Ново
JSMY Смола Ткиво Кутија Godzilla,Хартија Пешкир Фармацевт,Ткиво Носителот,Водоотпорен Ткиво Фармацевт,Салфетка Кутија,Интересна Декорација,Најдобриот Подарок,за Дома ?

JSMY Смола Ткиво Кутија Godzilla,Хартија Пешкир Фармацевт,Ткиво Носителот,Водоотпорен Ткиво Фармацевт,Салфетка

Достапност: Залиха
DEN 262.80

Интересен дизајн : Со овој Godzilla ткиво кутија сите гости ќе бидат воодушевени.Материјал : Уникатна и висок квалитет смола материјали,едноставна,убава,постојан слој,нежно избришете дамки со влажна крпа.Лесен за користење : за Да се олесни ткиво отстранување,ве молиме да ги намали пластични од отворањето на ткиво кутија и да се кандидира за прв ткиво пред ставање на капакот,да се исчисти тоа е исто така едноставно избрише со влажна крпа.Се применува за различни места : ова ткиво кутија држач е погоден за кујна,дневна соба,канцеларија,занает соба,спална соба,итн.многу погодна за куќи,ресторани,хотели,итн.Најдобрите подароци,најдобри желби : ова ткиво кутија, исто така може да се користи како подарок или празник присутни,испрати на пријател,љубовник,детето,семејството. ▶Производ advantages MULTIFUNCTIONAL ДИЗАЈН : хартија се тркалаат носителот одговара на повеќето на големина на хартија во ролни.Тоа не користите само во спални соби,бањи,но, исто така, може да се користат како антена крпа држачот за во кујна,на полицата може да се стави рака сапун или други предмети на,можете да го користите тоа ги задоволува вашите различни потреби.Мултифункционален ткиво држачот за одржување на една ролна од хартиена крпа(со должина во 20cm)и сапун,крпа или мобилен телефон.Тоа е водоотпорен и dustproof.▶Инсталација method Step 1 : Ги чисти керамичка плочка ѕид и бидете сигурни дека е сува и мазна.Чекор 2 : Пред да одредување,марк позиција за монтажа база на ѕидот.Чекор 3 : Совет исклучите 3 M лента и употреба,се стави на Фен Носителот на право место и притиснете тешко за 5-8 секунди.Чекор 4(Забелешка) : Не ставајте ништо во полица по 48 часа инсталација.Можете да ги користите по 48 часа.Предупредување-Да се направи тоа посилно,се препорачува да се загрее на лепило со фен за коса пред инсталацијата.♦ Ако не сте задоволни со Предмети,едноставно да ги споделите со нас во секое време и ние ќе ви понудат бесплатна замена или целосно враќање на средствата.За било какви прашања,се чувствуваат слободни да контакт со нас,Тоа е наше најголемо задоволство да ви послужи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【ДВОЈНО СЛОЕВИ & ДОБРО ОРГАНИЗИРАН】 Ова патување електроника организатор е дизајниран со повеќе џебов

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

OEда се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредби

SSS стил 913 M, 316 L не 'рѓосувачки челик спирала рана дихтунзи со 316 L не' рѓосувачки челик внатрешниот прстен

Балансирање Формула.Со Маслото од Јојоба, Panthenol, Биотин и Argan Масло.Брави во Влага.Ја Подобрува Движењето

Следете QIUsujing, се најде на вашиот сопствен стил.3.Ако имате било каков проблем на нашите производи,ги спо�

Тема Големина : M10; Теренот : 1.5; Материјал : Алуминиум Алатка Челик (9 Cr Si).Месо тело Страна Ширина : 6.5 mm / 0.26

100 компјутери 100 ронки за Еднократна употреба Заменливи нокти датотеки 100 ронки идеален за поднесување �

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Тито Ортиз Потпиша

Точни резултати + / 1% се оценети со температура; сигурен Y во калибрација.Лесен за Употреба се топи на опр

Дијаметар : 5 / 8 инчи.Должина : 10 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Хексадецимален (15 / 16 клуч).Н�

Отворот може рачно да се прилагодат на светлината на ниво на располагање, исто така, може да бидат фиксн�

ПОЛНЕЊЕ ДОДЕКА ИГРААТ : Можете да играте игри додека се полни со pefect агол и не треба да се отстрани вашио�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Рој Нелсон Потпиша

【8 Channel HD Супер 5.0 ПРАТЕНИК Хибрид Компатибилност 4во1 DVR】На DVR ќе се прилагодува автоматски за поддршка н

Scroll