Ново
N Управувач Покрие Многоцветни Mandala Boho Уникатен Автомобил Брод SUV Универзална 14.5 15in Воланот Опфаќа за Жени Мажи Girly Симпатична Голема Крпа Возење Воланот Заврши Заш?

N Управувач Покрие Многоцветни Mandala Boho Уникатен Автомобил Брод SUV Универзална 14.5 15in Воланот Опфаќа

Достапност: Залиха
DEN 719.52

neoprene. 【УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА】- Универзална воланот покрие погоден за стандард средни волан тркала од 14.5" инчи до 15" инчи(37 см до 38 cm) во дијаметар.Авто воланот додатоци одговара за повеќето возила, автомобили, спортски автомобили, atv е, комбиња, камиони. 【Голема Материјална】- Нашите кул воланот покрие направен од висок квалитет на neoprene fabic материјал, сосема Мазна/ЕКО-Пријателски/Здраво/Нема Мирис/Допира нежно/Трајни/Дише/Универзална Вклопуваат/Не се Лизга/отпорни на Топлина/Студ отпорни/Стабилна, таа ќе ги држи рацете сува од пот во топлина, служи за долго време. 【ЗГОЛЕМЕНА БЕЗБЕДНОСТ】- Против пролизгување дизајн на надворешниот и внатрешниот прстен на платно воланот покрие обезбедува подобра контрола на воланот, ви дава повеќе контрола на патот.Мека воланот покрие погоден за повеќето 15 инчи "О" круг на тип на управувачки тркала, тоа може да го користите лето, зима, пролет, есен/autunm. 【ДЕКОРАЦИЈА И ЗАШТИТА】- Ткаенина воланот покрие совршен декор за вашиот автомобил, моден дизајн го прави вашиот автомобил повеќе уникатна личност, луксузни, исто така, го заштитите вашиот управувачот нови.Оваа премиум автомобил воланот заштитник е одличен подарок избор за вашето семејство, пријатели, сакани како Божиќ/Нов Години/за Денот на Вљубените/денот на Таткото/Мајката Ден/роденденски подарок. 【Лесен За Инсталација】- Ова авто воланот заврши бара кавга-бесплатно инсталација.Едноставно лизга тоа право на вашиот управувачот и вашето добро да се оди.Само ставете го капакот на горниот дел од воланот.Притиснете и задржете го копчето на горниот дел на капакот и постепено се спушти со двете раце за двете страни да се стегне.Машина за миење.Моден Еластична Водат Воланот Маска, Топло во Зима и во Лето Кул, Универзална Одговара 14 1/2 Inch 15-Инчен, за Жена Човек Тинејџерски Девојки и Момчиња Млади Дами, auto автомобили, додатоци на УПРАВУВАЧОТ ПОКРИТИЕ ЗА ЖЕНИТЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : ➔ Атрактивни моден дизајн. ➔ Трајни крои совршена врска, мода во потрага. ➔ Анти-пропадна и се носат-отпорни, совршена контрола, да се подобри безбедноста фактор на возење. ➔ Без мирис, Мирис, па carsick, исто така, нема потреба да се дискутира. ➔ Лесно да се заштити и унапреди управувач со помош од оваа волан-тркало покрива. ●ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : ➔1 x Воланот Покрие ●Контрола Дизајн Контури заедно страна на управувачот покрие обезбеди дополнителна контрола за трнлив патишта и опасни услови.Има тесна одговара за да се спречи пропаѓање за време на возењето. ●ПРЕТПАЗЛИВОСТ: Производот Ќе Биде Збрчкана Поради Пакување.Тоа Ќе Биде Вратен на Оригинална Состојба, Наскоро по Инсталиран на Воланот, Бидејќи Материјалот Избрани за Производот Има Добра Еластичност, Која Ќе Не Влијае на Користењето.дериватни брод воланот покрие морски воланот покрие спортски волан покрие d облик на воланот покрие girly воланот cubierta para el volante forro став volante де carro funda став volante де carro forro volante де carro forro став volante де carro став mujer cubre volante funda универзална став volante forro volante cuero forro volante де carro mujer fundas став volantes де autos cobertor став volante де авто cobertor де volante де carro cubre volantes став carros покрие де volante де carro покрие volante авто funda став volante покрие де volante funda volante mujer forros став volantes de autos став mujeres cubre volantes став carros де mujer евтини воланот покрие мека воланот покрие d воланот покрие брод воланот капак.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Отворот може рачно да се прилагодат на светлината на ниво на располагање, исто така, може да бидат фиксн�

трепките eyelash curler раст серум лепак советодавни материјали четка апликатори лепило алатка и веѓа четки з

【Соларен Погон ПИР Патеката Аларм】Соларни ПИР сензор за движење е придвижуван од изграденаво 18650 лити�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA / ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Рој Нелсон Потпиша

Десктоп организатор им овозможува на вашиот жици да помине преку врвот на биро на правилен и соодветен �

8Рака PEGБиотин е multiarm КОЛЧЕ изведени со биотин групи во секој терминал на осум оружје поврзани со една hexa

✅Налепници Вклучува : Лево и право Радостлошите страни, Радостлошите страни справи со багажник, на задн

Име На Производ : Долг Нос Plier;Тема : Внатрешни Circlip ,Гума Обложена Се Справи.Материјал : Метал, Гума;Вкупна

✅ ПРИЛОГ СО 6 НОЗЕ USB ТИП C Кабелот ќе биде прекрасен должина на кабелот за вашите уреди за полнење ✅ ЗА QC3

Ја елиминира слика кинење , крстот се зборува и да се тркала.BNC машки да BNC женски со мини кабел на двете с�

Идеален непропадна душеци за траен носат од тешка нога сообраќај и опрема.Издржлива и ефикасна комерци�

DIY Себе Слободно Како Во Салон : Професионални нокти датотека и да амортизира во собата,тие имаат груба р

【Mouse Pad Големина】 7.9 x 7.9 x 0.1 инчен ( 200mm x 200mm x 2.5 mm), Пакет се Вклучени : 1 x Mouse pad & 1 x Првенство Увеселителен па

Ова сигурен, полно опремен касета рекордер карактеристики автоматско снимање ниво функција која обезб�

OEда се спореди подигнат (не pigtail конектор) за кавгабесплатно инсталација.OEда се спореди монтажа одредби

Поддршка за заклучување на екран функција.Поврзување на терминалот кутија може да снимате телефонски п

▶️ PlugnИгра Операција, Директна Топна OE Fitment или Замена за Акции Единица ▶️ Доаѓа со Комплетен Сет на Св�

100 компјутери 100 ронки за Еднократна употреба Заменливи нокти датотеки 100 ронки идеален за поднесување �

0.6 инчен скрши законик LCD екран.Снимањето формат : MP3, WAV.Поддршка за време на снимањето, сегментирано сним

Спецификации : Функција : USB Автомобил полнач за телефон, таблет и сл Материјал : ABS+Antiоган Пластични Инте�

Scroll