Ново
Глувчето Играчка Поставена за Мачки, Жолта Кадифен Глувчето Играчки Изработени од Платно и Волна и Глувци Играчки На Стап со Ѕвона, Големо множество за Возрасни Ма?

Глувчето Играчка Поставена за Мачки, Жолта Кадифен Глувчето Играчки Изработени од Платно и Волна и Глувци Играчки

Достапност: Залиха
DEN 181.20

Мачките имаат природен инстинкт за лов.Мачките сакаат да се движат работите, да ги види ја преместите, а потоа pounce на нив!Овие играчки се идеални за мачки да ги задоволи кои се жедни за да ловат!.Кадифен Глувчето Играчка е совршен за мачки кои сакаат да се движат работите.Оваа играчка е вистинската големина и доволно светлина за вашата мачка да се движи оваа играчка низ дрвена кат со леснотија.Опашка и уши штрчат е доволно само да се фати вашите мачки очи.Играчка на Стап има трајни мала тежина пластични се држи со двете кожен глувци и ѕвона.Ова ќе ги задржи вашата мачка да се забавуваат и е одлична активност за сопственик и домашно милениче да биде активно се занимава со едни со други.Кадифен Глувчето Играчка е околу 5 1/2 Инчи Долг од 1 3/4 Инчи Висок страна на страна 2 3/4 Инчи Широка.Доволно голем за Возрасни Мачки и лесен доволно за радосна Мачиња.Стап Играчки е околу 10 1/2 Инчи Долго.Со две меки глувци и ѕвона, бучава и интеракција ќе се задржи вашата мачка да се забавуваат.Одлично за мачиња, исто така,!.Глувчето Играчка Поставена за Мачки, Жолта Кадифен Глувчето Играчки Изработени од Платно и Волна и Глувци Играчки На Стап со Ѕвона, Големо множество за Возрасни Мачки и Мачиња кои Уживаат Глувци.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакетот вклучува : 1 Сет x Јасно Печат (други додатоци демо на сликата не е вклучен) 4 Модели Факултативна :

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Правоаголник складирање полица организира мали и преполн кујни; Ова shelving единица ви обе

10pcs Мешани Восок Столари и Spatulas Сет за Накит Восок Резба.Квалитетот Резба Меша Во Собата 6.5" Вкупниот Про

FITMENT Пониски Топката Зглобовите 2002 2003 2004 За Џип Слобода.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за 2 K3199 Пред Долниот Топката

100 Одделение 1А точноста класа.100 Одделение A).No Shok произведува температура и притисок мерни инструменти,

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

СТРАТЕШКА СТАБИЛНОСТ низок, рамен и широк пета сега има отстранлив Hyperlift вметнете кој додава форумот да

【Целосна Вежба Дијамант Сликарство】сликата е полна со дијаманти, квалитет магија дијаманти да изглед

Најголемиот Дел Од Пакување.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Лента Вози 385885001 30 дневна гаранција.Compaq ESL 9000 Ultrium 960 ДН3 Ле

Молибден обложени да се кандидира ладилникот и престој остри подолго.Висок степен на 1060 јаглероден чел

3043016 B Augr Малку 11 / 2" X 17" Weldtec БродГолемо.Weld Tec Брод дупчалка со спирална бургија битови се НАПРАВИ ПОСИЛНО

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Земја На Потекло : Сад.Пакетот Должина На Производот Е Од 1,5 Инчи.П

【V7 Замена на Батеријата】:Батерија тип : Литиумјонска Капацитет : 5000m Ah Напон : 21.6 V висок капацитет го пр

★Андроид Автомобил Стерео : двојно din стерео систем во автомобилот е опремен со android 9 систем, опремен со

Spotgun Jr вбризгување на пиштол со R12 и R134a адаптери.Универзална A / C боја касети (SAEJ2297 заверена и OEM одобрени

МАТЕРИЈАЛИ : Ние професионално дизајн и прецизностнамалување на сите наши stencils на 7 мили, лесно затемнет

Scroll