Ново
100/180 Ронки Нокти Датотеки и Buffers за на доградба на Акрилни Нокти Професионални Двојно Двострано Emery Одбори Крупни Нокти Датотека Нокти Алатки (18 Pack)

100/180 Ронки Нокти Датотеки и Buffers за на доградба на Акрилни Нокти Професионални Двојно Двострано Emery

Достапност: Залиха
DEN 167.76

1. Перат & Обновливи : 18 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотеки одлична помине поднесување tools да се намали или обликот на ноктите со саканиот облик или должина.Тие се погодни за нокти, ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти, поли помине продолжување гел ноктите, и лажни ноктите.Исто така може да се користи за вашето домашно милениче. 2. Двојно Двострано Emery Одбори : Изработени со Врвен Квалитет Emery Одбор Материјали Вие само треба да се применуваат светлина притисок, но може да се види резултати веднаш, тие нема да се наведнуваат!. 3. Различни Жито Функција Поинаку : 100/180 Ронки овозможува поднесување на вашите нокти со полесни допир без да ги оштети ноктите.Датотеката и груба до хард ноктите и пети ноктите во 100 ронки, и употреба 180 ронки мазна до вашите нокти раб. 4. Мора да ги Имаат во Салони и во Домашни : Одлична за сите ваши поднесување потреби, Нокти, Хоби, Занаети.Лесно и ефикасно да ги користат, ги направите вашите нокти повеќе убави. 5. СОВРШЕН ПОДАРОК : Ова помине баферот и сјај за полнење може да биде совршен најдобар подарок алатка за жени и девојки кои сакаат да помине уметност и ноктите се грижи како за Денот на Вљубените подароци, роденденски подарок.Зошто Да Изберете Hermounas Нокти Датотеки?Ексклузивно висок квалитет sandpaper, неверојатно груб и остри, може да работи брзо да се отстрани лак и уреденост на доградба на акрилни нокти.ЕКО сунѓерот на вториот слој, без мирис.Силна PP одбор во средината, не е лесно да се наведнуваат.Перат и Еднократно материјал што лесно се чисти и долготрајна употреба, заштеда на време и пари.Hermounas нокти датотеки одличен избор за поднесување на доградба на акрилни нокти, природни нокти, отстранување на ноктите гел или лак, форма на ноктите работ и да насочите форма.Датотека на вашиот ноктите со полесни допир, во било која насока, без оштетување на ноктите.Професионална Употреба за Салон, Дома. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ние ќе ви ги даде никаква причина се врати и враќање.Emery Одбор Нокти Датотеки Користејќи Водич : 100 Ронки Големина - Груб и груба.Идеален за поднесување вештачки нокти. 180 Ронки Големина - Медиум Остри и Средни Груба.Идеален за поднесување вештачки нокти и природни нокти.Карактеристики на производот : -Материјал : Надгради Дрвен Материјал -Боја : Сива -Производ Големина : 7.09 инчен*1.10 инчен -Дебелина : 0.16 inch Package Вклучуваат : -18 компјутери помине files Guarantee : Благодарам за да изберете Hermounas.Сакаат Hermounas разубават и светлина вашиот живот.Ние ви обезбеди една година производот квалитетот и 30 дена нема причина да се вратат.Ако имате било какви проблеми при употреба, ве молиме контактирајте го нашиот по-продажбата на e-mail адреса, ние ќе ви одговори и да го реши вашиот проблем во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Применливи модели : погодна за репарација на големи области на учениците на автомобили.Да се задоволат �

DIY Себе Слободно Како Во Салон : Професионални нокти датотека и да амортизира во собата,тие имаат груба р

Тема Големина : M10; Теренот : 1.5; Материјал : Алуминиум Алатка Челик (9 Cr Si).Месо тело Страна Ширина : 6.5 mm / 0.26

Оценка : AC напон 220 V, 50 A.Ue : 250 V 4 Столбови.Монтажа Тип : 35mm DIN Rail Монтажа.Големина : 82 x 36 x 62mm / 3.4" x 1.4" x 2.4"(LWT); Т�

【Премиум & Мека】Мека и дише памук на врвот, висока густина притисок меморија памук дизајн, издржлива и �

Вкупно 12pcs алатки за да ги задоволат вашите потреби.Dualзаврши дизајн, поинаква форма на лента за глава на�

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

Хијалуронска Киселина е означен со AMCA (aminomethylcoumarin ацетат) сина флуоресцентна боја (Ex : 345350 nm, Ем : 440460 nm), чи

neoprene 【УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА】 Универзална воланот покрие погоден за стандард средни волан тркала од 14.5"

8Рака PEGБиотин е multiarm КОЛЧЕ изведени со биотин групи во секој терминал на осум оружје поврзани со една hexa

Идеален непропадна душеци за траен носат од тешка нога сообраќај и опрема.Издржлива и ефикасна комерци�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ис�

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

ПОЛНЕЊЕ ДОДЕКА ИГРААТ : Можете да играте игри додека се полни со pefect агол и не треба да се отстрани вашио�

Копче затворање ♠Имаат ист♠имаат ист материјал : Изработени од Памук Мешавина,Мека ткаенина,comforle да се

SSS стил 913 M, 316 L не 'рѓосувачки челик спирала рана дихтунзи со 316 L не' рѓосувачки челик внатрешниот прстен

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Лиз Carmouche Потпишан

65% Полиестер, 30% Памук, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Материјали : 30%памук, 5% spandex и 65% полиестер.До�

Следете QIUsujing, се најде на вашиот сопствен стил.3.Ако имате било каков проблем на нашите производи,ги спо�

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

100 компјутери 100 ронки за Еднократна употреба Заменливи нокти датотеки 100 ронки идеален за поднесување �

Дијаметар : 5 / 8 инчи.Должина : 10 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Хексадецимален (15 / 16 клуч).Н�

Scroll