Ново
Фунта Печат 9000IR6316GR2500X6 316L не 'Рѓосувачки Челик спирала Рана Заптивка со 316SS Внатрешен Прстен и Флексибилни Графит Додатен, за 6 Цевката, Притисок Класа 2500#

Фунта Печат 9000IR6316GR2500X6 316L не 'Рѓосувачки Челик спирала Рана Заптивка со 316SS Внатрешен Прстен и

Достапност: Залиха
DEN 14679.60

Полиестер, Зелена Бенд со Сива Ленти.Пена нитрилна слој на дланка и прсти.Одлични суви сила и отпорност на масла.SSS 316 L не 'рѓосувачки челик спирала рана дихтунзи со флексибилни графит додатен и 316 L не' рѓосувачки челик внатрешниот прстен обезбедени од страна Фунта Печат & Снабдување Се за апликации со високо температурни варијации (термички велосипедизам),и/или притисок варијации, и/или на страната на ротација проблеми итн, тие се користи таму каде што дихтунзи со соодветни остаток на стрес (стрес задржување),флексибилност и заздравување се потребни и биле дизајнирани да ги задоволат овие тешки услови Спирала рана дихтунзи со внатрешен прстен дава дополнителна компресија ограничување запре и дава топлина и на корозија бариера заштита на заптивка windings Спирала-рана дихтунзи се направени на остваруваат Метални ленти и мека додатен материјал, рана заедно под притисок, и опционално со внатрешна и/или надворешна водич прстен метална лента има додатен, што резултира со одлична механичка отпорност, еластичност и обновување A v облик на круна сконцентриран во метална лента делува како пролет, давање дихтунзи поголема еластичност под различни услови Центрирање прстен точно ја лоцира заптивка на страната на лицето, обезбедува дополнителни радијална сила, и делува како компресија граничник Спирала ликвидација (запечатување елемент) се состои од метал и мека додатен материјал Овие дихтунзи се издржлив, лесен за инсталација и лесен за да го отстраните Жилавост и сила да направи спирала рана дихтунзи идеален избор под различни услови и апликации Широко се користи во текот рафинерии и во хемиската обработка на растенија, спирала рана дихтунзи се исто така ефикасни за производство на енергија, пулпа и хартија, aerospace, и голем број на Вентил и специјализирани апликации.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Точни резултати + / 1% се оценети со температура; сигурен Y во калибрација.Лесен за Употреба се топи на опр

【ДВОЈНО СЛОЕВИ & ДОБРО ОРГАНИЗИРАН】 Ова патување електроника организатор е дизајниран со повеќе џебов

▶️ PlugnИгра Операција, Директна Топна OE Fitment или Замена за Акции Единица ▶️ Доаѓа со Комплетен Сет на Св�

Тема Големина : M10; Теренот : 1.5; Материјал : Алуминиум Алатка Челик (9 Cr Si).Месо тело Страна Ширина : 6.5 mm / 0.26

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

ПОЛНЕЊЕ ДОДЕКА ИГРААТ : Можете да играте игри додека се полни со pefect агол и не треба да се отстрани вашио�

Пасивни, без моќ е потребно.Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.Компактна големи

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

Хијалуронска Киселина е означен со AMCA (aminomethylcoumarin ацетат) сина флуоресцентна боја (Ex : 345350 nm, Ем : 440460 nm), чи

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Рој Нелсон Потпиша

【Соларен Погон ПИР Патеката Аларм】Соларни ПИР сензор за движење е придвижуван од изграденаво 18650 лити�

Применливи модели : погодна за репарација на големи области на учениците на автомобили.Да се задоволат �

✅ ПРИЛОГ СО 6 НОЗЕ USB ТИП C Кабелот ќе биде прекрасен должина на кабелот за вашите уреди за полнење...

【Bluetooth CD Player】Овој пренослив cd player може да работи со Bluetooth слушалки &слушалки или Bluetooth звучници.Bluetooth 5.0 п

Одлична заштита за вашиот лаптоп екран.АнтиОтсјај, Анти Нула, Анти Отпечаток, филтер за лаптоп со екран �

вклучува Елегантни Компактно Огледало за вашите дневни патувања и убавина потреби!.Формулиран со камил

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

neoprene 【УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА】 Универзална воланот покрие погоден за стандард средни волан тркала од 14.5"

Тешки тркала упатуваа овозможува за полесно се тркалаат.Ров на пластични намирници кеси, оди Екопријат�

Интересен дизајн : Со овој Godzilla ткиво кутија сите гости ќе бидат воодушевени.Материјал : Уникатна и висо�

100 компјутери 100 ронки за Еднократна употреба Заменливи нокти датотеки 100 ронки идеален за поднесување �

Димензии : 3.5×2.8 cm / 1.38×1.10 инчен,Тежина : 125g.Материјал:кристално стакло,нерѓосувачки stell,scews.Кристал коп

Scroll