Ново
Hyaluronate-AMCA, MW 250kDa (10mg)

Hyaluronate-AMCA, MW 250kDa (10mg)

Достапност: Залиха
DEN 1958.40

Хијалуронска Киселина е означен со AMCA (aminomethylcoumarin ацетат) сина флуоресцентна боја (Ex : 345-350 nm, Ем : 440-460 nm), чистота : >95% lyophilized во прав.Степенот на замена : 1 mol % супституција и најмалку една боја молекула по ХА полимер.Литература : 1) Aminomethyl кумарин оцетна киселина : нов флуоресцентни етикетирање на агент за протеини.Histochem Ј. 1986, 18(9) : 497-9. 2) Хијалуронска киселина : природен biopolymer со широк спектар на биомедицински и индустриски апликации, Биотехнологијата Писма, 2007, 29(1) : 17-25.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Име На Производ : Долг Нос Plier;Тема : Внатрешни Circlip ,Гума Обложена Се Справи.Материјал : Метал, Гума;Вкупна

▶️ PlugnИгра Операција, Директна Топна OE Fitment или Замена за Акции Единица ▶️ Доаѓа со Комплетен Сет на Св�

Одлично за складирање на облека.Вклучува целосен горната полица за капи, ракавици.Држи вашиот униформи,

SSS стил 913 M, 316 L не 'рѓосувачки челик спирала рана дихтунзи со 316 L не' рѓосувачки челик внатрешниот прстен

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Лиз Carmouche Потпишан

✅ ПРИЛОГ СО 6 НОЗЕ USB ТИП C Кабелот ќе биде прекрасен должина на кабелот за вашите уреди за полнење...

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

【Bluetooth CD Player】Овој пренослив cd player може да работи со Bluetooth слушалки &слушалки или Bluetooth звучници.Bluetooth 5.0 п

DIY Себе Слободно Како Во Салон : Професионални нокти датотека и да амортизира во собата,тие имаат груба р

Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете с�

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

Применливи модели : погодна за репарација на големи области на учениците на автомобили.Да се задоволат �

Пасивни, без моќ е потребно.Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.Компактна големи

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

Tokusa Сет од 2 Chopstick Почива.Материјалот е од порцелан.Големина е W2.2x1.2,H0.3inch.Кога сакате други Сет од 2 Chopstick П�

Следете QIUsujing, се најде на вашиот сопствен стил.3.Ако имате било каков проблем на нашите производи,ги спо�

Отворот може рачно да се прилагодат на светлината на ниво на располагање, исто така, може да бидат фиксн�

Scroll