Ново
Power4Laptops AC Адаптер за Лаптоп Конектор за Напојување Компатибилен со HP Знак 15-dc1191nia

Power4Laptops AC Адаптер за Лаптоп Конектор за Напојување Компатибилен со HP Знак 15-dc1191nia

Достапност: Залиха
DEN 2061.60

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот - за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична Безбедност Тестирани во велика БРИТАНИЈА и CE Овластен да ја гарантира својата безбедност.Overvoltage и Прекуструјна Заштита Кола вграден - Во случај на моќ пренапони во Снабдувањето со електрична Енергија ќе удар пред тоа штети на вашата опрема.Излезен Напон : 19.5 V. Излез Amperage : 10.3 A. Plug Големина : 4.5 мм X 3.0 mm (HP Центар Pin).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

За Користење со директни и појас се вози пропелер фанови.Чувари во согласност со OSHA прописи.Поцинкуван �

Висококвалитетен CCD боја видео камера со 1 / 3" HD CCD.Далечински контролирани пан главата за 0360 сите насока �

Тема Големина : M10; Теренот : 1.5; Материјал : Алуминиум Алатка Челик (9 Cr Si).Месо тело Страна Ширина : 6.5 mm / 0.26

【ДВОЈНО СЛОЕВИ & ДОБРО ОРГАНИЗИРАН】 Ова патување електроника организатор е дизајниран со повеќе џебов

Дијаметар : 5 / 8 инчи.Должина : 10 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Хексадецимален (15 / 16 клуч).Н�

Хијалуронска Киселина е означен со AMCA (aminomethylcoumarin ацетат) сина флуоресцентна боја (Ex : 345350 nm, Ем : 440460 nm), чи

Точни резултати + / 1% се оценети со температура; сигурен Y во калибрација.Лесен за Употреба се топи на опр

Tokusa Сет од 2 Chopstick Почива.Материјалот е од порцелан.Големина е W2.2x1.2,H0.3inch.Кога сакате други Сет од 2 Chopstick П�

вклучува Елегантни Компактно Огледало за вашите дневни патувања и убавина потреби!.Формулиран со камил

【Снимање на Звук Копче】 Ова гласовен снимач е совршен за снимање говорни содржини до 30 секунди, и квали

BLOOCO Бебе Помине Комплет 4во1 Бебето Помине Clippers, Бебе Помине Ножици, Ноктите File & Пинцети Бебе Чешлање Ко

8Рака PEGБиотин е multiarm КОЛЧЕ изведени со биотин групи во секој терминал на осум оружје поврзани со една hexa

Ова сигурен, полно опремен касета рекордер карактеристики автоматско снимање ниво функција која обезб�

Дора Крилја (DW) Украина.Материјал : Пластика.Услов : се Нови во Кутија.Скала : 1 / 72 Хоби, Собирачи.SavoiaMarchetti С

Идеален непропадна душеци за траен носат од тешка нога сообраќај и опрема.Издржлива и ефикасна комерци�

✅Налепници Вклучува : Лево и право Радостлошите страни, Радостлошите страни справи со багажник, на задн

Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ист материјал : Изработени од Памук Мешавина,Мека ткаенина,comforle да се

【Премиум & Мека】Мека и дише памук на врвот, висока густина притисок меморија памук дизајн, издржлива и �

Достапни во 3 бои (Црна, Светло Кафена и Сива боја) како и 3 големина options (2'X3', 3'X5', и 24"X68") најдобро да ги зад�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Колумбо Сини Јакни.Elvis Merzlikins.Над 2 милиони тр�

1 Перат & Обновливи : 18 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотеки одлична помине поднесување tools да се намали или обликот

Полиестер, Зелена Бенд со Сива Ленти.Пена нитрилна слој на дланка и прсти.Одлични суви сила и отпорност �

Оценка : AC напон 220 V, 50 A.Ue : 250 V 4 Столбови.Монтажа Тип : 35mm DIN Rail Монтажа.Големина : 82 x 36 x 62mm / 3.4" x 1.4" x 2.4"(LWT); Т�

ВИСОК КВАЛИТЕТ изработени од ПВЦ материјал,мазна чувство како бебешка кожа спречување тоа од секојдне�

Применливи модели : погодна за репарација на големи области на учениците на автомобили.Да се задоволат �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ис�

【Соларен Погон ПИР Патеката Аларм】Соларни ПИР сензор за движење е придвижуван од изграденаво 18650 лити�

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

Рачки лежи рамно за лесно редење 8 инчен длабоко е голема големина за клиент погодност.Жица рачки се сил�

Scroll