Ново
Powerost 5.0 Ах V7 Замена на Батеријата Компатибилен со V7 SV11 V7 Предизвика V7 Автомобил+Брод V7 Апсолутна V7 Животинско Pro+ V7 Алергија V7 Motorhead Рачни Правосмукалка Батерија-2 Фил

Powerost 5.0 Ах V7 Замена на Батеријата Компатибилен со V7 SV11 V7 Предизвика V7 Автомобил+Брод V7 Апсолутна

Достапност: Залиха
DEN 455.76

【V7 Замена на Батеријата】:Батерија тип : Литиум-јонска Капацитет : 5000m Ah Напон : 21.6 V. висок капацитет го прави вашиот V7 вакуум работа подолго, лесно чистење сите куче коса и ништо друго место на подот. 【Широко Компатибилност】:Целосно Компатибилни со V7. За V7 Motorhead V7 Животно, V7 Животинско Pro+, V7 Активирањето,V7 Активирањето со HEPA, V7 Автомобил+брод, V7 Апсолутна,V7 Motorhead про,V7 Меки,V7 Екстра,V7 sv11. НЕ одговара за v6,v8,sv07. И одговара на оригиналот полнење станица и ѕидни држачи совршено.И одговара на оригиналот полнење станица и ѕидни држачи совршено. 【Стабилност и безбедност】 : V7 замена на батеријата доаѓа со заштитна дизајн.Заштита од над-бесплатно, над-испуштање, во текот-напон, над-греење и кратки-коло.таа е сигурна и стабилна да се користи.Батеријата може да се полнат во секое време, без меморија ефект.во било кое време без меморија ефект.Сите производи имаат положено за строга квалитетот на инспекција.Во согласност со препораките на FCC Ro HS и CE безбедност тестирање стандарди. 【Лесно да се Инсталира】 : На V7 замена на батеријата големина и функција се исти како и оригиналните батеријата.Ние може лесно да ја замените батеријата со едноставна операција, и вакуум ќе биде совршено го воскресна од мртвите, како добар, како нова. 【Услуга гаранција】 : Од датумот на купување, 30 дена политика на враќање, 12 месеци производ квалитетна услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние обезбедуваме 24-часовен ги Задоволи вашите услуги на клиентите.Ве молиме проверете дали вашата правосмукалка е V7 модел.Одговара за сите V7 ВАКУУМ : За V7 Motorhead V7 Животно, V7 Животинско Pro+, V7 Активирањето, V7 Активирањето со HEPA, V7 Автомобил+брод, V7 Апсолутна, V7 Motorhead про,V7 Меки,V7 Екстра, sv11. Интегриран Индикатор за Полнење : Стабилен сина значи полнење, light off значи полнење завршен.Трепка жолта значи грешка Прашина Маска : батеријата дојде со пластични заштитни школка за да се спречи батеријата штета и влага доказ, лесно за чување; Како да го инсталирате замена на батеријата Чекор еден : да се отстрани три завртки.Еден во задниот дел од дршката,и двата во долната страна на батеријата.Чекор два : заменете ја батеријата и вртете назад.Совет : 1. Батеријата ќе имаат некои моќ кога за првпат ќе го отворите пакет, но тоа е помалку од 100 Проценти.Па, откако ќе го инсталирале на батеријата, тоа треба да биде целосно наполнета пред тоа може да се користи. 2. По редовна употреба (полнење/празнење) за 2 3 пати, батеријата може да бидат во целост се активира за постигнување на најдобри перформанси. 3. Се користи стандарден режим на прво место во секојдневна употреба, Max режим ќе се скрати на користење на времето. 1.Нека вашата машина за одмор пред да го полните по тешки за употреба,ве молиме почекајте 15 30 минути пред да ја наполните батеријата. 2.Ве молиме не користете го правосмукалка кога полнењето на батеријата. 3. Ве молиме да не остане батеријата на полначот, освен во полнење. 4.Ве молиме чувајте ја батеријата чисти пред полнењето.Батериите треба да се чуваат во чисто, суво, ладно место, подалеку од топлина и метални предмети. 5.Не оставајте ја батеријата заспан за долги периоди на време.Ние препорачуваме користење на батеријата најмалку еднаш на секои две до три недели.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Име На Производ : Нивото На Водата Сензор;Модел Бр : ZP4510;Max Контакт Оценка : Max Контакт Оценка;10 W : 10 W.Макс П

Елегантен дизајн : Ова кафе има јасна крива што те прави единствена.Ако се досадуваат со традиционалнит

★Андроид Автомобил Стерео : двојно din стерео систем во автомобилот е опремен со android 9 систем, опремен со

Spotgun Jr вбризгување на пиштол со R12 и R134a адаптери.Универзална A / C боја касети (SAEJ2297 заверена и OEM одобрени

Засилен најлон тело, со голема брзина, погоден за секојдневна сечење, моќен мотор, компактен дизајн, едн

Професионални Морски Алатки Сет : Вкупно 8 производи, вклучувајќи 2 Hummer Рак Крекери, 2 Црвени Hummer Школка П

【Целосна Вежба Дијамант Сликарство】сликата е полна со дијаманти, квалитет магија дијаманти да изглед

Нашите разноврсна поставите емора да има во секоја кујна, ресторан или страни и прави фантастичен подар

МАТЕРИЈАЛИ : Ние професионално дизајн и прецизностнамалување на сите наши stencils на 7 мили, лесно затемнет

ИЗВЕДБАТА го СЛЕДИ : Останете информирани и во тек на вашиот фитнес.Мониторот прикажува : Брзина на ВРТЕ

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees R5 WF0 D Ананас Лабава Монистра Антички Бронзен

Материјал : секој ампер нокти датотека се состои од квалитетот sandpaper и дрвен стап, кој е поздрава и може д

Одговара За Mazda CX9 SUV 20072015.Ве молиме проверете ја фотографијата за да ја видите ако цртичка одговара за ва

Највисок Квалитет, Целосна Боја, АнтиСе Лизга На ЗафатКако Винил Налепница.Ги опфаќа сите круг на клупа

Сите наши напори се до денес ни направи еден од најголемите меѓународно оперативна алатка за производи

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 6.0" L X3.25" W X1.75" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.769996 Lbs.Moog

Совршена алатка за сите на вашиот сложени проекти.Оваа 3 75x7 25 инчен пакетот содржи еден од пет инчи шиење

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 5.38" L X4.0" W X3.25" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 5.0 Lbs.Moog Про

СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Топката studs се топлина третираат за да одговара или да надмине OE барања за да ја спреч

Се користи за да се создаде двоен hangrail решетката.За да додадете капацитет.Популарната за деца облека, бл

Бренд : Boekel Научни.Mpn : 241000 ACD.Оваа Напредна Мобилен Дијагностика ACD Hyb EZ Хибридизација Печка е во одлична с

10pcs Мешани Восок Столари и Spatulas Сет за Накит Восок Резба.Квалитетот Резба Меша Во Собата 6.5" Вкупниот Про

ИЗОЛИРАНИ СПОРТСКИ ШИШЕ за ВОДА : Збогум пот!Тесниот устата двоен ѕид изолација прави Железо Колба потб

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Земја На Потекло : Сад.Пакетот Должина На Производот Е Од 1,5 Инчи.П

3043016 B Augr Малку 11 / 2" X 17" Weldtec БродГолемо.Weld Tec Брод дупчалка со спирална бургија битови се НАПРАВИ ПОСИЛНО

Scroll