Ново
M5RU Преносни Риба Пронаоѓач Комплет 7 Инчен DVR Рекордер 20 милиони/50m/100 Подводни Риболов Видео Камера Риба Пронаоѓач IP68 Водоотпорен 38 Led диоди 360 степени Ротирачки Кам?

M5RU Преносни Риба Пронаоѓач Комплет 7 Инчен DVR Рекордер 20 милиони/50m/100 Подводни Риболов Видео Камера

Достапност: Залиха
DEN 2013.60

Високо-квалитетен CCD боја видео камера со 1/3" HD CCD.Далечински контролирани пан главата за 0-360 сите насока видите. 7 брзина на прилагодување од брзо да се забави за различни апликации.Сите LED диодите може да биде исклучено/вклучено за најдобар квалитет на сликата под различни. На 20 милиони тешки мерач анти-корозија кабел,Алуминиумска кутија Големина : 375*265*135(MM).Риболов Камера Опис : Овој производ гледате сега е најновата популарна, fashional, добар изглед и удобен Подводни Видео Камера Систем.Тоа не само што е голема и екран во боја, но, исто така, има висина дефиниција камера која има HD CCD 700 TV линии. 20pcs бели Led диоди, 18pcs инфрацрвени сијалици, висок интензитет.4 различни LED статус : Бела LED на、IR LED на、сите ДОВЕДЕ на、сите ДОВЕДЕ надвор,да добие повеќе подобар квалитет на сликата.ова подводни мониторинг систем, исто така, има DVR и фото функција.Покрај тоа, оваа точка доаѓа со 8 GB ТФ-картичка и овој систем максимално го поддржуваат 32 GB ТФ-картичка.Опис на производот : 7 инчен TFT боја DVR функција монитор со сонцето-стакло за светла средина outside Underwater Видео CCD Камера со 0-360 Pan Heavy Должност вода-доказ 50 M.18 IR LED диоди и 20 Бели LED диоди .Моќ Кутија : Батеријата status For подводно истражување/Риболов/Добро инспекција!е подводна видео камера со 0-360 моторните пан главата за прикажување на објекти во сите правци.Тоа е CCD камера, многу остра слика.Тоа е специјално дизајнирана за подводни активности, како на море дното истражување, морски риболов и мраз риболов, добро инспекција, итн.Типични апликации се : Подводни exploration Ocean/Мраз/Езерото риболов, Пливање/нуркање/snorkeling Well/цевка inspection Camera specifications1. Слика сензор : 1/3" HD боја CCD2. Хоризонтална резолуција : 700 TVL3. Додека рамнотежа : auto4. Леќи на камерата се фокусира големина : 3.6mm5. Агол на гледање : 926. Број бела (осветлени) Led диоди : 38 pcs7. Глава пан движење : 0-360 8. Подводни визија растојание : 1-3м ,во зависност од јасност на water9. Тековната потрошувачка : 400m A10. Телото изградба : Метал + ABS plastic11. Водоотпорен ниво : IP6812. Напојување : 12 V DC13.Камерата Големина : 65*170(MM)Точка Вклучува : 1 x 7 инчен Колор TFT LCD Монитор DVR1 x Подводна Камера со 20 МИЛИОНИ Кабел може да се ротира (HD CCD)1 x DC литиум батерија 12 V4.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Применливи модели : погодна за репарација на големи области на учениците на автомобили.Да се задоволат �

✅Налепници Вклучува : Лево и право Радостлошите страни, Радостлошите страни справи со багажник, на задн

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ис�

За Користење со директни и појас се вози пропелер фанови.Чувари во согласност со OSHA прописи.Поцинкуван �

Дијаметар : 5 / 8 инчи.Должина : 10 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Хексадецимален (15 / 16 клуч).Н�

Достапни во 3 бои (Црна, Светло Кафена и Сива боја) како и 3 големина options (2'X3', 3'X5', и 24"X68") најдобро да ги зад�

Дора Крилја (DW) Украина.Материјал : Пластика.Услов : се Нови во Кутија.Скала : 1 / 72 Хоби, Собирачи.SavoiaMarchetti С

8Рака PEGБиотин е multiarm КОЛЧЕ изведени со биотин групи во секој терминал на осум оружје поврзани со една hexa

Точни резултати + / 1% се оценети со температура; сигурен Y во калибрација.Лесен за Употреба се топи на опр

Вкупно 12pcs алатки за да ги задоволат вашите потреби.Dualзаврши дизајн, поинаква форма на лента за глава на�

BLOOCO Бебе Помине Комплет 4во1 Бебето Помине Clippers, Бебе Помине Ножици, Ноктите File & Пинцети Бебе Чешлање Ко

Рачки лежи рамно за лесно редење 8 инчен длабоко е голема големина за клиент погодност.Жица рачки се сил�

Ова сигурен, полно опремен касета рекордер карактеристики автоматско снимање ниво функција која обезб�

✅ ПРИЛОГ СО 6 НОЗЕ USB ТИП C Кабелот ќе биде прекрасен должина на кабелот за вашите уреди за полнење...

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

【Тоа како да го Користите】Отвори пакетот и се одвиваат со мала крпа,Избрише надвор од прашина и магла

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Колумбо Сини Јакни.Elvis Merzlikins.Над 2 милиони тр�

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ист материјал : Изработени од Памук Мешавина,Мека ткаенина,comforle да се

Балансирање Формула.Со Маслото од Јојоба, Panthenol, Биотин и Argan Масло.Брави во Влага.Ја Подобрува Движењето

Интересен дизајн : Со овој Godzilla ткиво кутија сите гости ќе бидат воодушевени.Материјал : Уникатна и висо�

100 компјутери 100 ронки за Еднократна употреба Заменливи нокти датотеки 100 ронки идеален за поднесување �

Тешки тркала упатуваа овозможува за полесно се тркалаат.Ров на пластични намирници кеси, оди Екопријат�

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

Тема Големина : M10; Теренот : 1.5; Материјал : Алуминиум Алатка Челик (9 Cr Si).Месо тело Страна Ширина : 6.5 mm / 0.26

DIY Себе Слободно Како Во Салон : Професионални нокти датотека и да амортизира во собата,тие имаат груба р

【ДВОЈНО СЛОЕВИ & ДОБРО ОРГАНИЗИРАН】 Ова патување електроника организатор е дизајниран со повеќе џебов

Scroll