Ново
Lisianthus Девојки Класичен Дебели Балет Долг Ракав Заврши Врвот

Lisianthus Девојки Класичен Дебели Балет Долг Ракав Заврши Врвот

Достапност: Залиха
DEN 431.76

65% Полиестер, 30% Памук, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Материјали : 30%памук, 5% spandex и 65% полиестер.Долг ракав, меки, удобни и еластична за да се носат.Дебели и топли.Погоден за танц класа, gymnastic вежби, сценски перформанси, итн.Ве молиме проверете опис на производот пред да нарачате за да се обезбеди точни монтирање.Убаво, високо квалитетни материјали и крои, има одлични се водат, нуди подобра покриеност и чисти заситена боја, го прави танчерка топло и удобно.Доаѓаат во многу различни убави живописни бои, користете дише ткаенина, висока еластичност и врвен крои, мие добро и без намалување и исчезнува, така што може да се ужива повторно и повторно.Погоден за танц класа, gymnastic вежби, сценски перформанси, итн.Големина на 2-3 T; Биста : 60cm/23.62"; Ракав должина : 38cm/14.96"; Укажуваат на тоа Висина : 43"-45";.Големина на 3-4 T; Биста : 63cm/24.8"; Ракав должина : 40cm/15.75"; Укажуваат на тоа Висина : 45"-49";.Големина на 4-5 T; Биста : 66cm/25.98"; Ракав должина : 42cm/16.53"; Укажуваат на тоа Висина : 49"-53";.Големина на 5-6 T; Биста : 69cm/27.16"; Ракав должина : 46cm/18.11"; Укажуваат на тоа Висина : 53"-57";.Големина на 7-8 T; Биста : 72cm/28.35"; Ракав должина : 50cm/19.68"; Укажуваат на тоа Висина : 57"-61";.Големина на 9-10 T; Биста : 75см/29.53"; Ракав должина : 54cm/21.26"; Укажуваат на тоа Висина : 61"-65";.Пинк/Светло сина/Виолетова/Сива/црвена Роза.Љубезно Внимание : .Причина за различни камера и Компјутер на Екранот, и кеси форма различен редослед, така што некои од боја имаат малку поинаква од сликата покажува;. 30%памук, 5% spandex и 65% полиестер.Дише, Пот-абсорбента и мека.Со крзно во внатрешноста.Направете вашиот малку танчерка се чувствувате топло во зима и есен.Со посебен преминал дизајн на предниот дел.Убава и elegent.Совршен прилагоди и техники на шиење.Прецизно и уредно споеви.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

SSS стил 913 M, 316 L не 'рѓосувачки челик спирала рана дихтунзи со 316 L не' рѓосувачки челик внатрешниот прстен

вклучува Елегантни Компактно Огледало за вашите дневни патувања и убавина потреби!.Формулиран со камил

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Лиз Carmouche Потпишан

* Огледало стакло со поддршка плоча моќ загрева огледало за побрзо се одмрзне,без авто затемнување Лесн�

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

Вистински Meritor Погонска Група Цевки.Meritor е глобален снабдувач за комерцијални производители на возила з

Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете с�

Одлична заштита за вашиот лаптоп екран.АнтиОтсјај, Анти Нула, Анти Отпечаток, филтер за лаптоп со екран �

【ДВОЈНО СЛОЕВИ & ДОБРО ОРГАНИЗИРАН】 Ова патување електроника организатор е дизајниран со повеќе џебов

Отворот може рачно да се прилагодат на светлината на ниво на располагање, исто така, може да бидат фиксн�

Отчукувањата на срцето Следи и Спиење Tracker : фитнес тракер следи срцето во текот на целиот ден и анализир

DIY Себе Слободно Како Во Салон : Професионални нокти датотека и да амортизира во собата,тие имаат груба р

100 компјутери 100 ронки за Еднократна употреба Заменливи нокти датотеки 100 ронки идеален за поднесување �

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

ПОЛНЕЊЕ ДОДЕКА ИГРААТ : Можете да играте игри додека се полни со pefect агол и не треба да се отстрани вашио�

Точни резултати + / 1% се оценети со температура; сигурен Y во калибрација.Лесен за Употреба се топи на опр

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

【8 Channel HD Супер 5.0 ПРАТЕНИК Хибрид Компатибилност 4во1 DVR】На DVR ќе се прилагодува автоматски за поддршка н

Вкупно 12pcs алатки за да ги задоволат вашите потреби.Dualзаврши дизајн, поинаква форма на лента за глава на�

Хијалуронска Киселина е означен со AMCA (aminomethylcoumarin ацетат) сина флуоресцентна боја (Ex : 345350 nm, Ем : 440460 nm), чи

▶️ PlugnИгра Операција, Директна Топна OE Fitment или Замена за Акции Единица ▶️ Доаѓа со Комплетен Сет на Св�

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

Scroll