Чешлање Ко

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

【Снимање на Звук Копче】 Ова гласовен снимач е совршен за снимање говорни содржини до 30 секунди, и квали

Одлична заштита за вашиот лаптоп екран.АнтиОтсјај, Анти Нула, Анти Отпечаток, филтер за лаптоп со екран �

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Рачки лежи рамно за лесно редење 8 инчен длабоко е голема големина за клиент погодност.Жица рачки се сил�

Достапни во 3 бои (Црна, Светло Кафена и Сива боја) како и 3 големина options (2'X3', 3'X5', и 24"X68") најдобро да ги зад�

Scroll