Ново
Eastmagic Нов Салон За Мебел Хидраулични Стил Бербер Стол Коса Салон За Убавина Опрема

Eastmagic Нов Салон За Мебел Хидраулични Стил Бербер Стол Коса Салон За Убавина Опрема

Достапност: Залиха
DEN 5039.76

Модел : Берберот Стол.Боја : црна капацитет : 400lbs.Ширина на седиште : 20.8" Чаир ширина : 24.2" Мин/макс висина на седиште : 20.8"-26.3".Тежина : 69lbs Гаранција : 1 година на хидраулична пумпа.Ние секогаш се обидуваме да брод во рок од 2 работни дена кога вашиот ред е ставен и уплата, ако тоа е потребно подолго време еден од нашите продажни претставници ќе испрати порака до вас и информирање на новата временска рамка.Висок квалитет на СТП материјал во црна опфатени целиот стол.Голема количина купување прифати, ве молиме mail нас.Голема потрага дизајн надградба на секој салон.East Magic понуди без мака по-продажбата на услуга , Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се испрати преку e-mail и ние ќе ви ги даде јасни инструкции.Сите нови производи, може да се врати за наплата во рок од 30 дена од денот на испорака, сепак, таквото барање за поврат мора да бидат одобрени од страна на нашата продажба претставник однапред и клиентот е одговорен за враќање на превозот обвиненија.Производи мора да се врати во нивната оригинална амбалажа и уверете се дека предмети се пакуваат правилно - клиентот е одговорен за каква било штета или изгубена за враќање на транспортот.Наплата ќе се применуваат врз откако ќе ги броиме и увид вратени предмети.Кога ќе ја прифати вашата пратка од превозна компанија, ве молиме да се смета и увид на стока ќе добие многу внимателно.Ако забележите било каква штета или изгубена по приемот, ве молиме да имаат испорака лице забелешка на товар на сметка за актуелната состојба на штета или изгубена, тогаш ве извести товар на друштвото да врши увид стока и поднесе барање за штета или изгубена одеднаш.Ако штета или изгубена е забележано по стока е неотпакувани, известете нè веднаш.Ве молиме НЕ го фрлаат или оштетување на пакување, материјали, додека пратката е прегледан и вашиот тврдат дека е се населиле.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Се користи за да се создаде двоен hangrail решетката.За да додадете капацитет.Популарната за деца облека, бл

Молибден обложени да се кандидира ладилникот и престој остри подолго.Висок степен на 1060 јаглероден чел�

ПРОМОВИРА ДЛАБОКО НЕПРЕКИНАТО МИРЕН СОН : Идеален Сон Помош за оние кои страдаат од лош сон, џет заостан�

Логика на ниво на shifter BiDirectional со 4 канали помеѓу високи логика и ниска логика.Ќе може успешно да ги поста�

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Правоаголник складирање полица организира мали и преполн кујни; Ова shelving единица ви обе

Минимална дизајн, може да се состави во секунди 4нивоа дизајн за прикажување на стока.Секој правоаголна

Професионални Морски Алатки Сет : Вкупно 8 производи, вклучувајќи 2 Hummer Рак Крекери, 2 Црвени Hummer Школка П�

Висок Квалитет на Изградба : Lo Gest е Челик Вежба Клуб е дизајниран да издржи вашиот најтешко вежбање, стру

Мачките имаат природен инстинкт за лов.Мачките сакаат да се движат работите, да ги види ја преместите, а

Име На Производ : Нивото На Водата Сензор;Модел Бр : ZP4510;Max Контакт Оценка : Max Контакт Оценка;10 W : 10 W.Макс П�

PN4.320 D Моќ Ракување : RMS : 4 ohms : 60 w x 4 чан.ФИРМИ : 2 ohms : 80 w x 4 чан.ФИРМИ : 4 ohms, се Премостени : 160 x 2 чан.Врв : 320 watts Pu

Засилен најлон тело, со голема брзина, погоден за секојдневна сечење, моќен мотор, компактен дизајн, едн�

Компатибилни Модели : Ова Екструдер Моторни комплет е компатибилен со Creality 3 D принтери Ender 3 / Ender 3 Pro / Ender 3

FITMENT Пониски Топката Зглобовите 2002 2003 2004 За Џип Слобода.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за 2 K3199 Пред Долниот Топката �

10pcs Мешани Восок Столари и Spatulas Сет за Накит Восок Резба.Квалитетот Резба Меша Во Собата 6.5" Вкупниот Про�

1 : 4 SHINYBOW SВИДЕО + АУДИО ДИСТРИБУЦИЈА ЗАСИЛУВАЧ SPLITTER.На 1x4 SVideo / Аналогни Аудио Дистрибуција Засилувач е ди

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Земја На Потекло : Сад.Пакетот Должина На Производот Е Од 1,5 Инчи.П�

Елегантен дизајн : Ова кафе има јасна крива што те прави единствена.Ако се досадуваат со традиционалнит�

Scroll