Ново
SmartCells Анти-Замор Комфорт Мат за Дома и во Канцеларија со Кошница Ткаат Површината Модел, 24-Инчен од 68-Инчен, Сива

SmartCells Анти-Замор Комфорт Мат за Дома и во Канцеларија со Кошница Ткаат Површината Модел, 24-Инчен од 68-Инчен,

Достапност: Залиха
DEN 1663.20

Достапни во 3 бои (Црна, Светло Кафена и Сива боја) како и 3 големина options (2'X3', 3'X5', и 24"X68") најдобро да ги задоволат вашите потреби.Единствена Smart Cells структура акти, како и извори кои што перница како тежина се применува, а потоа се враќа кога губење на смени, која се враќа на енергија и го намалува заморот.Исто амортизирање технологија доверба од страна на водечките компании како Боинг, Дизни, и John Deere да се заштити стои вработени.Низок профил, со моделирана-во гумени транзиција ивица дека нема да навивам или да се прекине.Smart Cells производи се направени во САД и да дојде со 8-годишна гаранција.Големина : 24 X68 | Боја : Сива станбени линија на Smart Cells Анти-замор Кошница Ткаат производи е изградена со индустриски квалитет и ги комбинира карактеристики како што се beveled рабови и стабилност со стилски и елегантен кошница ткаат моделот да се вклопуваат совршено во секој дом или канцеларија амбиент.Единствена Smart Cells структура акти, како и извори кои што перница како тежина се применува, а потоа се враќа кога губење на смени, која се враќа на енергија и го намалува заморот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

OEда се спореди темперамент.OEда се спореди монтажа одредби се обезбеди dropin прецизни fitment.Ригорозни и заб�

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

вклучува Елегантни Компактно Огледало за вашите дневни патувања и убавина потреби!.Формулиран со камил

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

100 компјутери 100 ронки за Еднократна употреба Заменливи нокти датотеки 100 ронки идеален за поднесување �

SSS стил 913 M, 316 L не 'рѓосувачки челик спирала рана дихтунзи со 316 L не' рѓосувачки челик внатрешниот прстен

【Тоа како да го Користите】Отвори пакетот и се одвиваат со мала крпа,Избрише надвор од прашина и магла

【Премиум & Мека】Мека и дише памук на врвот, висока густина притисок меморија памук дизајн, издржлива и �

Полиестер, Зелена Бенд со Сива Ленти.Пена нитрилна слој на дланка и прсти.Одлични суви сила и отпорност �

Рачки лежи рамно за лесно редење 8 инчен длабоко е голема големина за клиент погодност.Жица рачки се сил�

【Снимање на Звук Копче】 Ова гласовен снимач е совршен за снимање говорни содржини до 30 секунди, и квали

Оценка : AC напон 220 V, 50 A.Ue : 250 V 4 Столбови.Монтажа Тип : 35mm DIN Rail Монтажа.Големина : 82 x 36 x 62mm / 3.4" x 1.4" x 2.4"(LWT); Т�

Идеален непропадна душеци за траен носат од тешка нога сообраќај и опрема.Издржлива и ефикасна комерци�

【ДВОЈНО СЛОЕВИ & ДОБРО ОРГАНИЗИРАН】 Ова патување електроника организатор е дизајниран со повеќе џебов

Дијаметар : 5 / 8 инчи.Должина : 10 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Хексадецимален (15 / 16 клуч).Н�

Хијалуронска Киселина е означен со AMCA (aminomethylcoumarin ацетат) сина флуоресцентна боја (Ex : 345350 nm, Ем : 440460 nm), чи

8Рака PEGБиотин е multiarm КОЛЧЕ изведени со биотин групи во секој терминал на осум оружје поврзани со една hexa

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

Вкупно 12pcs алатки за да ги задоволат вашите потреби.Dualзаврши дизајн, поинаква форма на лента за глава на�

Интересен дизајн : Со овој Godzilla ткиво кутија сите гости ќе бидат воодушевени.Материјал : Уникатна и висо�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ис�

1 Перат & Обновливи : 18 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотеки одлична помине поднесување tools да се намали или обликот

✅ ПРИЛОГ СО 6 НОЗЕ USB ТИП C Кабелот ќе биде прекрасен должина на кабелот за вашите уреди за полнење...

Scroll