Ново
J Беверли Хилс КРЕВКА Боја-Безбедно ШАМПОН & клима уред Дуо Сет (со Елегантни Компактно Огледало) (32 мл/ЛИТАР ДУО КОМПЛЕТ)

J Беверли Хилс КРЕВКА Боја-Безбедно ШАМПОН & клима уред Дуо Сет (со Елегантни Компактно Огледало) (32 мл/ЛИТАР

Достапност: Залиха
DEN 648.00

вклучува Елегантни Компактно Огледало за вашите дневни патувања и убавина потреби!.Формулиран со камилица, коприва и мудрец ботанички екстракти за да го хранам сува, боја/ хемиски третирана, над-истакна коса.Оваа нежна формула користи најбезбедните препарати за чистење за да се заштитат и да го продолжат третирана коса.Формулиран со коприва и мудрец ботанички екстракти за да го хранам сува, боја/хемиски третирана, над истакна коса.Дневниот хранлива формула услови додека запечатување на косата cuticle да помогне да се заклучи во боја и сјај.Примена : се Користи толку често колку што сакате.Работа во пенливата со користење на прсти на скалпот на главата.Работа на пенливата одредување на должината на косата.Исплакнете.вклучува Елегантни Компактно Огледало за вашите дневни патувања и убавина потреби!Овој комплет вклучува : - Количина 1 - J Беверли Хилс Кревка Боја-Безбедно Шампон - Количина 1 - J Беверли Хилс Кревка Боја-Безбедна клима уред - Количина 1 - Елегантни Компактно Огледало КРЕВКА ШАМПОН : Формулиран со камилица, коприва и мудрец ботанички екстракти за да го хранам сува, боја/ хемиски третирана, над-истакна коса.Оваа нежна формула користи најбезбедните препарати за чистење за да се заштитат и да го продолжат третирана коса. -Нежно чисти -ги Штити боја Апликација : се Користи толку често колку што сакате.Работа во пенливата со користење на прсти на скалпот на главата.Работа на пенливата одредување на должината на косата.Исплакнете.КРЕВКА средството за смекнување на косата : Формулиран со коприва и мудрец ботанички екстракти за да го хранам сува, боја/хемиски третирана, над истакна коса.Дневниот хранлива формула услови додека запечатување на косата cuticle да помогне да се заклучи во боја и сјај. -Додава сјај -ги Штити боја Апликација : се Користи толку често колку што сакате.Работа во пенливата со користење на прсти на скалпот на главата.Работа на пенливата одредување на должината на косата.Исплакнете.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

neoprene 【УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА】 Универзална воланот покрие погоден за стандард средни волан тркала од 14.5"

✿❊❖Овој објект е предаден од Кина, тоа ќе трае 1020 дена да пристигнат на вашата адреса за испорака.✿❊❖�

Точни резултати + / 1% се оценети со температура; сигурен Y во калибрација.Лесен за Употреба се топи на опр

▶️ PlugnИгра Операција, Директна Топна OE Fitment или Замена за Акции Единица ▶️ Доаѓа со Комплетен Сет на Св�

DIY Себе Слободно Како Во Салон : Професионални нокти датотека и да амортизира во собата,тие имаат груба р

【Премиум & Мека】Мека и дише памук на врвот, висока густина притисок меморија памук дизајн, издржлива и �

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

【8 Channel HD Супер 5.0 ПРАТЕНИК Хибрид Компатибилност 4во1 DVR】На DVR ќе се прилагодува автоматски за поддршка н

Пасивни, без моќ е потребно.Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.Компактна големи

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

* Огледало стакло со поддршка плоча моќ загрева огледало за побрзо се одмрзне,без авто затемнување Лесн�

Одлична заштита за вашиот лаптоп екран.АнтиОтсјај, Анти Нула, Анти Отпечаток, филтер за лаптоп со екран �

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Рој Нелсон Потпиша

Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете с�

Запаливи Течни 4 Цифрен Плакати.Материјал : Polycoated Tagboard.Направен во САД.Пакет Димензии : 10.75" L x 10.75" W x 0.012" H �

【Соларен Погон ПИР Патеката Аларм】Соларни ПИР сензор за движење е придвижуван од изграденаво 18650 лити�

Scroll