Ново
Gintao 100 Парчиња Анти-Магла Eyeglass Чистење Хартија Леќа Брише Влажна Подлога Леќа Почиста Ткиво Избрише Полирање за Читање очила за сонце Очила Таблети на Камерата Леќ?

Gintao 100 Парчиња Анти-Магла Eyeglass Чистење Хартија Леќа Брише Влажна Подлога Леќа Почиста Ткиво Избрише

Достапност: Залиха
DEN 382.80

【Тоа како да го Користите】Отвори пакетот и се одвиваат со мала крпа,Избрише надвор од прашина и магла на објективот. 【Погоден за Сите Видови Екрани】Gintao Анти-Магла чистење на леќите брише Влажна Подлога избрише одговараат за очила за сонце ,читање очила, таблети, камерата леќи, екрани, тастатури, и различни површини. 【Одделни Пакување】анти-магла влажни брише користење на одделни пакување технологија, што го зафаќа многу мал простор, без разлика кога и каде се наоѓате, можете лесно може да го носи нив и да ги користите во секое време. 【Претпазливост】ве Молиме имајте овој производ надвор од дофат на деца Забранува употреба на контактни леќи, ве Молиме да се чува на ладно и суво место. 【Задоволството на клиентите】 Како професионална продавачот, ние сакаме 100% задоволството на клиентите.Ако имате било какви прашања во врска со купувањето на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Gintao Чистење На Леќите Брише.Кажете збогум на матно леќи, брзо се чисти во секое време, насекаде, без гребење било стаклена површина, погоден за сите видови на екрани, така што вашата визија и на екранот ќе биде јасно од сега па натаму.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

DIY Себе Слободно Како Во Салон : Професионални нокти датотека и да амортизира во собата,тие имаат груба р

Применливи модели : погодна за репарација на големи области на учениците на автомобили.Да се задоволат �

neoprene 【УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА】 Универзална воланот покрие погоден за стандард средни волан тркала од 14.5"

【Премиум & Мека】Мека и дише памук на врвот, висока густина притисок меморија памук дизајн, издржлива и �

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ист материјал : Изработени од Памук Мешавина,Мека ткаенина,comforle да се

1 Перат & Обновливи : 18 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотеки одлична помине поднесување tools да се намали или обликот

【ДВОЈНО СЛОЕВИ & ДОБРО ОРГАНИЗИРАН】 Ова патување електроника организатор е дизајниран со повеќе џебов

SSS стил 913 M, 316 L не 'рѓосувачки челик спирала рана дихтунзи со 316 L не' рѓосувачки челик внатрешниот прстен

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

OEда се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредби

100 компјутери 100 ронки за Еднократна употреба Заменливи нокти датотеки 100 ронки идеален за поднесување �

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

вклучува Елегантни Компактно Огледало за вашите дневни патувања и убавина потреби!.Формулиран со камил

Пасивни, без моќ е потребно.Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.Компактна големи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ис�

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

OEда се спореди темперамент.OEда се спореди монтажа одредби се обезбеди dropin прецизни fitment.Ригорозни и заб�

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

ПОЛНЕЊЕ ДОДЕКА ИГРААТ : Можете да играте игри додека се полни со pefect агол и не треба да се отстрани вашио�

8Рака PEGБиотин е multiarm КОЛЧЕ изведени со биотин групи во секој терминал на осум оружје поврзани со една hexa

Тема Големина : M10; Теренот : 1.5; Материјал : Алуминиум Алатка Челик (9 Cr Si).Месо тело Страна Ширина : 6.5 mm / 0.26

✅ ПРИЛОГ СО 6 НОЗЕ USB ТИП C Кабелот ќе биде прекрасен должина на кабелот за вашите уреди за полнење...

Рачки лежи рамно за лесно редење 8 инчен длабоко е голема големина за клиент погодност.Жица рачки се сил�

Одлична заштита за вашиот лаптоп екран.АнтиОтсјај, Анти Нула, Анти Отпечаток, филтер за лаптоп со екран �

Отворот може рачно да се прилагодат на светлината на ниво на располагање, исто така, може да бидат фиксн�

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

Следете QIUsujing, се најде на вашиот сопствен стил.3.Ако имате било каков проблем на нашите производи,ги спо�

Scroll