Ново
Blooco Бебе Помине Комплет 4-во-1 Бебе Чешлање Комплет - Бебе Помине Clippers, Ножици, Ноктите File & Пинцети за Новороденчињата - Бебе Essentials за Новороденче (Розова Свиња)

Blooco Бебе Помине Комплет 4-во-1 Бебе Чешлање Комплет - Бебе Помине Clippers, Ножици, Ноктите File & Пинцети

Достапност: Залиха
DEN 239.76

BLOOCO Бебе Помине Комплет 4-во-1 - Бебето Помине Clippers, Бебе Помине Ножици, Ноктите File & Пинцети - Бебе Чешлање Комплет, Деца Помине Clippers, Бебе Безбедност Комплет, Бебето се Грижат за Полнење, Бебе Чешлање се Поставува за Новороденче.МИР НА УМОТ ДИЗАЈН - Опуштете се!Ние разбираме грижи да се биде родител.Нашето Бебе Чешлање ќе се олесни на оние грижи.Се состои од 4 tools, секоја намерно дизајнирана со безбедноста на прво место во умот.СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ - Произведени со Нерѓосувачки Челик & BPA-Free ABS Пластика (Acrylonitrile Butadiene Styrene).Овој комплет е направен со 'рѓа-слободен прецизност од не' рѓосувачки челик за да се обезбеди совршена/безбедно уреденост.СОВРШЕН ПОДАРОК - Ова новороденче чешлање комплет е бебе регистар must haves.Со нашата симпатична уникатно дизајниран случај, ова е сите-во-едно решение за вашето бебе помине потреби.ПОДАРОК ОБВИВКАТА е на располагање.ЗАДОВОЛСТВО GARANTUEED - Нашата компанија ги презема голема гордост на нашите производи, која е причината зошто ние го нудиме на нашите 30 ДЕНА ЗАДОВОЛСТВО GARANTUEE или вашите ПАРИ НАЗАД за сите наши производи.БЕЗ ПРАШАЊА, БЕЗ МАКА СЕ ВРАЌА.Ако поради некоја причина сте незадоволни со нашето бебе ноктот clippers сет, ве молиме контактирајте со нас.Ние вредност & цениме сите на нашите клиенти повратни информации.Боја : Розова Свиња.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

【Снимање на Звук Копче】 Ова гласовен снимач е совршен за снимање говорни содржини до 30 секунди, и квали

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

Тема Големина : M10; Теренот : 1.5; Материјал : Алуминиум Алатка Челик (9 Cr Si).Месо тело Страна Ширина : 6.5 mm / 0.26

ВИСОК КВАЛИТЕТ изработени од ПВЦ материјал,мазна чувство како бебешка кожа спречување тоа од секојдне�

Дијаметар : 5 / 8 инчи.Должина : 10 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Хексадецимален (15 / 16 клуч).Н�

【ДВОЈНО СЛОЕВИ & ДОБРО ОРГАНИЗИРАН】 Ова патување електроника организатор е дизајниран со повеќе џебов

▶️ PlugnИгра Операција, Директна Топна OE Fitment или Замена за Акции Единица ▶️ Доаѓа со Комплетен Сет на Св�

Ова сигурен, полно опремен касета рекордер карактеристики автоматско снимање ниво функција која обезб�

✅Налепници Вклучува : Лево и право Радостлошите страни, Радостлошите страни справи со багажник, на задн

Одлична заштита за вашиот лаптоп екран.АнтиОтсјај, Анти Нула, Анти Отпечаток, филтер за лаптоп со екран �

1 Перат & Обновливи : 18 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотеки одлична помине поднесување tools да се намали или обликот

Рачки лежи рамно за лесно редење 8 инчен длабоко е голема големина за клиент погодност.Жица рачки се сил�

Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ист материјал : Изработени од Памук Мешавина,Мека ткаенина,comforle да се

DIY Себе Слободно Како Во Салон : Професионални нокти датотека и да амортизира во собата,тие имаат груба р

OEда се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредби

neoprene 【УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА】 Универзална воланот покрие погоден за стандард средни волан тркала од 14.5"

Применливи модели : погодна за репарација на големи области на учениците на автомобили.Да се задоволат �

Идеален непропадна душеци за траен носат од тешка нога сообраќај и опрема.Издржлива и ефикасна комерци�

OEда се спореди темперамент.OEда се спореди монтажа одредби се обезбеди dropin прецизни fitment.Ригорозни и заб�

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

65% Полиестер, 30% Памук, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Материјали : 30%памук, 5% spandex и 65% полиестер.До�

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

【Премиум & Мека】Мека и дише памук на врвот, висока густина притисок меморија памук дизајн, издржлива и �

100 компјутери 100 ронки за Еднократна употреба Заменливи нокти датотеки 100 ронки идеален за поднесување �

вклучува Елегантни Компактно Огледало за вашите дневни патувања и убавина потреби!.Формулиран со камил

✅ ПРИЛОГ СО 6 НОЗЕ USB ТИП C Кабелот ќе биде прекрасен должина на кабелот за вашите уреди за полнење...

Scroll