Ново
Неутрален Глас Снимање Копчето Лесно Копчето Сними 30 Секунди Зборува Порака Смешно Канцеларија Подарок Батеријата Напојува Снимање Звук Копчиња

Неутрален Глас Снимање Копчето Лесно Копчето Сними 30 Секунди Зборува Порака Смешно Канцеларија Подарок Батеријата

Достапност: Залиха
DEN 311.76

【Снимање на Звук Копче】- Ова гласовен снимач е совршен за снимање говорни содржини до 30 секунди, и квалитетот на звукот е одличен.Тоа е мал и лесен за носење, тоа е мора да се има за вашето патување, канцеларија и партиски игри. 【Високо Квалитетен Материјал】- Ова зборува копче се направени од високо квалитетна ABS пластика.Оваа суровина е безбедна и не-токсични.Само две ААА батерии се потребни за да се обезбеди енергија за време на работата.Затоа, дури и ако енергија е исклучена, можете да секогаш ја користите оваа снимач на звук. 【МНОГУ СМЕШНО】-користење на зборува книжени копчето, можете да снимате го кој било звук сакате за 30 секунди!Ова ви овозможува да го користите тоа во неограничен број на начини дома, канцеларија, училиште, и зло.Лесен и забавен начин да се зборува со пријатели, деца!супер идеја да имаат експлозијата снимање за вашите пријатели!. 【Одговор Buzzers】- Тоа може да биде ре-регистрирани, да кажеме нешто за тоа однапред, а потоа можете да го користите за да ти одговорам!Користете го снимаат повик копчето кога се ужива висока, висок квалитет на звук!. 【Еколошки】- Со убави пакување и стилски боја појавување, тоа е голем подарок идеја за вашите колеги, пријатели или членови од семејството.Ова е смешно канцеларија подарок што е ефтин и креативни, никој нема да им се допаѓаат на тоа!.Обичај Лесно Снимање Било 30 Вториот"Изненадување"Порака,звукот на репродукција е гласна и јасна, што го прави лесен за секого да се приклучат во забава.Зошто Да Го Одберете Нас?√ Лесно и забавно комуникација режим, уживаат во слободното време со пријатели или деца!!Времето за снимање е до 30 секунди.Можете да го користите за да испратите тајна порака до некој пријател, или можете да снимате кратки спиење приказна за вашето дете.√ Јасно репродукција функција за снимање на добри спомени!!Можете да се снима гласови на луѓе кои не се наоколу, така што не се чувствуваат осамени кога ќе излезе сам.√ Одговор Ѕвончето!!Ова е ре-книжени лесно копчето, да кажеме нешто за тоа однапред, тогаш можете да го користите одговор за вас!√ Смешни Играчки!!Овој глас копче е дефинитивно одличен подарок идеја, шега играчка или канцеларија trinket.Можете да добиете многу забава од тоа!Настава : Чекор 1 : Слајд на REC / ИГРА switch to "REC"Чекор 2 : 20 cm од снимањето стискаш кутија, притиснете и задржете го копчето на врвот копчето за 2 секунди за да го слушнете "бип" звук, тогаш може да се зборува за тоа.Отпуштете го копчето по снимањето е завршено и ќе чуете два "Бип" звуци , што значи дека вашиот снимањето беше успешна.Вкупно време на снимање е 30 секунди.Чекор 3 : за Да ја слушнете снимката, да се претвори во REC / ИГРА префрлете се на "ИГРА".Чекор 4 : Притиснете го копчето и ќе се игра на содржини кој само што го снимивте.Притиснете го копчето на врвот копчето повторно по репродукцијата и снимач на глас ќе игра снимање повторно од почеток. (Ве молиме Имајте во предвид : Ако притиснете на врвот копчето за време на репродукцијата, тоа ќе престане да игра.Притиснете еднаш и тоа ќе се игра на снимка од почетокот.Ако сакате да направите нова снимка, само повторете ги чекорите 1 и 2, и претходно снимен звучен ќе биде избришете.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Игра Додека го Полните]може да се игра додека се полни преку USBC кабел (Пакет се вклучуваат), па вие не мор

Тешки тркала упатуваа овозможува за полесно се тркалаат.Ров на пластични намирници кеси, оди Екопријат�

Вистински Meritor Погонска Група Цевки.Meritor е глобален снабдувач за комерцијални производители на возила з

Дијаметар : 5 / 8 инчи.Должина : 10 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Хексадецимален (15 / 16 клуч).Н�

Вкупно 12pcs алатки за да ги задоволат вашите потреби.Dualзаврши дизајн, поинаква форма на лента за глава на�

【Премиум & Мека】Мека и дише памук на врвот, висока густина притисок меморија памук дизајн, издржлива и �

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

Точни резултати + / 1% се оценети со температура; сигурен Y во калибрација.Лесен за Употреба се топи на опр

OEда се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредби

Оценка : AC напон 220 V, 50 A.Ue : 250 V 4 Столбови.Монтажа Тип : 35mm DIN Rail Монтажа.Големина : 82 x 36 x 62mm / 3.4" x 1.4" x 2.4"(LWT); Т�

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

Scroll